USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Граничний вік військовозобов’язаних підвищили

8 Серпня 2014 17:03
Президент України Петро Порошенко підписав Закон про підвищення граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Так, відповідно до закону № 1604-VII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі підвищений для другого розряду з 50 до 60 років для рядових, сержантів, старшин, з 55 до 60 років — для молодшого та старшого офіцерського складу, до 65 років — для вищого офіцерського складу.

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроект, який передбачає збільшення віку військовозобов'язаних, які перебувають у запасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:05
коментар було видалено
дума Показати IP 8 Серпня 2014 17:06
зараз быльшість чоловіків в 40 років - хронічні хворі, а про 60 р - мовчу. У нас середній вік життя чоловікв 62р. Можуть на війні не від кулі, а від старості померти
аббат до дума Показати IP 8 Серпня 2014 17:37
на це і весь розрахунок.
Григорій до аббат Показати IP 8 Серпня 2014 18:32
Що б пошвидше дуба врізали, не будуть своїм немічним виглядом засмучувати олігархів і дупутатів та й пенсію не потрібно буде платити
Андрей Воронов Показати IP 8 Серпня 2014 17:09
Во клоуны
Віктор Показати IP 8 Серпня 2014 17:10
але розмішив порошенко! Ви просто подивіться на наших пузатих дідів з геммороєм та сотнями хвороб. Іх тільки в армії не вистачає.
Анонім до Віктор Показати IP 8 Серпня 2014 17:26
Хня. Скоро жратвы станет мало, а та, что будет, подорожает в 100500 раз. Не разжиреешь. Опять же отопления не будет. Все будут бегать, чтоб согреться. Станут подтянутыми, спортивными. Слабые, конечно, передохнут. Зато остальные и в 60 и в 65 будут армейскую лямку тянуть на ура. Порошенко (он же Вальцман) о вас вон как заботится. Молодец.
олег Показати IP 8 Серпня 2014 17:10
Ви так за 60 літніх переживаєте, чи за свою шкіру, мажорчики
лего до олег Показати IP 8 Серпня 2014 17:39
за твою напевно
Олег до лего Показати IP 8 Серпня 2014 20:29
Я за себе сам відповім. Не переживайте так. А що стосується законів то враженя таке що жоден з тих то найбільше кричить і в очі його не бачив. По перше. Є безліч людей які в цьому віці мають бойовий досвід, можуть сміливо як не тільки брати участь в бойових діях а можуть навчати і передавати свої знання а їх футболять. По друге. Мед комісію ніхто не відміняв, тим паче в цьому віці. По трете. Якщо не дай боже, обявлять війну, нікого вже не буде цікавити, вмієте, можете і скільки вам років, кожен чоловік здатний тримати в руках зброю, повинен буде стати на захист, своєї родини, своєї землі. А тих кого в цих трьох пунктах щось не влаштовує, є ще час, купити квиток, і поїхати з цієї країни. Я думаю, ніхто сильно переживати не буде.
Дід Панас до Олег Показати IP 8 Серпня 2014 21:33
менше говори а збирай речі й вали, на тебе там вже куля чекає
Олег до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 21:44
Куди міні валити це вже моя справа, а бажати комусь смерті, це вже остаточно треба бути бидлом
Дід Панас до Олег Показати IP 8 Серпня 2014 22:49
тобто сам ти не готовий вмирати, а інших відправити бажання є?
Олег до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 23:10
Я ще раз повторюю, бажати комусь смерті, це вже остаточно треба бути бидлом. Я відверто вам співчуваю, пост комуністичне минуле не дає вам спокую, жити в цій країні і обсирати її знизу доверху це все що ви вмієте. Ваші всі повідомлення це тільки один негатив і озлобленість до всього в цій країні. Я ніде і словом нікого нікуди не відправляв, "на відміну від вас який бажає мені смерті", кожен сам буде вирішувати для себе що йому робити і як жити зі своє совістю. Якщо ви думаєте що зло пройде рядом то ви глибоко помиляєтесь, воно зацепить кожного. І останне ваша культура говорить сама за себе. Тикати буде до своєї дружини.
до Олега до олег Показати IP 8 Серпня 2014 20:03
Це пишуть Олеже головним чином силовики ,які в 45 років пішли на пенсію( 4-5 тис.грн), і зараз їм не дуже охота захищати Батьківщину, яка дала їм такі пільги.
президент Показати IP 8 Серпня 2014 17:39
прапорщики і мічмани!,спіть спокійно!
Гвардии рядовой ДМБ Показати IP 8 Серпня 2014 18:27
Вот до чего дожились.... ЖОПА!
Гв. рядовой ДМБ-80 Показати IP 8 Серпня 2014 18:29
Вот до чего дожились.... ЖОПА!
Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 19:33
якшо молоді не йдуть бо не дурні, то невже вони думають що старі підуть?
111 Показати IP 8 Серпня 2014 20:05
Батальон "Ішемія". Батальон "Простата"....
000 Показати IP 8 Серпня 2014 22:06
У такому випадку нехай підписує про призов депутатів всіх рівнів і держслужбовців! А то он як відсидітись захотіли? А сам нехай булаву бере і на Донецьк!!! Скільки можна людей дурити і використовувати, як пре ... и ?!
Українка. Показати IP 9 Серпня 2014 11:30
Простий люд не хоче війни!!!! Російські священики і політики не мовчіть!!!! Президента Путіна В.В. треба переконати вивести війська з України !!!!. Мужчини з Росії майте свою голову.Будьте мудрими, добрими до українців. Ніхто не хоче втрачати рідних- чоловіків, синів, батьків. Кожна людина має страх перед смертю. Це не секрет. Але нам простим- смертним треба бути мудрішими, добрішими один до одного. Люди схаменіться!!!!. Все минає, гріх зостається. Хватить один одного ненавидіти!!!! Скільки ми на тому світі живемо??? Один раз!!!! Ми стали гірше звірів чомусь!!! Не робімо боляче один одному!!!! Будьмо мудрішими за наших Президентів, політиків і олігархів. Народ України хоче МИРУ!!! Боже дай спокою і миру на Україні!!!
Волинянин до Українка. Показати IP 9 Серпня 2014 14:53
Шановна пані українка! Зайдіть на сторінку в VK id243897640 такого попа з м.Рівного родом.Вам стане зразу зрозумілою позиція патріотів ФСБ,путлєра,кіріла гундяєва.
Волинянин Показати IP 9 Серпня 2014 15:15
Прізвище його - Олег Трофимов
Українка Показати IP 9 Серпня 2014 16:30
Я горда за священників, монахів, простих православних християн у яких велика віра в Бога! Честь і совість для них не прості слова! Їх не купити за гроші, славу, нагороди! Бог і любов в них не на язиці, а в серці!
іван Показати IP 11 Серпня 2014 12:33
ще один з етапів пенсійної реформи