USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Новий міністр оборони обіцяє повернути Крим

3 Липня 2014 13:05
Новопризначений міністр оборони Валерій Гелетей склав присягу на вірність українському народу.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні, 3 липня, призначила Валерія Гелетея міністром оборони.

Зокрема, під час своєї промови він подякував своєму попереднику Михайлові Ковалю та висловив впевненість у перемозі та в тому, що Крим повернеться до складу України, повідомляє Еспресо.TV.

«Я переконаний, що в Україні буде парад перемоги. Обов’язково буде – в українському Севастополі!» - сказав Гелетей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
думка Показати IP 3 Липня 2014 13:08
В них там "манечка" така в моді? Призначення - відразу Крим повертають?! Хоч-би тверезо думали інколи...
Тереза Показати IP 3 Липня 2014 13:10
Ну повернення Криму це від Міністра не залежить! Він що - війною на рашу піде? Мислити тверезо і стратегічно треба!!! Погано починає новий Міністр!!!
ПС до Тереза Показати IP 3 Липня 2014 13:21
він мєнтяра
пан Показати IP 3 Липня 2014 14:20
Невже обкуурився?
гiсть Показати IP 3 Липня 2014 14:50
дурень думкою багатiэ
гiсть Показати IP 3 Липня 2014 14:53
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Липня 2014 15:05
Маразм крепчает!!!
гiсть Показати IP 3 Липня 2014 15:33
Хай по дорозi i Кубань вiзьме.Не посилати ж два рази.
українець до гiсть Показати IP 3 Липня 2014 15:35
Хай в Пекині парад проведе! Хай той мент гелетей весь світ захопить!
321 до українець Показати IP 3 Липня 2014 17:00
Шкода, що наші з Вами коменти не читають ті, від кого хоча б частково залежить вплив на прийняття таких рішень (призначень/звільнень). Звичайно, тут багато "сміття", але... кому потрібно, той знайде) вже яку годину мудрую: чим керувався Президент щодо призначення даного кандидата? Який з цього .... (важко слова підібрати) міністр, тим більше - ОБОРОНИ держави, яка в стані неоголошеної війни??? знаю, є у Гелетея В. певні здібності, і в цей час вони можуть бути корисні, але не на цій посаді. Або, недовго. Зрештою, будемо сподіватись та вірити, що все на краще!
иван Показати IP 3 Липня 2014 17:04
успех и слава не меняют людей : Они лишь то что в них заложено : Етот пай мальчик такой-же как шпига и муковоз ві им верите что они будут бороться с корупциеей? смешно и горько когда продажний мент стал руковдить министерством обороні украини : Царь крепко спит конвой на вахте =царица трудится на шахте в хрущевке благо та уют казну стервятники клюют : Теперь солдатам на завтрак и ужин сладкое от рошен а на обед на ряба от косюка и Тарасюка брат котрого недавно вещал с трибуні верховной ради -напомнью ета тварь и убрала черновола в результате его прямого действия имено Тарасюк убрал черновола из главі народного руха-напоминаю патриотам
вік Показати IP 3 Липня 2014 17:06
Ото дають.А бачили як цей міністр розписався в присязі ручкою із закритим колпачком...це жесть ото влада яник азіров отдихають.
Анонім Показати IP 3 Липня 2014 17:09
ще одного ментовського багача до влади припхали, ото порох - ото великий люстратор, затоводинтур!!!
Гелетею Показати IP 3 Липня 2014 21:42