USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому Луцьк лишається без гарячої води

15 Вересня 2015 10:00
Запуск котелень не відбувся через те, що ПАТ «Волиньгаз» не надав газ вчора до кінця дня, - пояснюють у мерії.

Про це під час оперативної наради 15 вересня повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.

З його слів, поточна заборгованість ДКП «Луцьктепло» становить 22,247 мільйона гривень, а 27,2 мільйона боргує населення підприємству за отримані послуги.

Він закликав вживати заходи щодо людей, які не платять за надану послугу. З його слів, є лучани, такі, які мають 3-5 квартир, здають їх квартирантам, але не сплачують за отримані комунальні послуги.

Міський голова зауважив, що ПАТ «Волиньгаз» мав пустити газ до кінця дня вчора, але це не було виконано. Загалом для подачі гарячої води в оселі лучан необхідно запустити 30 котелень, 24 з яких можна було запустити вчора. Питання обіцяють вирішити найближчими днями, називаючи «не зовсім зрозумілою» позицію «Нафтогазу».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на ДКП «Луцьтепло» тільки знизують плечима: договір на газопостачання укладений між підприємством та НАК «Нафотогаз». ПАТ «Волиньгаз» до проблем на підприємстві та його відключення не має жодного стосунку.

Відтак, газ на підприємство так і не подали, каже заступник директора ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна. На ДКП лише попросили очільника «Волиньгазу» посприяти у вирішенні питань з НАК «Нафтогазом».

Нагадаємо, лучани вже пережили не одну обіцянку міської влади про відновлення подачі гарячої води в їх домівки. Так, приміром, міський голова Микола Романюк обіцяв, що «Луцьктепло» відновить роботу наприкінці серпня. Та згодом з’ясувалося: НАК «Нафтогаз» не вмикає газ Луцьку категорично.

Чергова заява про відновлення газопостачання на ДКП «Луцьктепло» пролунала минулого тижня вже на обласному рівні. Голова ОДА Володимир Гунчик під час засідання антикризового енергетичного штабузаявив, що ПАТ «Волиньгаз» має подати «Луцьктеплу» блакитне паливо вже до кінця дня (протокольне доручення він озвучив 11 вересня).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Суддя Дредд Показати IP 15 Вересня 2015 10:05
Чому? - Бо керують злодюги амсамольци-каммуністи гунчики-шмунчики і романюки-шманюки. Їжте дорогі волиняни - не обляпайтесь!
бог до Суддя Дредд Показати IP 15 Вересня 2015 16:19
Я з тобою погоджуюсь скоро буде третій майдан і романюка по системі іванова обливатимуть холодною водою як башкаленка його вилікували і цьго вилічим це наш профіль
Ой до бог Показати IP 16 Вересня 2015 15:47
до ср"ки ваші майдани! Тільки гинуть ні в чому не винні люди.які надіються на краще.До чого привів майдан?До якої ситуації в країні? І тільки не треба цих придуркувато-оптимістичних вигуків_що ми на правильному шляху.Майдан має бути кожен день в кожному з нас,а так....
Богдан Сташинський Показати IP 15 Вересня 2015 10:21
Усіх до стінки, за що боролися, кров проливали. Це політичні ігрища між мєром та Гундосом - Гунчиком - ілюстрація яка неспроможна та імпотентна влада . Голосувати зараз треба нізакого, але лучані знов оберуть ЧМО, бо вони того варті ....
Катя до Богдан Сташинський Показати IP 16 Вересня 2015 15:49
Згідна з вами. А так тільки вигуки і гасла,але далі всі терплять другий рік такого б"""""""ва.Наш менталітет такий і ніякими майданами його не змінити!!!
Юзік Показати IP 15 Вересня 2015 10:27
Дійсно імпотенти а не влада, ні х....я не роблять. Обрізайте труби, відсиляйте у подмінний фонд, притягуйте до суду. Робіть С*КИ що небудь....
Кирило Показати IP 15 Вересня 2015 10:59
Влада нічого не може зробити то що прості люди які платять останні копійки за комунальні послуги можуть зробити? Ви ж там сидите у теплих кабінетах з гарячою водою то ви маєте вживати заходів а не страждати прості пересічні лучани. ЖАХІТТЯ нашої влади
Валя Показати IP 15 Вересня 2015 11:01
Це вони все економлять. Совісті немає, чому молоді люди загинули через таких владців. ой, як важко за нашу молодь в яких умовах вони живуть як зі стареньких немічних інвалідів і так далі знущається наша влада . А винні не влада -а інші люди так говорить наша влада
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2015 11:47
Якщо винна не влада.... а люди ?!!! То для чого така влада нам потрібна !!! Коли вже це закінчиться ? Коли перестануть набивати свої кишені та мішки ?!!! Коли хоч трішки про людей будуть думати ?
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2015 11:56
Чому в сусiдньому Рiвному немае заборгованостi?Можливо це залежить вiд керiвництва?Адже там проживають такi самi люди,як i в Луцьку!!!!!
Степан до Лучанин Показати IP 15 Вересня 2015 13:06
В Рівному були заборгованості коли там керувала Тетяна Казачєк. Поки вона працювала (на когось вище Романюка) в Луцьку, Рівне вилізло з боргів, а ми навпаки
303 Показати IP 15 Вересня 2015 12:30
Вище вище ще вище
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2015 12:59
сьогодні і холодну вже воду відключили ще краще зробили. Влада себе охороняє береже а бідні нехай будуть двірниками, обслуговують владців бо вони тільки вміють обіцяти і не виконувати.
Віталій Показати IP 15 Вересня 2015 13:00
Пан Романюк перед лучанами розказує скільки він всього зробив для міста а самих елементарних послуг не може подати і люди сидять не миті. Оце так мер у ЛУЦЬКУ
Галя Показати IP 15 Вересня 2015 13:02
Не чіпайте тих, що проливали кров, вони це робили не за шматок ковбаси і корито води. Вони вийшли на майдан, щоб було більше розумних свідомих людей, а не придурків, які сидять в інтернеті і гавкають проте, у чому не розуміються.Є речі, які вирішуються не за один день. Після такої розрухи, яка в країні утворилася, важко навести лад за день. Варто і вам думати як покращити ситуацію. Влада і нянька різні речі...
Всезнайко до Галя Показати IP 15 Вересня 2015 13:12
Дякуємо, домайданились до ручки...
Микола до Галя Показати IP 16 Вересня 2015 08:22
Ой балована ти ж Галя!
Катя до Галя Показати IP 16 Вересня 2015 15:53
Ой тільки не треба цих фраз про не один день. Сєню цитуєте?
Ігор Показати IP 15 Вересня 2015 15:32
В усіх сусідніх областях є гаряча вода, тільки в Луцьку не має. Видно там інші люди живуть або не такі дармоїди чиновникі.
Читач до Ігор Показати IP 15 Вересня 2015 17:09
Підтверджую. В Львові гаряча вода в кранах ЦІЛОДОБОВО!!!
Лучанин Андрій Показати IP 15 Вересня 2015 22:10
Нехай Луцьктепло надасть інформацію як вони вони вирішують проблеми з боржниками, скільки подано судових позовів, які результати. Перекладати відповідальність і свої обов'язки на всіх споживачів протизаконно. Яке я маю діло боржників? У мене немає боргу, будь-ласка надавайте послугу. Якщо керівництво підприємства, міська влада, правоохоронні органи невзмозі що небудь вдіяти, то навіщо вони потрібні?
тепловик Показати IP 15 Вересня 2015 22:50
Казачек вже не працює 8 місяців в Луцьку. А поки вона була- то і були розрахунки за газ 90 % і все минуле літо мились гарячою водою. А тепер догосподарювались проплачені Нелькі і Федотки.? Крайніх шукаєте?
Євген Показати IP 16 Вересня 2015 08:05
НА МОЮ ДУМКУ, - ПИТАННЯ НЕ В БОРГАХ, - ПАН ГУБЕРНАТОР СТАВИТЬ СОБІ "ГАЛОЧКУ" ЗВІТУЮЧИ ПЕРЕД УРЯДОМ ЯК ЛУЧАНИ ЕКОНОМЛЯТЬ