USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Чергові втрати волинян на Сході

14 Серпня 2014 15:00
Згідно з інформацією обласного військкомату за останні дні загинуло ще двоє волинян, - повідомляє Вісник+К.

Так, 12 серпня під мінометним вогнем отримав смертельні поранення Віталій Михайленко, призваний Ківерцівським РВК у 51 ОМБР, однак був прикомандирований до 72-ї окремій механізованій бригаді з Білої Церкви. 15 серпня Віталію мало б виповнитися 29 років. Про смерть солдата повідомив його побратим з передової.

Сьогодні вночі ворожа куля забрала життя Олександра Давидюка з 51 ОМБР, якого призивав Володимир-Волинський військкомат. Більше детальної інформації поки не повідомляється.

Загалом, згідно з інформацією Волинського військкомісаріату, за час АТО загинули 39 мешканців Волині, які призивалися через військкомати області. У цій цифрі врахований і активіст «Правого сектору» Анатолій Федчишин з Любомльщини, який офіційно числився рядовим у батальйоні «Айдар».

Ще двоє загиблих є серед бійців Луцького прикордонного загону.

Окрім цього уже понад 120 волинян отримали поранення під час бойових дій на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:03
Зупинiть дибiльну вiйну!
син до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:06
Ви що? А як же наш патріот "українець" Бєня Коло...ий собі новий капітал заробить? Жаль, що люди не знають за що вони своїх дітей ховаять і за кого:(:(:(
лучани до син Показати IP 14 Серпня 2014 15:16
Фашист карлик Путлєр війну не зупине добровільно.
102 до лучани Показати IP 14 Серпня 2014 15:26
А чому ніхто не прибере КАРЛИКА?!
надія до 102 Показати IP 14 Серпня 2014 15:33
Я читала в інтернеті, що справжнього карлика вже не має, а владу захопили військові на чолі з Шойгу. А це все двійники карлика (12?)
умійка до надія Показати IP 14 Серпня 2014 15:43
А я читала, що насправді ми живемо на планеті Сіріус-2. І насправді - люди це не люди, а гуманоїди. І взагалі життя - це сон
ототак Показати IP 14 Серпня 2014 16:40
Командир батальона "Донбасс" Семен Семенченко записал видеообращение к депутатам Верховной рады Украины. В нем он говорит, что власти обманули жителей страны, заставив идти войной друг на друга. Также Семенченко добавил, что ждет проведения честных выборов. – Обращаюсь к составу Верховной рады Украины, – начал речь Семенченко. – Я не хочу повторения трагедии, которая сейчас разворачивается в стране. Людей, хотевших справедливости, жестоко обманули, столкнув лбами с такими же людьми, выступавшими за единую Украину.
леся до ототак Показати IP 14 Серпня 2014 18:15
Так! Нас усіх дорогі волиняни жорстоко обманули і продовжуть це робити! Використали наш патріотизм для того щоб до влади прийти та все собі загарбати та ще й так, щоб від опонентів камня на камні не залишилось. Так з опозицією навіть Яник не чинив!!!!! У нас же немає жодного не провладного каналу на телебаченні!!! Все що ми знаєм - це те що влада хоче шоб ми знали!!!!!! А тепер вони використовують наш патріотизм, щоб ми вбивали своїх братів і самі вмирали. І це для того щоб у них стало ще більше грошей!!!!! Прокинся, українець!!!!!
Check It до ототак Показати IP 14 Серпня 2014 23:56
Дайте ссылку на видео