USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Помер хлопчик, якого поранили поліцейські у Переяславі-Хмельницькому

3 Червня 2019 19:25
5-річний Кирило Тлявов, якого поранили в голову поліцейські помер у лікарні.

Про це 24 каналу повідомили у лікарні.

Нагадаємо, 1 червня, у Переяславі-Хмельницькому Київської області двоє поліцейських «пристрілювали» рушницю, коли випадково один постріл влучив на подвір’я, де в той момент грався пʼятирічний хлопчик.

Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало в Переяславі-Хмельницькому Київської області двох поліцейських.

Тим часом у прокуратурі Київської області повідомили про те, що запобіжний захід поліцейським, які поранили дитину з вогнепальної зброї, обиратимуть у Голосіївському районному суді Києва.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучанин Показати IP 3 Червня 2019 19:37
скотів на нари, без права застави. а начальство звільнити.
Луцьк Показати IP 3 Червня 2019 20:06
Негайно взяти під варту цих нелюдів і наказати по-максимуму!!! Шкода батьків - їм дитинку вже не повернути...
Тор Показати IP 3 Червня 2019 20:14
Сидіти мають не в колонії для ментів, а загальній. Майно стрільців мало б перейти у власність батьків хлопчика. І тоді таких випадків майже не буде.
Анонім Показати IP 3 Червня 2019 20:18
Це якийсь 3,14здєць, люди. Як можна бути такими тупими, щоб стріляти поряд з дітьми серед білого дня? Кого беруть в ту поліцію, всіх без розбору? Їздити не вміють, стріляти тренуються на дітях... Співчуття рідним дитини
Луцьк Показати IP 3 Червня 2019 20:35
На пожиттєво посадити,чи вони недоторкані сво...чі
ЗЕ президент щось ск Показати IP 3 Червня 2019 21:14
Може авакову героя дасть?
Олександр до ЗЕ президент щось ск Показати IP 4 Червня 2019 00:54
Прем'єра
Львів Показати IP 3 Червня 2019 21:17
Посадити тварюк пожиттєво, в загальну колонію, це просто нелюди, їм не місце серед людей. Нехай хлопчику Земля буде пухом. Дуже співчуваю батькам
Скоропадський Показати IP 3 Червня 2019 22:50
А хіба щось змінилось на краще?Міліція чи поліція.Співчуття батькам.Поліціянтів на довічне.І це буде справедливо.
пенсіонери до Скоропадський Показати IP 3 Червня 2019 23:32
підтримуємо! ганебного поліцая-стрілка без права застави посадити в загальну колонію довічно на нари, а авака-скотиняку негайно у відставку! батькам хлопчика співчуваємо!
Александр Клинцов Показати IP 3 Червня 2019 23:16
Не відразу зрозумієш, хто саме найбільші виродки: менти або місцеві жителі, які і раніше бачили "ментовські війни" у себе во дворi. Суцільний пофігізм завжди приносить в жертву самих безневинних.
Сергей Показати IP 4 Червня 2019 13:40
(((
Сергей Показати IP 4 Червня 2019 13:46
Очень жаль родных и близких мальчика!!! Эти "мусора" уже вообще страх потеряли, для них закон не писан, уничтожить ребенка который даже жизни еще не видел!!!! Не дай бог кому такую потерю пережить, здоровья родителям и бабушке мальчика у них есть еще один сын хотя бы есть ради кого дальше жить.