USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Кревська перемогла в конкурсі на посаду голови Іваничівської РДА

15 Вересня 2016 11:12
Екс-заступник начальника управління освіти Луцької міської ради Лілія Кревська перемогла в конкурсі Національного агентства України на зайняття вакантної посади державної служби і може зайняти посаду голови Іваничівської РДА, - повідомляє БУГ.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, екс-чиновницю мер Луцька Микола Романюк двічі звільняв з посади, після чого чиновниця попросила прокурора Волині перевірити Романюка.

Ліля Кревська народилася 28-го липня 1968 року. Працювала заступником начальника управління освіти з вересня 2006 року. За цей час не мала жодного стягнення, підвищила свій кваліфікаційний рівень, закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, вступила до аспірантури СНУ імені Лесі Українки.

Міський голова Луцька Микола Романюк двічі за свою каденцію звільняв Кревську із згаданої посади.

Жінка подала до суду та виграла справу. У грудні 2011 року її поновили на роботі. Але вже у 2012 році їй оголосили догану, яку суд знову ж таки скасував.

Нагадаємо, що серед кандидатів, які приймали участь у конкурсі на зайняття вакантної посади голови Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області були:

Іванюк Микола Ігорович

Пушкарський Віктор Іванович

Марчук Віталій Володимирович

Пивчук Юрій Іванович
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Іваничі Показати IP 15 Вересня 2016 11:39
Вітаю!!!
Крук Показати IP 15 Вересня 2016 11:45
Тримайтесь іваничівці, ця пані накерує
123 Показати IP 15 Вересня 2016 12:16
ну шо тут скажеш,,,,, приїхали
Таня Показати IP 15 Вересня 2016 12:36
Вітаю. Це порядна, розумна ,чесна людина.
Лучанка до Таня Показати IP 25 Вересня 2016 20:49
Кревська порядна, розумна і чесна? Не смішіть мене. Знаю її ще зі школи. Нахабна? Так. Тупа? Так. Брехлива. Районом керувати отаке одоробло, яке в школі нічого не робило та і в міському відділі освіти теж. Її обов'язки виконували всі працівники, але тільки не вона. Ви думаєте її просто так хотіли здихатися. Отак і лізе по головам.
педагог Показати IP 15 Вересня 2016 12:43
Ліля дає жару! Покерує вона нормально, мало не буде.
Юра Показати IP 15 Вересня 2016 12:48
Підтримую, молодець !!!
СЕРГІЙ Показати IP 15 Вересня 2016 13:06
ВІТАЮ.
Освіта Показати IP 15 Вересня 2016 13:14
А в Луцьку директорів шкіл призначають хто більше дасть. Не кваліфікованих а за принципом......
Уважний Показати IP 15 Вересня 2016 14:17
Перемогла в конкурсі, то це означає, що МОЖЕ стати головою Іваничівської РДА, а не СТАЛА.
А ндрій Показати IP 15 Вересня 2016 14:20
Вітаю! Поважаю людей які мають свою позицію і здатні її відстоювати!!!
Ворона Показати IP 15 Вересня 2016 18:06
Хай Бог милує! Шкода людей - недолугий філолог буде керувати сільським господарством....
Однокласник володя Показати IP 15 Вересня 2016 19:31
А я буду пильно їй допомагати.
Анонім Показати IP 15 Вересня 2016 20:43
Шкода іваничівців!!! Неврівноважена, подібна до Вальки Загреви. Лікуватись треба , а не еспериментувати в районі з людьми. З таким підходом ...... процент тих хто хотітиме любити нашу Україну буде тільки рости......