USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На мосту біля «Там Таму» - потрійна ДТП

9 Листопада 2015 20:31
На мосту, що з'єднує проспект Перемоги з проспектом Соборності, сталась ДТП за участю трьох автомобілів. Про це повідомляє ВолиньPost.

9 листопада, близько 18:20 на мосту, що з'єднує проспект Перемоги з проспектом Соборності, зі сторони Соборності в напрямок проспекту Перемоги рухався автомобіль "Лада" синього кольору, який в’їхав в автомобіль "Opel". Внаслідок удару "Opel", за кермом якого була жінка, вдарився в задній бампер Audi.

До слова, інші ЗМІ, зокрема, "Вісник+К", повідомляють, що зіштовхнулися одразу чотири легковики – «Рено», ВАЗ, «Опель» та «Ауді». На мосту утворився затор у напрямку проспекту Перемоги.

Водій "Лади" був в стані алкогольного сп'яніння. Чоловік внаслідок зіткнення вдарився об лобове скло своєї автівки та розбив собі лоб. Більше ніхто в ДТП не постраждав, якщо не рахувати пом'ятих авто: у Лади вщент зім’ятий передній бампер і розбите лобове скло, в "Opel" зім’ятий задній бампер, розбита передня фара та зім’ято значну частину переднього бампера, в Audi зім’ято частину заднього бампера.

Усі учасники ДТП, доки чекали представників ДАІ, на підвищених тонах з'ясовували стосунки, звинувачуючи водія "Лади" в тому, що він сів в нетверезому стані за кермо.

Ситуацію відмовилися коментувати всі учасники автопригоди.







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
свідок Показати IP 9 Листопада 2015 21:01
А до чого тут Там-Там якщо аварія на мосту?:)
Просто лучанин до свідок Показати IP 9 Листопада 2015 21:29
Це саме головне питання в житті.? Найбільш тебе тривожить.
автовод до свідок Показати IP 9 Листопада 2015 22:52
всім хто хоче купити авто дивіться на результати дтп росіїської ВАЗ та німецького Опеля.опель пошкоджено бампер фара заде крило а про ВАз ВЗАГАЛІ НАМА ЩО СКАЗАТИ
Лучанин до автовод Показати IP 10 Листопада 2015 09:06
Експрд ти з опеля пластмасовий бампер зніми та глянь що під ним.
Анонім Показати IP 9 Листопада 2015 21:05
Забрати у п'яного водія право управлінням авто так на рочків декілька.. с
Просто лучанин Показати IP 9 Листопада 2015 21:28
Х*лі ж даі ліквідували... Давай...налівай.. А далі за руль. Долбой*** та влада в Україні. Тут контроль посилювати треба,а вони тільки гірше роблять.
РСВ Показати IP 9 Листопада 2015 23:11
Цей міст потрібно освятити. Людей збивають аварії постійно.
Піп до РСВ Показати IP 10 Листопада 2015 08:14
Саме так. Покропити святою водою і бажано з брансбойта
водій Показати IP 9 Листопада 2015 23:40
Відкрию вам секрет - розбиратись приходиться самим.ДАІ розформували а з міськ-відділка після двох годинного простою на даному дтп ніхто і так і не появився.Хоча дзвонили на 102 двічі і виклик мав бути зареєстрований.З цієї ситуації виходить що можна випивати за кермом, їздити як хочеш - ніхто тобі нічого не зробить.
Туйво Показати IP 10 Листопада 2015 00:23
Ліквідувати ТАМ-ТАМ
виборець Показати IP 10 Листопада 2015 01:04
а куди укроп дивиться?!! неподобство!
Лучанка Н. до виборець Показати IP 10 Листопада 2015 08:59
Ні, не УКРОП, а Романюк куди дивиться?! Поклали новий асфальт, а він спричиняє аварії!
Анна Показати IP 10 Листопада 2015 08:15
Ну так всім даі заважало,а нема куди дзвонити,кого кликати!,за що боролись на те і напоролись.
капкан до Анна Показати IP 10 Листопада 2015 08:38
Підтримую! А що вже казати про віддалені ділянки доріг!? Кого і де шукати? Хіба на гарячу лінію Президента дзвонити!
111 до Анна Показати IP 10 Листопада 2015 09:49
От для чого ляпати язиком, аби ляпати ??? Так, вступив в дію закон про національну поліцію, але поки вона не сформована в усіх областях, то її роль виконують "старі" органи: ППС, ДАІ і т.д.
Віра Показати IP 10 Листопада 2015 08:39
коментар було видалено
123 Показати IP 10 Листопада 2015 09:14
Нашим людям дороги робити не можна, бо летять як дурні, якби їхали і дотримувалися правильного руху, то б аварій не було б.
Ввв до 111 Показати IP 10 Листопада 2015 15:28
Закон вступив а згідно нього ппс і даі немає а ті хто має це виконувати в сокиричах як сам незнаєш то не ляпай