USD 25.85 26.04
  • USD 25.85 26.04
  • EUR 31.7 32.1
  • PLN 7.5 7.65

Жителі району ЛПЗ стали на захист свого депутата

Жителі мікрорайону ЛПЗ у Луцьку стали на захист свого депутата, якого обирали. На їх думку, у них не має права забрати депутата «якийсь незрозумілий колектив», що встановив у районі намет та збирає підписи за його відкликання.

Так, поява намету зі збором підписів за відкликання депутатів, зокрема і Євгенія Ткачука, обурила громаду мікрорайону ЛПЗ у Луцьку.

Мешканці округу, від якого обраний депутатом Євгеній Євгенович, знесли намет і виявили повну підтримку своєму депутату, мовляв, якщо ми його вибирали, то чому ж рішення про його усунення приймають невідомо хто?

«Ми обрали Ткачука, він наш!»

Мабуть, не тільки для Луцька, але загалом для України випадок, коли люди захищають свого депутата, є безпрецедентним. Громада налаштована рішуче, а жителі району відкрито висловлюють свою підтримку Євгенію Ткачуку, вболівають за нього, діляться враженнями від співпраці і кажуть, що іншого представника в міській раді бачити не бажають.

Аналогічна ситуація склалася і на округах інших депутатів, яких намагаються відкликати за те, що мають власну думку і громадську позицію, «не угодну політичній верхівці». Зокрема, на окрузі депутата Аркадія Соломатіна організатори так званого збору підписів уже й не показуються зі своєю палаткою, знаючи, що бойові побратими та активісти стануть на його захист.

Алла Юріївна, жителька будинку на вул. Грабовського:«Ви можете зайти в будь-який двір і спитати про Ткачука – його тут всі знають і підтримують, – розповідає жінка. – Подивіться на наш округ – всюди заасфальтовано, нові майданчики, ремонт у наших під’їздах, чистота – це все його ініціатива, зроблено за час його роботи.

Коли в нас ремонт робили, він своїх працівників прислав, ні копійки з нас не взяв. Така він людина. Ніколи не ховається, завжди з людьми. Коли б ми не подзвонили, він завжди допомагає.

Ми будемо за нього стояти, зберемо підписи в його підтримку і підемо в міську раду. Якщо не допоможе, будемо пробувати інакші методи, але зробимо все, щоб нашого депутата нам лишили.

Він виділив нам кошти на розробку документації для встановлення будинкового лічильника, при чому власні кошти, а не з міського бюджету, як його недавно звинувачували. Він дуже багато робив для нашого округу за власні кошти.

А коли мені знайома подзвонила, повідомила, що Женіка хочуть в нас забрати, я була шокована. Ну чому, коли з'являється такий, що допомагає людям, то його просто виїдають?»

Валентина Усійчук:«На виборах до Луцької міської ради ми голосували не за партію, а за особистість, ми підтримали Євгенія Ткачука. А коли він вийшов із партії «БПП», то цим самим заслужив ще більшої поваги! Як мешканець даного будинку, можу сказати, що в усіх ситуаціях, коли ми зверталися до нього, він нам завжди допомагав. За свій власний кошт він зробив дитячий майданчик і облаштовував його разом із нами, і фарбував, і оформляв.

Ремонт доріг він ініціював, контролював процес. Дякуючи йому, наш двір одним із перших облаштували на ГПЗ, чого раніше ніколи не було. Якби ви бачили, що тут робилось до нього – не можна було пройти – ані доріг, ні порядку. Я особисто дуже поважаю його мужність, силу і характер у відстоюванні своєї власної точки зору. Він не пристосуванець і стоїть на своїй позиції, навіть якщо вона йде в розріз із лінією партії. Він і хлопцям в АТО постійно допомагав і їздив в АТО. Я б хотіла, щоб Євгеній Євгенович лишився депутатом по нашому виборчому округу. Кращого депутата станом на сьогодні немає. Як людина із двома вищими освітами, багаторічний державний службовець, вважаю, що цей депутат працює ефективно, знає свою роботу і цим заслуговує поваги. Йому закидають, що мовляв – має власний бізнес, тому і помагає. Але де ви ще знайдете такого бізнесмена, щоб настільки людям допомагав?».

Пані Тамара, місцева мешканка:

«Ми з Ткачуком постійно співпрацюємо, живемо в одному окрузі із ним. А тут, бачиш, зібрався якийсь незрозумілий колектив і хочуть його усунути. Обурює те що вони його не обирали і тому не мають ніякого права голосувати проти людини, якої навіть не знають! Вони працюють по старинці – не знаючи людину, проти неї свої підписи ставлять. Це ганебно і підло. Ми його вибрали, він нам підходить. Іншого не хочемо.

Настільки відкритої людини годі й знайти! Завжди каже – коли що треба, будь ласка, дзвоніть. У нас на другому поверсі жінка зверталася до нього через хворобу чоловіка і він допоміг. Іншій хворій на діабет поміг організувати отримання допомоги. Ми знаємо, де він живе, він в нас на районі мешкає у звичайній квартирі. Знаємо його фірму, де він працює і чим займається. Хто з ним мав справу, ніхто до нього претензій не має. На нього зараз тиснуть, бо тут великі гроші задіяні, а якщо людина не прогинається під злочинні схеми, то її й хочуть прибрати. Треба мати велику силу, щоб витримати те все, що на нього зараз «вішають»».

Отець Олександр, священнослужитель, військовий капелан:«Дізнався, що на автозаводі зібралася група «підневільних» людей, які голосували за усунення Ткачука. Сама назва – Автозавод «Богдан» – говорить про те, хто його власники, і думаю, що не помилюся, якщо назву тих людей «підневільними». Вся наша громада обурена цим, бо такого свавілля ми ще не бачили.

Євгеній Євгенович – один із совісних депутатів, які з початку своєї каденції і по сьогодні не втратили свою совість. І сьогодні шквал негативу, який сиплеться на нього, тільки підтверджує те, що ця людина має свою думку, тільки його лінія розійшлася з лінією партії. Він обрав власну позицію, це його рішення. Я в політику не втручаюся, але можу сказати про нього, як про хорошого парафіянина, який часто буває в церкві, приходить з дітками, його люди дуже люблять. Я навіть часом після служби прошу – не затримуйте депутата, він теж людина. Але Євгеній Євгенович ніколи не спішить, спілкується зі всіма...

Коли поставили перший намет, люди стали на захист цього депутата. А наступного дня громада просто стихійно зібралася і знесла цей намет. Ті, хто адекватно розуміють ситуацію, знають, що це є політичне замовлення, а точніше – політична розправа. Ми побачили, хто приїхав на підтримку цього намету – це люди, які стояли там за гроші, це люди, які зганьбили Майдан і свою гідність. Бог їм суддя. А Євгенія Євгеновича ми будемо відстоювати, і нехай ніхто не думає, що може тут чинити свавілля. Обирала його громада ЛПЗ, а намагається зняти його сьогодні район Лучеська, 40-го і 33-го – це просто маячня, це неправильно. Має бути соромно його колишнім соратникам, адже партії створюються і зникають, а люди повинні залишатися людьми. Якби завтра були перевибори, я впевнений, що Євгенія Євгеновича обрали б знову, бо по справах його пізнаємо його. Як військовий капелан, скажу, що коли ми їдемо на схід із волонтерською місією, Євгеній Євгенович постійно нас підтримує, обслуговує нам транспорт, виділяє власні кошти і всю необхідну допомогу. І на капеланське служіння він надає нам велику підтримку.

Він багато працює заради перемоги – це можуть підтвердити багато волонтерів. А як депутат округу, він один із найбільш порядних».

Мешканці будинку на бульварі Дружби народів, 1а:«Чому його хочуть в нас забрати? Бо він не в «БПП»? Та ми його не через партію вибирали! Він дуже людяний, небайдужий, приїжджає до нас постійно, розпитує, як ми живемо, допомагає. Якби не він, не було б тут цього благоустрою. Ми 32 роки тут живемо і раніше жодного депутата не знали. Ткачук – єдиний, який працює, і того хочуть забрати. Це ж абсурд! Ми підтримуємо тільки його, і більшість жителів нашого будинку поставлять підписи і будуть за нього. Нам яка різниця – яка партія? Головне – аби працював».

Валентина Єгорова, місцева мешканка: «Знаю Євгенія Ткачука, як одного із лідерів по рейтингу у минулих виборах до міської ради. Дуже багато він нам допоміг. Ті люди, які займають активну життєву позицію і яким не байдуже, що відбувається в їхньому районі, підтримують Ткачука.

Йому закидають, що це все не він робив, що це кошти міського бюджету. Ми все це знаємо. Але чому ж інші такого не робили?

Ми зараз маємо доброго господаря. Він живе тут і дбає про те, що його оточує. Він дуже відкритий до людей і доступний. Не відділяє себе від інших парканом, завжди відкрито пересувається, вітається. Ми всі маємо його особистий телефонний номер і він завжди відповідає і реагує на всі дзвінки. Коли більшість депутатів тільки перед виборами звертають увагу на округ, то Євгеній працює постійно.

Ми, жителі ЛПЗ, переживаємо, що можемо лишитися без свого депутата, хоча і знаємо, що зараз є такий новий законодавчий механізм, коли будь-який мешканець міста може проголосувати проти депутата. Я розцінюю це неправильним. Якщо він обирався на нашому окрузі і мешканці його підтримали, то ми вважаємо його своїм депутатом – це логічно і правильно».

Людмила Василівна, голова фонду «Діти Чорнобиля»: «Коли виявила той намет, я підняла в нашому районі людей. Всіх, кого знаю, просила протидіяти тим, хто дозволив організувати всю ту брехню. Ми знаємо Євгенія Ткачука, знаємо результати його роботи, ми обізнані про всі його справи. Ніхто стільки не робив, як він. Депутата, який дійсно працює, хочуть позбавити мандата, щоб не заважав їм. Вони у Верховній раді хочуть бачити депутатів ручними, а Євгеній не такий. Ми будемо за нього боротися. В нас є можливості і нас почують. Ми готові йти до міської ради, піднімати пресу і використовувати всі можливості, щоб від нашого депутата забрали руки. Ми його вибрали і хочемо бачити своїм депутатом тільки Євгенія Ткачука».

Аналогічні відгуки і слова підтримки лунають в кожному дворі, що входить до округу депутата Євгенія Ткачука. Люди запевняють, що стоятимуть на своєму і будуть боротися за право мати того депутата, якого вони вибрали.

Наразі в окрузі склалася доволі унікальна ситуація, адже загалом у нашій країні ставлення громадян до місцевих депутатів часто нейтральне або негативне. Такого, щоб люди виходили на вулиці, стихійно організовуючись в групи підтримки, можливо, ще й не траплялося.

А найбільший парадокс у тому, що саме проти Євгенія Ткачука, який реальними діями завоював довіру людей, розгорнута брудна політична кампанія. Опоненти наводять масу доказів правомірності своїх дій, спираючись на законодавчі норми і вибудовуючи власні теорії. От тільки думка людей, які вже двічі абсолютною більшістю обирали Ткачука своїм депутатом, на жаль, їх абсолютно не цікавить.

Ольга ФЕДОРЕНКО

Довідково. За відкликанням депутатів Луцької міської ради, яке нібито відбувається від імені громади міста, своєю чергою, стоїть олігархічний «Континіум», який і фінансує БПП «Солідарність» для усунення нею неугодних представників міськради. Відкликати хочуть Олександра Козлюка, Сергія Були, Євгенія Ткачука, Аркадіяй Соломатіна і Костянтина Петрочука.

Обранці громади, однак, зазначають, що для їх відкликання немає жодних законних підстав. Вони теж повідомили, що «Континіум» з метою усунення їх із міської ради витратить більше мільйона гривеньна оплату праці агітаторів, охоронців і координаторів, виготовлення орендованих палаток, друк бюлетенів тощо. Натомість олігархічна група планує приватизувати, зокрема, «Луцьктепло», аби диктувати місту свої тарифи.
Загрузка...
Коментарів: 5
Житель ДПЗ Показати IP 17 Липня 2017 12:17
Все написане правда, ми вибирали Женіка не за його належність до партії, а вибирали його, як людину, який багато що зробив для району, якого ми добре знаємо, і до якого завжди можна подзвонити, якщо є якась проблема. А ці всі склоки в міськраді завжди були і будуть.
Житель міста Показати IP 17 Липня 2017 13:48
Я теж з цього району,і хоча він не наш депутат всеодно приємно дивитися на роботу! А те що за не власні кошти,а державні,то й правильно,бо ж їх всеодно стирять,як всі попередники і існуючі,а так людина вкладає в мікрорайон по якому приємно ходити! От,і бісяться,бо Ткачук вкладає для людей,а їм списати немає що,чи як!?
Житель міста Показати IP 17 Липня 2017 13:49
Ще б він нам зі смородом допомігби,а то цієї ночі знову жах був!
Богдан Показати IP 17 Липня 2017 15:17
Що значить відкликати? Будуть вибори - люди самі відкличуть або виберуть на новий термін. Наші ГПЗ-овські активісти не ініціювали збір підписів за відкликання. Тому валити палатки.
Богдан до Богдан Показати IP 17 Липня 2017 15:19
А сьогоднішній нічний сморід набув нового, барвистого відтінку.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.