USD 28.10 28.24
  • USD 28.10 28.24
  • EUR 32.70 33.08
  • PLN 7.25 7.36

Луцькі депутати хочуть заборонити радянські символи

Постійна комісія Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 14 квітня підтримала проект рішення «Про заборону розміщення радянської символіки в Луцьку».

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

«На території міста відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, вшанування пам’яті розстріляних у Луцькій тюрмі 23 червня 1941 року та низка аналогічних заходів. В той же час прапори, під якими було зорганізовано Голодомор, розстріл у Луцькій тюрмі, масове вивезення краян у Сибір, нищення мільйонів українців гордо майорять на майданах міста. Тобто продовжується неприпустима практика подвійних стандартів, що в свою чергу породжує протистояння, передумови порушення громадського правопорядку тощо», - казав під час засідання комісії її голова, депутат Святослав Боруцький.

У проекті рішення «Про заборону розміщення радянської символіки в місті Луцьку» йдеться:

«1. Заборонити розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах м. Луцька.

2. Заборонити використання радянських прапорів та символіки під час масових заходів у Луцьку».

Депутатська комісія одностайно підтримала проект рішення Луцької міської ради, запропонований свободівцями і рекомендувала сесії ухвалити відповідне рішення.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 29
M Показати IP 15 Квітня 2011 09:22
Хто порушить це рішення - будемо наказувати.
жжжж до M Показати IP 15 Квітня 2011 09:56
Ногами по обличчю?
дік Показати IP 15 Квітня 2011 09:34
а меморіал - це теж радянська символіка? коли знесете її?
Spaceman до дік Показати IP 15 Квітня 2011 09:48
Дік, подумав, перед тим як ляпнути? Меморіал - це перш за все пам'ятник людям, які воювали за свою Вітчизну. Де ти там радянську символіку побачив?
Нема чим зайнятись. Показати IP 15 Квітня 2011 09:35
Славік не гані, займись чим небуть. Ти ж вроді непоганий хлопець а таку ехінею ліпиш. Мають бути і праві і ліві і середні.
SPIKER Показати IP 15 Квітня 2011 10:09
а от тепер різко змоделюйте ситуацію:скоро 9-те травня,і старички ветерани вийдуть у нагородах,якими по праву гордяться,і з прапорами,під якими вони громили фашистів...і в кого з депутатів язик повернеться вякнути їм про заборону використання символіки??? а ну спростуйте,якщо зможете...бо на кожному ордені як не герб,то зірка... ото аби ляпнути,а про наслідки не подумають...
Місцевий до SPIKER Показати IP 16 Квітня 2011 03:45
Тема не проти ветеранів, а проти аконопроекту, що зобов'яже(зав) підняти червоні прапори на 9те травня. Ну і ще проти деяких конфліктних ситуацій. А ветерани нехай ходять - то їх право.
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2011 10:39
Молодці! Саме зараз 3 жек в себе під вікнами нищить один з символів радянської епохи - дитячий спортивний майданчик в дворі будинків по вул.Винниченка 47-49. При тій радянській ненависній владі там стояв завжди викрашений паркан, була асфальтована площадка, розмічена фарбою, були футбольні ворота, висіла навіть волейбольна сітка і завжди було чисто. Як таке можна терпіти?! Треба донищити все що залишилось. Якраз зараз дорізають залишки паркану. В міськраді на гірячій лінії сказали що їм не до людей, бо в них нарада. Так що все вже виконується! Да, до речі всі хто за це виступає не забудьте знищити свої квартири, які були тоді побудовані, пройтись по вулицях міста - ще дуже багато будинків нагадують про ті часи. Треба викоринити все!!!
Роман до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2011 10:58
І до чого ти це написав? ти хоч сам свою логіку розумієш? Чи ти не знаєш, що таке символіка?
Лучанин до Роман Показати IP 15 Квітня 2011 14:21
До того. Знаю. Шкода що Вам вона відома тільки одна, рідна, з якою різали кололи і стріляли саме волинян. І в тому що я написав є дуже великий глибокий смисл, якого Вам нажаль ніколи не зрозуміти.
Л А Д О М И Р Показати IP 15 Квітня 2011 10:48
Георгійовську стрічку все одно буду вішати на 9 травня!!!
Вєтєран до Л А Д О М И Р Показати IP 15 Квітня 2011 10:49
Вояка? Грудь в медалях? Награждьон за доблєсть? Уважаю!
Лучанин до Л А Д О М И Р Показати IP 15 Квітня 2011 10:54
А яке вона відношення має до 9травня??? І взагалі яке відношення 9 травня має до перемоги??? І взагалі чия то була перемога??? Волиняни ще довго воювали після 45-го... П.С.Питання риторичні і відповіді не потребують особливо від неуків і переселенців.
Роман до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2011 11:00
9 травня - це дата перемоги Червоної Армії, а волиняни (у складі УПА) воювали до 1960р. з терористичним угрупованням, яке звалось НКВС.
Л А Д О М И Р до Роман Показати IP 15 Квітня 2011 19:15
За всіх волинян не потрібно підписуватись... Моїх два діда були на фронті у складі Червоної Армії, яка війну виграла. Після 45 року більше ні з ким не воювали. До речі місцеві уродженці.
VSC до Л А Д О М И Р Показати IP 15 Квітня 2011 11:04
А я в Россию, домой хочу????
комсюк Показати IP 15 Квітня 2011 13:28
Spaceman - на меморіалі є викарбована медаль з ликом Сталіна. Підійди до неї і бийся головешкою в Кобу - може щось у мізках проясниться...
русофоб Показати IP 15 Квітня 2011 13:39
...бандерлогам раджу корисну процедуру: кожний день заходити до себе на кухню і битися голівкою в газову плиту, в якій горить РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ...А ТАКОЖ НЕ КОРИСТУВАТИСЯ БЕНЗИНОМ, ЩО ТЕЖ ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ З ЇХНЬОЇ НАФТИ...Будьте чесними - самостійними, не смокчіть у них нафто-газові труби, не просіть у них нічого, забудьте про їхне існування і - вперед до Європи у якості дешевої робочої сили. Шенген коштує недорого.
VSC до русофоб Показати IP 15 Квітня 2011 14:19
Клоун, ты немного не в тему. Мы платим за газ и бензин, после оплаты товар становиться мой собственностью. А по нашим трубам российский газ поступает в Европу. Займись ликбезом.
Лучанин до VSC Показати IP 15 Квітня 2011 18:16
Дуже влучно! Ця вся символіка є власність тих хто проливав свою кров за тих хто хоче зараз її в них відібрати. Класно закручено? Але ж це правда. І якби не було тих вами названих "окупантів" то і вас більшої половини в любому випадку на цьому світі ніколи не з'явилось би і батьків ваших не було. І жила б та інша частина зараз хай можливо під Польщею, придатком невідомо чого. Може хочете сказати що поляки до вас гарно відносяться? Так, живуть вони краще ніж в Україні, але набагато гірше ніж весь інший Євросоюз. Займайтесь далі цирком...
Лучанин до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2011 20:29
P.s.: в новинах по Інтеру було показано як поляки під час перепису населення (в Польщі) говорять що українці, які постійно проживають в Польщі бояться назватись українцями. Що ж ви хочете відвоювати, якщо ви всього боїтеся? Тільки і можете гавкати на тих ветеранів, які вже не можуть вам здачі здати. Нацизм завжди скрізь був, є і буде наказаним. А цими рішеннями межу націоналізму до нацизму вже перейдено, так що "укріпляйте хлопці схрони..."!
Лучанин до русофоб Показати IP 15 Квітня 2011 15:00
Поцікався у "Волиньгазі" чиїм газом ти користуєшся....ти будеш приголомшеним як дізнаєшся що саме УКРАЇНА постачає до московії(маю на увазі енергоресурси)...погугли...і можеш задати своєму крихітному не розвиненому мозку чому ж так путін з піжами лізе щоб затягти такий "тягар" як Україна до якигось там митних союзів....
Вольдемар Показати IP 15 Квітня 2011 17:52
З такою Свободою через пару років будемо прославляти Гітлера.
Л А Д О М И Р до Вольдемар Показати IP 15 Квітня 2011 19:16
до того все і йде :)
Л А Д О М И Р Показати IP 15 Квітня 2011 18:25
для "национналистов": Чиж и Ко песня называется "Фонарик".....
Сторонній спостерігач Показати IP 15 Квітня 2011 23:18
А може в суд подати? В мене дід також воював в радянській армії. А?
п Показати IP 16 Квітня 2011 08:05
Хто б заборонив радіво в маршрутках ? Чому я за свої гроші змушений слухати те , що подобається людині з 4-6 класами сумнівної освіти (а іншої в нас тепер майже немає). ДЕПУТАТИ ! Щось вирішуйте , бо ті радейки (а інколи і блатота з дисків) розїдають мозок . Вважаю , що це - не меньше зло , чим використання радянської символіки .
газовик Показати IP 16 Квітня 2011 09:27
Україна постачає енергоресурси до Росії? - це щось нове... Приведіть цифри, шановний. А за який тоді газ платить уряд - за 1 кб 260 доларів? Цікава у вас, недоумки, арифметика. Погано в школі вчились.
лучанин до газовик Показати IP 16 Квітня 2011 21:34
Клоун енергоресурси це не тільки газ Завдяки нашим енергетикам покриваються всі "піки" в прилягаючий московії....погугли недоумок

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.