Як волинські правоохоронці допомагали по господарству тим, чиї сини в АТО
![](/resize/450x288/r/files/news/2015/02-19/145255/33wprav.jpg)
У той час, коли чоловіки та сини прийняли виклик «неоголошеної» війни та з перших хвиль мобілізації стали зі зброєю в руках на передовій, зі своїми проблемами та домашніми клопотами із тривогою у серці залишилися вдома їхні рідні.
Волинські правоохоронці підтримують родини земляків, які боронять Україну у східних регіонах, - повідомили у прес-службі волинської міліції.
Значна частина волинських правоохоронців не раз побувала у зоні проведення АТО, тож добре розуміє, як важливо підтримати в такий складний час сім’ї тих, хто з честю виконує громадянський обов’язок. Тому не залишилися осторонь цієї проблеми працівники маневицького райвідділку міліції. У рамках акції «Від щирого серця», ініційованої Міністерством внутрішніх справ України, вони завітали до родин мобілізованих земляків.
Старший дільничний інспектор міліції Віктор Світач, порадившись із Гораймівським сільським головою Анатолієм Снітком, вирішили у першу чергу допомогти тим жителям, які опинилися без жодної підтримки.
Вони завітали до оселі Світлани Пащук, жительки села Гораймівка, син якої понад десять місяців стоїть на передовій. Зараз жінці надзвичайно важко: зважаючи на те, що у сільській місцевості основний тягар ведення господарства лежить на сильних плечах, тривала відсутність чоловічої руки у домі дуже відчутна. Тож, окрім гостинців, які привіз із собою міліціонер, жінці допомогли у хатніх справах.
«Я вдячна за ту допомогу та проявлену турботу. Приємно, що міліціонери цікавляться і нашим життям, і долею мого сина, – говорить жінка, а насамкінець додає: – На весні будемо зводити хлів для худоби, думаю, що звернувшись до правоохоронців, мені не відмовлять у допомозі».
Не оминули увагою і жителя села Майдан-Липненський 71-річного Адама Забедюка. Пенсіонер із нетерпінням чекає додому сина, який проходить тривале лікування та реабілітацію у медичних закладах Львова, адже в бою отримав тяжкі поранення від вибуху гранати. Дідусеві міліціонери привезли продукти, крім того – допомогли впоратися із чималим господарством.
Адама Федоровича надзвичайно розчулив приїзд гостей, адже міліціонери познайомилися із чоловіком ще восени, коли разом із сільським головою вирішили питання із забезпеченням пенсіонера дровами на зиму.
Гораймівський сільський голова Анатолій Снітко схвалює і завжди підтримує такі кроки міліції:
- Вдячний правоохоронцям за тісну співпрацю у допомозі нашим мешканцям. Разом із дільничним інспектором прагнемо допомогти людям, не чекаючи жодних вказівок чи письмових звернень. Самі дізнаємося про їхні потреби та проблеми, самі на місці їх і вирішуємо. Допомагаємо, чим можемо: і матеріально, і морально. Люди цінують це та щиро дякують.
Своєю чергою дільничний інспектор міліції Віктор Світач зауважив:
«На передову мобілізовано багато чоловіків із сіл, що належать до моєї дільниці, у зону АТО їдуть і мої колеги – правоохоронці. Тому ми, дільничні інспектори, всіляко намагаємося допомогти їхнім сім’ям, адже добре знаємо, як нелегко їм зараз залишатися наодинці у клопотах і переживаннях».
Правоохоронці запевняють, що готові простягнути руку допомоги та забезпечити надійний тил рідних тих земляків, які боронять Україну у східних регіонах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинські правоохоронці підтримують родини земляків, які боронять Україну у східних регіонах, - повідомили у прес-службі волинської міліції.
Значна частина волинських правоохоронців не раз побувала у зоні проведення АТО, тож добре розуміє, як важливо підтримати в такий складний час сім’ї тих, хто з честю виконує громадянський обов’язок. Тому не залишилися осторонь цієї проблеми працівники маневицького райвідділку міліції. У рамках акції «Від щирого серця», ініційованої Міністерством внутрішніх справ України, вони завітали до родин мобілізованих земляків.
Старший дільничний інспектор міліції Віктор Світач, порадившись із Гораймівським сільським головою Анатолієм Снітком, вирішили у першу чергу допомогти тим жителям, які опинилися без жодної підтримки.
Вони завітали до оселі Світлани Пащук, жительки села Гораймівка, син якої понад десять місяців стоїть на передовій. Зараз жінці надзвичайно важко: зважаючи на те, що у сільській місцевості основний тягар ведення господарства лежить на сильних плечах, тривала відсутність чоловічої руки у домі дуже відчутна. Тож, окрім гостинців, які привіз із собою міліціонер, жінці допомогли у хатніх справах.
«Я вдячна за ту допомогу та проявлену турботу. Приємно, що міліціонери цікавляться і нашим життям, і долею мого сина, – говорить жінка, а насамкінець додає: – На весні будемо зводити хлів для худоби, думаю, що звернувшись до правоохоронців, мені не відмовлять у допомозі».
Не оминули увагою і жителя села Майдан-Липненський 71-річного Адама Забедюка. Пенсіонер із нетерпінням чекає додому сина, який проходить тривале лікування та реабілітацію у медичних закладах Львова, адже в бою отримав тяжкі поранення від вибуху гранати. Дідусеві міліціонери привезли продукти, крім того – допомогли впоратися із чималим господарством.
Адама Федоровича надзвичайно розчулив приїзд гостей, адже міліціонери познайомилися із чоловіком ще восени, коли разом із сільським головою вирішили питання із забезпеченням пенсіонера дровами на зиму.
Гораймівський сільський голова Анатолій Снітко схвалює і завжди підтримує такі кроки міліції:
- Вдячний правоохоронцям за тісну співпрацю у допомозі нашим мешканцям. Разом із дільничним інспектором прагнемо допомогти людям, не чекаючи жодних вказівок чи письмових звернень. Самі дізнаємося про їхні потреби та проблеми, самі на місці їх і вирішуємо. Допомагаємо, чим можемо: і матеріально, і морально. Люди цінують це та щиро дякують.
Своєю чергою дільничний інспектор міліції Віктор Світач зауважив:
«На передову мобілізовано багато чоловіків із сіл, що належать до моєї дільниці, у зону АТО їдуть і мої колеги – правоохоронці. Тому ми, дільничні інспектори, всіляко намагаємося допомогти їхнім сім’ям, адже добре знаємо, як нелегко їм зараз залишатися наодинці у клопотах і переживаннях».
Правоохоронці запевняють, що готові простягнути руку допомоги та забезпечити надійний тил рідних тих земляків, які боронять Україну у східних регіонах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36