USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Луцька молодь винайшла новий спосіб підтримки Євромайдану

12 Грудня 2013 17:32
Підтримати місцевий Євромайдан матеріально лучани зможуть купуючи магніти, присвячені революції.

Про це Волинським Новинам повідомив один із активістів луцького Євромайдану.

З його слів, луцька небайдужа молодь вигадала новий спосіб підтримки Євромайдану, виготовивши магніти зі світлинами, присвяченими революційним подіям в Україні. Придбати магніти можна у центрі міста, де активісти працюватимуть у час пік, та у інших мікрорайонах.

Усі отримані від реалізації магнітів гроші вносять до скриньки, у яку збирають кошти для потреб Євромайдану. Вартість одного магніту - 10 гривень.











Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
справовар Показати IP 12 Грудня 2013 17:43
о і Мішка тут.........красава ))))))
песіміст Показати IP 12 Грудня 2013 20:13
На помаранчевому майдані всі гукали:"Ющенко ТАК", а потім виявилось, що це торгова марка, використання якої принесло Ю. чималі дівіденди))) Історія повторюється.
песимісту=) Показати IP 12 Грудня 2013 20:22
так, дійсно, історія повторюється)))...тільки тепер "торгова марка" - Україна, і ми, українці самим собі маємо надію принесемо девіденди
Наталія Показати IP 12 Грудня 2013 21:36
Хочу собі магнітик! Де купити?
Анонім до Наталія Показати IP 12 Грудня 2013 22:31
0502282416
луцький добродій Показати IP 13 Грудня 2013 14:23
хай вами тепер крім прокуратури, щей податкова займется.
Повага небайдужим Показати IP 13 Грудня 2013 21:14
Ти не Луцький добродій ти справжній чистокровний добродій