USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В Москві зачистили «російський Майдан». ОНОВЛЕНО

30 Грудня 2014 20:50
ОМОН відтіснив людей із Манежної площі у Москві, де відбувалася акція на підтримку опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомляє ТСН.

Так, сьогодні Замоскворецький суд Москви оголосив вирок за звинуваченням Олексія Навального та його брата Олега у справі про розкрадання коштів у компанії «Ів Роше», зокрема Олексій Навальний отримав три з половиною роки умовно, він і далі перебуватиме під домашнім арештом. Його брат отримав «реальний» вирок, наступні три з половиною роки він має провести в колонії.

Прихильники Олексія Навального і правозахисники вважають кримінальне переслідування опозиціонера політично мотивованим.

Навальний сьогодні закликав росіян виходити на акції протесту, щоб скинути режим президента Володимира Путіна.

Як передає ТАСС, в МВС запевняють, що "увечері в районі Манежної площі зібралося близько 1,5 тисячі осіб з метою проведення несанкціонованого заходу".

МВС Росії повідомляє, що на Манежній площі затримали близько 100 осіб, в той же час ЗМІ повідомляють про удвічі більшу цифру. Як пише "OVDInfo", в автозаки заштовхали принаймні 171 людину.

Згодом у ЗМІ повідомили про затримання не менш як 245 осіб, які зібралися на акцію на підтримку Олексія та Олега Навальних. Список затриманих опублікований на сайті "ОВД-Инфо", передає Еспресо.TV.

Люди із останніх сил намагалися чинити опір і вигукували гасла про Навальних.

Людей, що залишилися, відтісняють правоохоронці до площі Революції. Вони вигукують "Позор псам режиму" та "Свободу Олегу Навальному".

Також правоохоронці перекривають пішохідні підземні переходи із площі.

Тим часом, поліція доставила опозиціонера Олексія Навального додому, де він має перебувати під домашнім арештом.

Крім того, акція на підтримку Навального відбулася в Санкт-Петербурзі та інших містах Росії.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
я Показати IP 30 Грудня 2014 21:01
ПУТІНУ ПУЛЮ В ЛОБ !!!
03 до я Показати IP 30 Грудня 2014 21:49
коментар було видалено
яя до я Показати IP 31 Грудня 2014 06:41
Путіну нерви потріпали ..., особливо вигуками: "Слава Украине! Героям Слава!" Це букло фантастично (!!!) - чути таке в Москві, під носом Путіна.........
Штефан, Луцьк до я Показати IP 31 Грудня 2014 11:13
Який ще московський майдан? Маленька купка заробітчан біля метра на хвилинку організувалась! Подивіться уважно на фото!
Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 22:03
а толку з нашого майдану, коли в результаті при владі опинилися брехуни і олігархічні прихвостні, які продовжують справу усіх попередників - замість будівництва справжньої держави,яка б виражала інтереси більшості, нас як стадо баранів женуть у колонію,у якій все для олігархів. Питання - ради чого всі ці людські жертви і масове зубожіння; яка різниця,коли ти раб, у яку сторону твоя колонія прямує, ми постійно жертвуючи усім,щось будували - то комунізм(дестиліттями), то незалежність(23роки), тепер ідемо до Європи, але напевно нас чекає розчарування,як і з попередніми двома мріями ( не побачили ми комунізму,не вибороли справжньої незалежності,оскілки економічно ми стали рабами), керманичі усіх часів знають,що роблять - головне розчарованим задати вектор,а далі хай вкалують за копійки десятиліттями ради "високої мети"
пупсік до Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 06:47
ВАТНІК, не тріпайся .... пізно. Таких як ти слухають такі як ти. В тебе не має шансів, доведеться ДІЛИТИСЯ награбованим....
Всезнайко Показати IP 30 Грудня 2014 22:32
А в нас не зачистили, зі всіма негативними наслідками, які виникли після майдану...
аяяй Показати IP 30 Грудня 2014 22:46
Неужели великая Россия начинает потихоньку сопротивляться режиму?Любой диктатуре рано или поздно приходит конец.
Анонім до аяяй Показати IP 2 Січня 2015 16:29
Потихеньку Америка наскупляла продажних росіян, щоб зробити з Росії те що зробила з України (розорення, братовбивча війна, зубожіння людей і укріплення долара та підйом американської економіки)
небайдужа Показати IP 30 Грудня 2014 22:47
Респект Аноніму що тут ще можна додати все так і є на жаль.Гадаю що і наші діти тієї кабали не позбавляться (((
екскурсовод Показати IP 31 Грудня 2014 00:20
Правильно зробили, в нас вже домайданились.
Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 10:02
Там влада на своєму місці, на відміну від нашої і "халява" не пройде.