USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Звільнені Аваковим волинські ДАІшники поновлюються на роботі

28 Лютого 2015 10:59
До УМВС області надійшли документи з Львівського апеляційного суду щодо поновлення працівників Державтоінспекції, яких звільни за зраду присязі.

Про це стало відомо під час засідання Громадської ради при УМВС області.

Нагадаємо, у травні минулого року міністр МВС Арсен Аваков звільнив 13 працівників ДАІ на Волині. Усі вони несли службу у взводі супроводу при обласному управлінні і відмовилися виконувати наказ, щодо відрядження у зону АТО. Частина з них через деякий час звернулася до суду, аби наказ про звільнення з органів внутрішніх справ визнали незаконним.

Усі без виключення звільненні з ганьбою працівники ДАІ свої справи у судах першої інстанції програли. По тому вони звернулися до Льівівського апеляційного суду.

Як повідомив начальник ІОС УКЗ УМВС області Андрій Обйортишев, нині до управління надійшли до виконання документи з Львівського апеляційного суду щодо поновлення на роботі цих працівників.

«Я зараз точно не скажу, четверо чи шестеро виграли суди. Але документи надійшли на виконання», - повідомив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 11:04
ні і правильно яке він мав право їх звільняти? нехай аваком бере свою банду во главі з порохом і їдуть на донбас
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 11:08
ти мабуть один із тих мєнтів
Дмитро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 11:10
мабудь ні. яке право він мав звільняти людей з роботи які відмовились виконувати його дурний наказ?
Соціолог до Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 11:35
Жирно їли, солодко спали. Всім по ЗМІ, розказували які вони херої, як тренуються в Сокиричах звільняти заручників. Хто з УВС входить до складу антитерористичного центру. За те і пільги, соціальний захист, на пенсію на двадцять років раніше за тракториста! А тут ..трах тібідох...антитерористична операція! І хтось віддає "дурний" наказ. Ловіть по селах трактористів, нехай воюють. А м будемо на дорогах помаленьку палочками кормитись. Та ту мерзоту потрібно під трибунал і в штрафбати....
Анонім до Соціолог Показати IP 28 Лютого 2015 12:36
Це дуже точно. В мене тато трактористом все життя проробив, стажу 35 років на важкому тракторі, то у 55 років зась на пільгову пенсію. Дочекались 60 років. Пенсія 1200. То цим гаїшникам з їхніми пенсіями усім, без медоглядів потрібно на передову, бо так хляти треба мати кінське здоров'я.
Анонім до Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 11:35
а ті хто на сході країну захищають-всі виконують дурні накази?
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 13:47
що значить дурний наказ ? мєнт має право відмовитись виконувати злочинний наказ, наприклад вбити невинного. Аваков таких наказів не давав
Соціолог до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 11:36
Ці трактористи, вчителі, підприємці, фактично, замістили професійну імпотенцію тих «силовиків» і військових формувань, які за логікою зобов'язані (!) Були б захищати суспільство від агресії, тероризму і правопорушень. Носиш погони, виконуєш обов'язки і присягу - за це інше суспільство тебе поважає, плекає і годує. В Україні більше 300 тисяч силовиків(не рахуючи військових та молодих пенсіонерів) - з вислугою і пільгами, правом носити зброю, заарештовувати, влаштовувати маски-шоу, йти в 40 років на пенсію і т.п. Але коли прийшов той час, заради якого їх і жирно кормили і давали солодко спати, всі вони поробились інвалідами (протяги в кабінетах і паркет слизький, травмонебезпечний). Купа ментовських 40 річних полковників -пенсіонерів прилаштувалась на синекури в різних держустановах, міській раді«они отслужили своё и никому ничего не должны» а «должны» тільки ті , кого вони обирали, прості громадяни, ті хто немає роботи, ті по збоченій логіці псевдоахвіцерів і повинні воювати, захищати їхні пенсії, бізнес і нажите трудами неправедними майно.
дідо до Соціолог Показати IP 28 Лютого 2015 12:43
то тебе у БЮТівський секті так навчили казати? Га?
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 13:49
а що тебе навчили казати, мааацковський козачок ?
дідо до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 14:23
правду матку
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 15:44
докажи, що БЮТ - це секта, правдолюб довбаний
777 до Дмитро Показати IP 28 Лютого 2015 12:57
ти ментовське )(уйло,ці виб-ки,жили за рахунок бюджету і поборів з простих громадян,а коли прийшла пора виконати свій обов*язок в кущі.Іх не те що звільнятиїх садити потрібно за зраду.
НЕЛУЧАНИН до 777 Показати IP 28 Лютого 2015 13:50
100 % і то в колонію загального режиму
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 11:07
"справедливий" та "неупереджений" Львівський апеляційний адміністративний суд продовжує славну славу свого екс-голови зварича
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 17:11
Лично ты знаком с таким понятием, как законы страны? Если да, то укажи вопреки кеакому закону Украины суд вынес обсуждаемое здесь решение. Если не сможешь, то предъявляй свои претензии к ВР, так как она не сделала законы Украины, такими, какими лично ты хотел бы их видеть.
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 21:42
Ти в магазин стільки не ходив, як я в суд. Суд виносить рішення відповідно до закону, а не всупереч йому. Ніхто не доводить в суді події , які не відбувались і обставини, які відсутні. Вчи матчасть. Кожен мєнт давав присягу захищати державу і порушення цієї присяги є державною зрадою із всіма правовими наслідками.
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2015 13:09
А ты сам знаешь воинскую присягу и конституцию своей страны? Исходя из тобою написанного у меня по этому поводу возникает огромное сомнение.
Рома Показати IP 28 Лютого 2015 11:07
Сучі мєнти, вигнали з ганьбою, а вони все одно повертаються
123 до Рома Показати IP 28 Лютого 2015 11:09
ти су*ий потрох їдь на схід там свого рота відкривай ...
Рома до 123 Показати IP 28 Лютого 2015 11:12
Це їх обовязок, вони присягу приймали Батьківщину захищати
ВвСрочник2013 до Рома Показати IP 28 Лютого 2015 13:34
А за це й на колiна перед жiнкамиi i дiтьми.
Соціолог до 123 Показати IP 1 Березня 2015 10:38
"Издевательство над барышнями из пансиона благородных девиц?" Та за те що вони вичверяли на Майдані і роками до майдану розстріляти перевертнів. Тихцем, роками грабували громадян під барами (улюблене місце "Шайба") прикриваючись погонами. Тьху, мерзота. Кримінальна гопота викликає меньше зневаги!
Ковель Показати IP 28 Лютого 2015 11:11
нічого в нас не буде, доки в країні такі продажні суди
Анатоль_ до Ковель Показати IP 28 Лютого 2015 11:20
Буде! Тільки усім нам треба вірити в Україну! Все буде добре
123 до Анатоль_ Показати IP 28 Лютого 2015 11:21
да якщо з голоду неперемрем з такою владою
дідо Показати IP 28 Лютого 2015 11:13
мєнти то хороші люди! поважаю мєнтів за чесність та порядність
1234 до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 11:18
Чесні???? ЛОЛ. Ти під кайфом
дідо до 1234 Показати IP 28 Лютого 2015 11:23
випив трішечки за упокій пана немцова
Сolonel до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 11:26
Дідо, а що вам в палаті ще розказують? Санітар мабуть бражки якоїсь міцної приніс чи хтось з рідні грибочків
дідо до Сolonel Показати IP 28 Лютого 2015 12:00
Це з штабу секти БЮТ крадуть нік.
Григорій Іванович до дідо Показати IP 1 Березня 2015 10:36
А ще компанію "дуже хороших" на збочену думку маразматика ДІДОра доповнять дівчатка з окружної (дуже скромні і порядні), гопники з підворітні (сміливі і рішучі), карманники (винахідливі і вправні) різного роду маніяки і звичайно менти, які володіють всіма цими якостями
мішка Показати IP 28 Лютого 2015 11:27
вони просто сцикуни, здадуть Батьківщину з патрахами...
Анонім до мішка Показати IP 28 Лютого 2015 15:06
Ти з таких людей які сидять в росії за телевізором і обсирають бандер і фашистів, те шо заллють в вуха тей слухаїш, не знаючи абсолютно нічого, дуже обідно шо ви тут всі нічого не знаючи з такою ненавистю до них ставитесь, знаю особисто тих даїшникі, про те як вони на блокпостах тижнями без грошей і їжі стояли,про те як не зачіпали автомайдан попри указ це робити....і так далі, те шо вони сцикуни...хм сумніваюсь що тут хтось є, або навіть і ти хто сміливіший за них
Анонім до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 20:35
коментар було видалено
мусор Показати IP 28 Лютого 2015 11:53
А чому їх на зону не везуть.Вони ж військовозобов язанні.Цивільних садять а мусорів виправдовують.Це зветься корупціЯ .
дідо Показати IP 28 Лютого 2015 11:59
Знову рвуться на низькуоплачувану ненормовану роботу. Нічого не вміють .тільки рекетувати.
закушенко до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 12:54
Я тоже за упокiй славного любителя укр.моделей Боруха эйдмана гранчак згоря навернув,Яка втрата ,дурицька смерть
777 Показати IP 28 Лютого 2015 12:59
хто може викладіть призвіща і фотки , буду поширювати всіма способами,з підписом."ЗРАДНИК"
дідо до 777 Показати IP 28 Лютого 2015 13:19
я можу
очко до 777 Показати IP 28 Лютого 2015 13:24
Зайди на любой сайт депутата ВР зради,. И шукай ,радник.
Богдан Показати IP 28 Лютого 2015 14:06
Суд виніс рішення, управління МВС повинно його виконати. Прийняли на роботу, і відразу наказ - на схід в АТО. Відмовився - звільнення за невиконання + повістка у військомат. Не з'явився - притягнення до відповідальності за ухилення від призову. Все робиться за 30 хв. Наступного дня вже можна відправляти в Маневичі.
Анонім до Богдан Показати IP 28 Лютого 2015 14:57
На схід їхати ніхто не відмовлявся, що й було ключовим при винесені рішення про поновлення, а відмовились виконувати не існуючий наказ, який став причиною звільнення
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 14:41
Ви експерти не знаєте як все було нефіг на простих гаїшніків гнати,повірте я знаю більше за вас всіх разом взятих
Colonel до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 22:41
**Ефект Даннінга - Крюґера - когнітивне спотворення, яке полягає в тому, що «люди, які мають низький рівень кваліфікації, роблять помилкові висновки і приймають невдалі рішення, але не здатні усвідомлювати свої помилки внаслідок свого низького рівня кваліфікації». Це призводить до виникнення у них завищених уявлень про власні здібності, в той час як дійсно висококваліфіковані люди, навпаки, схильні занижувати свої здібності і страждати недостатньою впевненістю у своїх силах, вважаючи інших компетентнішими. Таким чином, менш компетентні люди в цілому мають більш високу думку про власні здібності, ніж це властиво людям компетентним, які до того ж схильні припускати, що оточуючі оцінюють їх здібності так само низько, як і вони самі.
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 14:48
І ше одне питання, хтось з вас всіх бачив наказ?небачив, вгадав?От і вони не бачили бо його не існувало, а просто в усній формі повідомили щоб добровільно налаштовані працівники поїхали, якби вам таке повідомили, я сумніваюсь щоб хоть хтось з вас на добровільних засадах поїхав би.
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 14:53
Заказуха ваші ці волинські новин вже не раз пересвідчуюсь, висвітлюють односторонню інформацію, відверто симпатизуючи одній зі сторін конфлікту((((ВІзьміть інтерв*ю в ДАЇшників, а так.....шо нібудь аби було....
Colonel до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 15:29
Ага а ти візьми інтерв.ю у сепарастів. Коли і хто бере інтерв,ю у дезертирів тільки військовий трибунал!
Анонім до Colonel Показати IP 28 Лютого 2015 16:06
Вчьому прояв дизртирства?
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2015 15:58
ЯКЩО ПОНОВИЛИСЬ ТО ОДРАЗУ В АТО НА ТРИ МІСЯЦІ МІНІМУМ, НЕ ХОЧУТЬ-ЗВІЛЬНЯТИ ЗНОВУ І ВИВЕСТИ НА МАЙДАН НА КОЛІНА!!! ВКАЖІТЬ ЇХ СПИСКИ.
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2015 17:33
Тільки разом з тобою.
МЄНТ Показати IP 28 Лютого 2015 21:03
КРУТЯТЬСЯ ЯК***ВНО В ТРУБІ, !!!
55555 Показати IP 28 Лютого 2015 23:14
Анонім,якщо ти такий обізнаний то просвіти нас...Якби їм дали команду "ворота підпирати"на Ягодині,щоб контрабас їхав, то вони письмового наказу не чекали б !ВОни і без наказів там витворяли.А коли дали наказ-всі випали на лікарняний заднім числом і далі почали крутити "цирк". Я десь читав,що у Львові на суді мали бути присутні дуже громадські організації,напевно їм і-ло закрили!Для ДАІ -шників існує статут про проходження служби в ОВС. Далі у суд вищої інстанції і розх-ти усіх ,включно до лікаря який давав лікарняний.
Анонім до 55555 Показати IP 1 Березня 2015 10:07
Ну так вперед и с песнею. Это по поводу суда высшей инстанции. Ведь менты возобновляются на работе. Следовательно, НИКТО кассационной жалобы не подавал, ввиду ее бесперспективности.
Простий дядько Показати IP 1 Березня 2015 11:19
значить якщо я відмовився від повістки мене - судити , а ці дорожні бугаї - здирники відмовляються виконувати накази , ще виявляється вони "праві". Оце в нас справедливість!!!!
дідо до Простий дядько Показати IP 1 Березня 2015 11:43
мєнти щоб наш спокій охороняти
Григорій Іванович до дідо Показати IP 2 Березня 2015 12:53
Ваш спокій санітари охороняють при допомозі галоперидолу.
vovancomua Показати IP 2 Березня 2015 00:35
Почитайте тексти присяг і будете знати хто за що відповідає. ПРИСЯГА працівника органів внутрішніх справ України Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю. Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ. Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок. Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону. ________________________________________________________________________ ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну таємницю. Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників. Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!
Григорій Іванович до vovancomua Показати IP 2 Березня 2015 13:03
Вован - "права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок" та "захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок", Теж саме в частині захисту держави, тільки іншими словами. Як можна довірити комусь захищати окремо взятого громадянина, якщо на всіх разом і на державу воно куй ложить. Десь вилазять пропущені шкільні уроки, буквар, який воно скурило за шкільним туалетом. Тому читає не зовсім добре. Навіть присягу трактує чи ТРАХтує по своєму. На фронт нехай ідуть патріоти, а я тут іх помаленьку на дорогах буду оббирати.
сержант петренко чет Показати IP 3 Березня 2015 11:51
Ви що не бачите що під ніками дідо ,анонім і т.д пишуть самі ж проштрафлені мєнти видаючи це за думку народу.