USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Кабміні розповіли про компенсації після підвищення тарифів

5 Квітня 2014 22:01
Право на компенсацію комунальних послуг отримають сім'ї з доходом менше 1190 гривень на людину. Про це на брифінгу заявила міністр соціальної політики України Людмила Денисова, інформує Gazeta.ua.

Міністр пояснила, що програма розрахована на те, щоб компенсувати 100% різницю між оплатою комунальних послуг, яка була до підвищення тарифів на газ і тепло і після такого підвищення. Компенсацію громадяни зможуть отримати з 1 липня.

Зі слів Денисової, кількість сімей, які отримують субсидії збільшиться на 185 тисяч. Зараз ця цифра становить 809 тисяч сімей.

Раніше прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що Кабмін має намір запровадити компенсації за комунальні послуги для 4,5 мільйона сімей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Украинка Показати IP 5 Квітня 2014 22:06
Врет, Яйценюх, как дышит! Знаете как они сейчас субсидии назначают? Если ты подал документы, что тебе по материальному доходу (как малоимущему) полагается субсидия - это не значит что тебе ее сразу назначат! Приходит к тебе в дом комиссия, осматривает и решает: вставлены стеклопакеты - тебе минус,новый телевизор или холодильник - еще минус, а если еще и ремонт сделан в квартире - вообще кранты - НИКАКИХ СУБСИДИЙ!! Я далека от мысли, что нет людей которые скрывают свои истинные доходы и хотят поиметь с государства. Но если это пенсионер, которому дети поставили новые окна, купили бытовую технику и сделали ремонт, так почему же ему отказывать в субсидиях при минимальной пенсии и сваливать на детей: "Пускай вам дети и коммунальные услуги оплачивают по полной"?! Так что не очень обольщайтесь на эти поддержки - если вы, конечно, не бомж, не алкоголик или другой какой асоциальный элемент!!
Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 22:28
Пільги лише для тих у кого дохід хто заробляє менше 1190 грв в місяць."Дякуємо" за прекрасне життя дорогі самозванці.
Спасибо Майдан Показати IP 5 Квітня 2014 22:41
Спасибо, Майдан... Выборолы...
Ілля Показати IP 5 Квітня 2014 23:05
да а буде ще гірше ця влада краще зробить тільки для себе як і усі попередні
настя Показати IP 5 Квітня 2014 23:13
і далі не життя а існування
1109 Показати IP 5 Квітня 2014 23:14
Як за такі гроші взагалі можна прожити! Одна з умов МВФ - не підвищувати мінімалок! Той на труну не хватить. В загальній всіх поховають. Як в Броварах...
поліщук Показати IP 5 Квітня 2014 23:15
У мене таке відчуття, що дехто заробляє на написанні різної гадості. Не підкажете, які розцінки?
1119 до поліщук Показати IP 5 Квітня 2014 23:52
судя по всему у вас то денег и так много - трудно понять простых людей. Или на самом то деле это ваш прибуток и есть
ми до поліщук Показати IP 6 Квітня 2014 00:17
А у мене відчуття, що дехто сліпий, глухий або просто дурний, бо відмовляється бачити очевидне
Дід Панас Показати IP 5 Квітня 2014 23:43
є вихід - не платити всім. це не наша влада, ми її не обирали.
ми до Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 15:03
Брати прриклад з Яроша, який не платив податки під час правління Януковича. Ми маємо повне право робити так само. Ми не вибирали цю владу, вони самозванці
Коля Показати IP 6 Квітня 2014 00:02
я в шоці що чекає нашу державу. Люди загинули і гинуть а покращеня ще ніякого навпаки збільшення комунальних витрат ціни на продукти на речі першоїнеобхідності на ліки, памперси дитині купляв на 20 грн збільшилась ціна то що можна ще говорити
Гость Показати IP 6 Квітня 2014 10:37
Та капец нам усім. Ми нікому не потрібні. У них мільйони,вони нас зробили рабами, а самі мільярдери і це всі наші вплоть до сільської Ради. А тепер ми на армію повинні гроші здавати,щоб Кузьмук купив машину за мільйон і три квартири та вілу в 5 поверхів. Яка субсидія та вони її нам ніколи не дадуть. Тільки тим,хто живе в злиденних умовах,або алкоголікам, які зовсім не будуть платити. Просто вихід один платити по старих цінах і все, а як інакше платити пенсія 1200 зараз плачу 700 , а далі як жити .Здихати. То краще хай Росі атомну бомбу кинуть і подохнуть усі з мільйонами і без них. А ліки які необхідін кожен день уже 200 грн один флакончик, а їх треба два нам ісяць.Господи,де ти там ,допоможе нам.
ВОНО Показати IP 6 Квітня 2014 11:17
зечиху та рахітичного кроля геть з України
111111 Показати IP 6 Квітня 2014 11:24
КОЛИ ПРИЙШЛА ЦЯ НОВА ВЛАДА ЙДУТЬ ТІЛЬКИ ОДНІ "ПОКРАЩЕННЯ"....А ДАЛІ БУДЕ ЩЕ ГІРШЕ...ВЛАДІ НА НАРОД НАЧХАТИ.....ЗБІЛЬЩУЮТЬ ЦІНИ НА ГАЗ. ЗАБИРАЮТЬ В МАТЕРІ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ЯКУ ЗБІЛЬШУВАЛИ РОКАМИ....ЗАБИРАЮТЬ ДОПОМОГУ ПРИ ДОГЛЯДІ ЗА ДИТИНОЮ ДО 3-Х РОКІВ З 1 ЛИПНЯ 2014 РОКУ ...ЛЮДЕЙ МАСОВО ЗВІЛЬНЯЮТЬ....ЯК ВИЖИВАТИ НАРОДУ.....А ВОНИ ЩЕ ХОЧУТЬ ШОБ ЗА НИХ ГОЛОСУВАЛИ НА ВИБОРАХ....ПОЗОР ТАКІЙ ВЛАДІ
ВОНО до 111111 Показати IP 6 Квітня 2014 11:26
небесній сотні жалійся
!!! Показати IP 6 Квітня 2014 12:15
Гроші потрібно витрачати не на соціальні виплати і субсидії, а на створення нових робочих місць. А то нація деградує всі тільки й чекають на подачки
? до !!! Показати IP 6 Квітня 2014 17:55
Що ти мелеш? Ну створили робоче місце, а зарплата там яка??? О то грамотний! А пенсіонеру чи багатодітній або у декреті жінці, теж на робоче місце йти?!
сучара Показати IP 6 Квітня 2014 21:10
майданутых на палю!
яник Показати IP 6 Квітня 2014 21:11
коментар було видалено
виктор Показати IP 11 Квітня 2014 17:19
Люди добре знають, що таке житлові субсидії і розуміють їх однозначно як обман. Зазвичай пояснення таке. Якщо споживач отримує субсидію, то втрачає так звану знижку, тобто він платить за тарифами після 20-го числа, хоча вносить оплату до 20-го числа. У цьому разі в якості знижки діє субсидія, яка, як правило, співвимірна із знижкою. Для того, щоб субсидія не надто перевищувала втрачену знижку, запроваджено так звані норми споживання холодної, гарячої води , електроенергії тощо. Все, що спожито зверх норм споживання, позбавляється субсидії та оплачується за тарифами після 20-го числа. Інколи трапляється так, що після призначення субсидії фактична оплата стає більшою, ніж до призначення субсидії. Добре, що тоді можна відмовитись від субсидії.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 19:20
ця банда ще гірше попередньої знову на Майдан нема їм віри
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 19:26
Ми на армію скидаємось а ВЛАДА проводить політику ГЕНОЦИДУ проти власного народу
dbnz Показати IP 26 Квітня 2014 19:50
При нарахуванні субсидії або компенсації працездатні члени сім"ї , які не мали ніякого доходу , вважаються такими, що отримували заробітну плату на рівні прожиткового мінімуму. Тобто, працездатний голодний вважається таким, що вже поїв. При режимі Януковича багато працівників примусово звільнено з роботи у результаті різноманітних реорганізацій та ліквідацій саме державних установ. Тобто, держава, позбавивши людей роботи і засобів існування, тепер вважає, що вони отримують заробітну плату на рівні прожиткового мінімуму. Хіба це не маразм?
сергій Показати IP 27 Квітня 2014 20:49
Треба ввести поняття "вимушено непрацюючої особи". Наприклад, державна установа шляхом фіктивної ліквідації змінила код ЄДРПОУ, звільнивши у зв"язку з цим деяких працівників та прийнявши на їх посади інших працівників. Пропоную звільненим з роботи у результаті таких псевдоліквідацій та непрацевлаштованим присвоїти статус "вимушено непрацюючої особи", а також вважати таких осіб постраждалими від дій держави.