USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Депутата Луцькради не пускають на територію «Біо Пек»

17 Листопада 2019 16:42
Директора департаменту економічної політики, депутата Луцької міської ради Бориса Смаля не пускають на територію заводу ТОВ «Біо Пек», який лучани вимагають закрити, адже підприємство вважають однією з основних причин поширення нестерпного смороду в місті.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини депутат, йому стало відомо, що на прохідній розмістили його фотографію з підписом «Ворог цукрового заводу. Думай за кого голосувати». Тому Борис Смаль йшов поспілкуватись з керівництвом заводу та ініціаторами розміщення такої інформації.

Депутат намагався пояснити охороні, що статус депутата міської ради дозволяє йому безперешкодно потрапити на територію підприємства, навіть у вихідний день. Проте працівники відмовилися телефонувати керівництву і пропускати посадовця.
Нагадаємо, нещодавно під петицією з вимогою закрити завод «Біо Пек», який тероризує місто нестерпним смородом, лучани зібрали необхідну для розгляду кількість голосів. У відповідь депутати Луцької міської ради звернулися до Кабінету Міністрів, аби призупинити роботу ТОВ «Біо Пек».

Раніше Борис Смаль особисто, відкрито звертався до керівництва заводу, запрошував на зустріч з мешканцями міста, та його проігнорували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 17 Листопада 2019 18:55
А хто він такий, щоб його пускати. Якщо не знає законів то нехай складає повноваження
Лучанка до Лучанин Показати IP 18 Листопада 2019 22:49
Насправді він має право. Прочитайте ч.1 ст. 14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Анонім Показати IP 17 Листопада 2019 18:59
а може він бомбу хотів пронести
скептик Показати IP 17 Листопада 2019 19:46
шпійон
Доктор Шацький 33 см Показати IP 17 Листопада 2019 20:49
Не треба займатися хер....нею, від сморіду люди у Луцьку вже дуріють. Треба спільно боротися з цим ганебним для Луцька явищем. Коли у 80 - х у Луцьку працювало десятки потужних заводів та підприємств - не було неякого сморіду. А зараз щмаркач - підприємець засрав королівське місто ...
дохтуру до Доктор Шацький 33 см Показати IP 17 Листопада 2019 22:23
по-перше, нІякого, а не нЕякого. . а по-друге, у даний час біопек не є безпосереднім джерелом смороду.
Наталія до дохтуру Показати IP 18 Листопада 2019 09:33
Процеси бродіння при зниженні температури навколишнього середовища сповільнюються, тому і смороду немає. Поки... Проблема не вирішена, а відкладена до наступного теплого сезону.
скептик до Наталія Показати IP 18 Листопада 2019 11:04
сморід не від бродіння, а від фекалій, які зливали на відстійники
дохтуру до Доктор Шацький 33 см Показати IP 17 Листопада 2019 23:17
дохтур !!!! вилікуй себе !!!!!