USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Згуладзе і Деканоїдзе йдуть у відставку, – ЗМІ

20 Квітня 2016 11:40
Міністерство Авакова залишають Згуладзе і Деканоїдзе, найімовірніше - через невдале проведення реформи в МВС.

Так, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе хоче звільнитися і вже встигла написати відповідну заяву. Керівник Нацполіції України Хатія Деканоїдзе теж задумалася про відставку.

Про це повідомляє видання «Інформатор» з посиланням на власне джерело інформації в структурі МВС.

Заяву Еки ще не погоджували із керівництвом. Політик вирішила піти за власним бажанням, і міністр Арсен Аваков, найімовірніше, вмовлятиме Згуладзе залишитись, - зазначило джерело.

Одна з найбільш очевидних причин такого рішення грузинського політика – провал реформи Міністерства внутрішніх справ і переатестації працівників внутрішніх органів в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: З МІЛІЦІЇ В ПОЛІЦІЮ: ПІДВОДНІ КАМЕНІ АТЕСТАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ НА ВОЛИНІ

Через корупційні схеми та махінації із законодавством суди ухвалюють рішення, згідно яких велика кількість колишніх міліціонерів можуть знову працювати на попередніх посадах. А набір нових поліцейських гальмується через іміджеві втрати структури і численні «ляпи» нових копів. Окрім цього, раніше Згуладзе заявляла, що хоче бачити більше арештів серед суддів.

Також, як зазначає те саме джерело, на такий ж крок – подання у відставку – готова керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе. Таким чином, залишаються у міністерстві Авакова тільки Шкіряк та позаштатний Геращенко.

Натомість, як повідомлялося раніше, в Адміністрації Президента неофіційно визнали, що запрошення грузинських реформаторів в Україну було помилкою. На Банковій зрозуміли, що так звана команда Саакашвілі, вочевидь, створює більше шуму, аніж приносить користі владі, і вже хочуть позбутися «грузинського десанту».

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі назвав Кабінет міністрів прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, затверджений 14 квітня, «бляклим і третьосортним». ВІДЕО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 20 Квітня 2016 11:43
Ментовсько-прокурорська мафія зїла реформу.
льова до лучани Показати IP 21 Квітня 2016 18:58
з'їла й не вдавилася
Ігор Показати IP 20 Квітня 2016 11:44
Нарешті! Найкраща новина дня.
віто до Ігор Показати IP 20 Квітня 2016 12:30
не пройшов атестацію?
Дмитрик Показати IP 20 Квітня 2016 11:52
Зато Аваков залишається-))) хахаахахахха
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 11:54
правильно, нема чого заважати самим чесним суддям і прокурорам. ось тепер заживемо!
Маневичі Показати IP 20 Квітня 2016 12:00
Заберіть ще шпигу. Бардак якого ще не було.
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 12:24
Який провал це єдина реформа яка відбулася!!! В нашому місті це єдина галузь де почали наводити порядок!!!
Авакідзе Показати IP 20 Квітня 2016 12:45
Шкода звичайно, але іншого результату годі було й очікувати. В нас реформи робляться вс..@ним навиворіт, без якісної судової реформи доля всіх інших буде така сама. Все вертається на круги своя.
Кейт Показати IP 20 Квітня 2016 12:49
На людских судьбах хотели заехать в рай. Звери!
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 13:11
Досить вже експерементувати на людях.
пьєтро до Анонім Показати IP 21 Квітня 2016 18:55
на г*вні сметани не зібрати
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 13:34
мафія і олігархи відчули,що народ знову загнали в стойло і навіть імітація реформ вже не потрібна, тим більше Європа і США уже також в курсі про нашу владу, так що зайвий випендрьож українським паразитам уже не треба
Ахаха Показати IP 20 Квітня 2016 13:41
Грузини наср..ли, і втікати, а нам прибирай. І до речі, співчуваю людям, що до сьогоднішнього дня вірять що поліцаї змінились...
Іван Показати IP 20 Квітня 2016 13:56
Бандити рулять,українську корупцію не подолати.Нічого не змінилося і не зміниться .Хотіла щось зробити, а не дали.Цього потрібно було і очікувати. Дочекають,як хлопці з Донбасу повернуть свої автомати в іншу сторону проти них.
ааа Показати IP 20 Квітня 2016 14:28
ментяри тішаться
б-е-е-е-е Показати IP 20 Квітня 2016 17:22
ідуть не тому що самі погані і безтолкові! ... Нашу систему може змінити- ПІНОЧЕТ!
Бебебе до б-е-е-е-е Показати IP 20 Квітня 2016 19:54
Сто пудово , або Міша грузин
Не впоралися до б-е-е-е-е Показати IP 21 Квітня 2016 19:36
Корупція в Україні,як мафія в Італії,БЕСМЕРТНАААА!!!!!
наглядач Показати IP 20 Квітня 2016 19:34
Більш спотвореної реформи як в МВС мабуть небуло навіть у джунглях! Який треба мати мозок, що б знищити професіоналів, а важелі керування правопорядку передати дітям які не натішилися забавами на фоні та очах однолітків... Крива злочинності сягнула за хмари, кількість ДТП з травмованимм та загиблими вже не вписується ні в які рамки, а ми радіємо, що маємо з ким фотаграфуватись у вихідні в місті! Боже який сором і наруга!!!
Лара до наглядач Показати IP 20 Квітня 2016 20:30
Які професіонали??? Про що ви говорите? Не раз перепліталися з ними по роботі...безграмотні та тупі ( я про більшість) всі думки тільки про гроші, про вигоду... Зі мною на сьогодні теж працюють колишні міліціонери- так їх одразу видно " гнилі" люди!!! А злочинність сягнула бо про неї почали говорити, писати, а не замовчувати, бо за неї вже оплачені відповідні " котлети"
марина до Лара Показати IP 25 Квітня 2016 18:19
Да что Вы говорите! Прямо все дураки и хабарники.Расскажите о себе , а мы посмотрим, что ваши коллеги скажут и знакомые о вас.
Що ти верзеш до наглядач Показати IP 25 Квітня 2016 15:36
які професіонали))) Все було куплене і прогнило з верху до низу! Щоб змінити країну треба мінятися кожному із нас,і ніякі реформи в 40-ка мільйонній країні не пройдуть,поки ми з бидла не перетворимось в людей. А грузінський десант трохи жаль - якщо це правда , а не чергова деза...
Сергій Показати IP 20 Квітня 2016 22:20
Америкоси вже бабок не дають, грузиняки вже на чемоданах стдять. А без грошей слабо перемогти злочинців як в 90х? Що товариші селфі-реформатори обі**ались?
обана до Сергій Показати IP 21 Квітня 2016 18:50
таки вс..алися
Николай Показати IP 23 Квітня 2016 21:38
Конечно хотелось себя проявить,но не тут то было.Такие свершения делаются годами.Ведь не с улицы брать служащих закону.А то они и машину водить не могут и разобраться в ситуации по любым случаям.
анонім Показати IP 24 Квітня 2016 22:38
хотілося б краще ніхто незаперечує!!!але яка вз....ці Поліція.набрали дітей які немають досвіду,в розкритю злочинів одне фотошоп. піар.дали їм всю можливість,мондіри машини фотожурналістів.а кирівництво старої міліції все залишилося на своїх посадах.нормальних міліціонерів звільнили в кого небуло зайомств. А самі рулять молодняком.Їм так вигідно так що нічого Незмінилося як жировали так і є .жалко тільки хлопців які в АТО.гинуть за їхне бабло!!!
Віталій Показати IP 25 Квітня 2016 19:32
Верніть Терещука Олександра Дмитровича оцей генерал хоть порядки на веде після оцих ту*****лих дівчаток. А на тих реформаторів т**их завести кримінальні справи щоб повернули що вкрали. І своїм не профісіалізмом що вони накоїли хай відповідають перед судом і перед народом України!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Небайдужий Показати IP 7 Травня 2016 19:06
Таких як Терещук і близько до поліції не підпускати!
Віталій Показати IP 8 Травня 2016 04:55
А що з Терещуком не так ? Він був начальником в моєму місті Києві мені дуже сподобалось порядки понаводив конкретні. Квартирників Грузинів по закривав. Я його особисто бачив під верховною радою коли кинули гранату він стояв не подалік трагедії. Дивом його не зачипило. Ця людина не ховалася в своєму кабінеті як Крищенко. Крищенко бардак розвів такий що страшно на вулицю вийти в день. Терещук кожного дня по новинам доповідав там зловили там розкрили а цього Крищенка не чути і не видно. Я як Києвлян хочу щоб Терещука повернули нам в Київ керівником я хочу жити в спокої і не хвилюваться за своїх дітей і рідних.