USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

МВС купило паливо у фірми Єремеєва за завищеними цінами

30 Грудня 2014 18:14
Міністерство внутрішніх справ України 24-25 грудня уклало низку угод з ТОВ «Вог рітейл» на постачання автомобільного палива на 79,20 мільйона гривень. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», - інформують «Наші гроші».

Фірма народного депутата Ігоря Єремеєва має поставити паливо в талонах або штрих-картах до кінця грудня на базу на вулиці Святошинська, 27.

Відтак, його вартість має відповідати принаймні роздрібним цінам на АЗС. Разом з тим, паливо для МВС виявилось дорожчим від ринкових цін.

Бензин А-95 придбали двома партіями – одна по 17,40 грн./л, друга – по 19,44 грн./л. Тоді як ціна такого бензину на київських заправках WOG за станом на 28 грудня була 18 грн/л.

Бензин А-92 придбали по 16,92 і 18,90 грн./л. Тоді як WOG продає його по 17,50 грн./л.

Зимове дизпаливо придбали по 16,92 грн./л. Дизпаливо типу «Арктика» – по 18,96 грн./л.

Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про схеми вигідної співпраці «Укргазвидобування» та компанії «ВОГ». Завдяки таким «спецпоставкам» скрапленого газу за «навар» платив кінцевий споживач – автомобіліст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
пенсіонер Показати IP 30 Грудня 2014 18:19
Невже мало жертв для зажрашихся хапуг
Олесь до пенсіонер Показати IP 30 Грудня 2014 20:25
Щх як же сормно за Волиннь! результат ВИБОРІВ- три (3) олігархи, двам ******... Ми вибрали? - Що ми куримо????
Волинянин до Олесь Показати IP 2 Січня 2015 14:34
а за Народний Фронт не соромно - це Аваков, Яценюк і т п ці махінації покриваяють, ба більше їх і роблять
опа до пенсіонер Показати IP 31 Грудня 2014 01:42
Влада змінюється, а єрьома в темі залишається)))
дідо Показати IP 30 Грудня 2014 18:39
Плішуки обрали собі подібного та достойного.
не той Полішук Показати IP 30 Грудня 2014 19:24
Маневичі РЕСПЕКТ !!! Ви за вікна в школі готові чорта лисого до Парламенту обрати!! Ви думаєте що заробіток від цієї оборутки піде вам на вікна двері і зупинки.?Тоді куди ідуть гроші з ЗД,СБУ,і АТО?-Мабуть на нові вікна перед новими виборами?
вдв до не той Полішук Показати IP 30 Грудня 2014 23:37
добре шо ти за ляшка голосував
рок Показати IP 30 Грудня 2014 20:44
///..все продовжується по старій схемі.....бюджет прийняли....і давай по новому кругу...косити....
Пересічний Показати IP 30 Грудня 2014 21:27
Ср*ні Маневичі!!! смердюки !!!!
ПС до Пересічний Показати IP 31 Грудня 2014 09:48
Шановний, доводжу до Вашого відома, що Єремєєв виграв на 23 окрузі, який включає в себе: Ківерцівський, К.Каширський, Любешівський та Маневицький райони. Так що не ображайте лише Маневиччан!!!
Анонім до ПС Показати IP 2 Січня 2015 18:10
Ківерці ви що здуба впали. він вам навіть дороги не доробив. чого голосували.він же бреше. піариться тільки.
Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 21:49
МВС не їздить на автозаправки. В ту суму входить підвезти бензин куди треба, злити його. Чи працівники Єремеєва роботу мають робити для МВС задарма і везти паливо до МВС на повітрі? Чи ви думаєте, що МВС має цистерну на 80 млн грн одним махом?
Прихвосню Єремея до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 22:47
Державні закупки - незалежно для кого - це завжди купівля гуртом. Тому, зазвичай, вони робляться зі знижками. Така практика в усьому світі, бо компанії-продавцю завжди це вигідно. Тому не треба тут розказувати хто й куди має підвозити. У кожному разі ціна має бути не вище ринкової. А факти продажу за вищими цінами вказує на зговір, що є традиційним для Єремея і задля чого він, власне, і скуповував п'яних і тупих полішуків теж, до речі, гуртом, щоб дешевше було. Такі депутати-христопродавці - сором не лише для Волині, це справжня біда для всієї України. Бо завдяки ось таким єремеям, івахівим, мартинякам процівітає кланово-олігархічна система влади в Україні. Видно, що без нового майдану не обійтися, щоб на вилах народ виніс цих "політиків" з влади на смітник.
до анонім Показати IP 30 Грудня 2014 21:57
то хай на укр нафті беруть там дешевше!!! а МВС не їздить хахаха сам був свідком як дорожники на заправці в чоловіка вимагализаправити їхнє авто!!! ааа ну треба з владою відкатом поділитись так так.
Юлія Показати IP 31 Грудня 2014 00:00
Спочатку прокрутили з Укрпоштою, тепер з МВС
Пет-ов Показати IP 31 Грудня 2014 00:09
Останніх 12-ть років і по цей час Єрьома дарує талони на пальне усім нач-ам і їх заступникам усім силовикам...ВІн працює на упередження...Це його збереже,завжди так проходило.
Правий сектор Показати IP 31 Грудня 2014 01:29
Скільки ще часу буде продовжуватися це шахрайсто на н7айвищому державому рівні? Скільки ще Єремєєв буде наживаися на міністерствах, деякі ділки яких теж наживаються н відкатах Єремєєва? Куди дивится Генпокуратур, Президент? Якийсь волинський гав...юк опутав шахрайством і корупцією всі державні органи!..
ревізор до анонім Показати IP 31 Грудня 2014 02:18
с*ка ти і твої боси ,крадете усолдат і фронту ,АВАКОВ ти де.
Лучанин Показати IP 31 Грудня 2014 03:57
За махінації Єремеєва, Івахіва та інших олігархів Україна розраховується життями своїх синів, а зубожілі виборці за ці криваві гроші олігархів "обирають" відвертих корупціонерів у парламент. Чого ще можна чекати від такої влади? Лише дальшої війни і зубожіння
Караючий меч до Лучанин Показати IP 31 Грудня 2014 11:00
...а своїх дітей похавали в англіях, а гроші - в офшорах. Нічого, прийде до них кара божа і людська, чим більше нахапають - тим в більшому пеклі зд*хн*ть!
Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 08:36
Всі генпрокурор міністри і президент мають відкат з цією та подібних оборудок, тому й мовчать
Андрій Показати IP 31 Грудня 2014 11:40
Це так "патріотично" з боку Єремеєва.Прийде нагода і він знову підійме дві руки 16 січня якогось року.А зараз для окозамилювання купить пару бронижилетів...Не совісті,не душі,не серця...
Лучанин Показати IP 31 Грудня 2014 12:53
А що Палицю знову продинамили. Молодець Єрємєєв!
хохол Показати IP 31 Грудня 2014 19:57
Він же купив бронежелети. Треба далі голосувати за нього. І казав що 16 січня не голосував. Хохли і раби вперед на вибори за Єремеєва голосувати.
добряк Показати IP 1 Січня 2015 13:12
нафта подешевшала на половину, а ціни на бензин тримають- долар і більше, куди дивиться антімонопольний кабінет?????напевно, прикормили такі як єрема. яценюк з юлькою поки були в опозиції кричали на всіх поворотах, що газу на опалення нам свого вистачає, а тепер розмішують з російським і нас заставляють платити за їхній хімпром і металургію, за,,,бали упирі, ждіть ще один майдан,
Безпартійний патріот Показати IP 2 Січня 2015 03:44
Всі схеми відомі вже давно.Жадібність до наживи в олігархів у крові.Зараз це називається успішним бізнесом.Голосуйте далі за гречку,вікна,дитячі майданчики...Ви варті тих кого вибирали.
Ніка до Безпартійний патріот Показати IP 3 Січня 2015 09:25
Які ці волиняки тупорилі - спочатку вибирають собі регівського депутата, а потім нарікають на владу! А влада то ваша - волинська, яку хотіли, таку й обрали!Таке враження, що Волинь - то префектура Лугандону!