USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Люди, які підтримували Швидкого, боялися показати обличчя

2 Квітня 2014 17:00
Серед тих, хто підтримував Віктора Швидкого, були сумнівні молодики, які боялися показати свої обличчя

Нагадаємо, декілька сотень лучан взяли участь у попереджувальній акції протесту під стінами УМВС сьогодні, 2-го квітня, вимагаючи відставки Віктора Швидкого.

Біля входу в управління МВС стояв молодик, який тримав плакат із надписом «Швидкий, наведіть порядок». Учасники пікету попросили його показати своє обличчя, однак хлопець почав прикриватися плакатом, а потім зник. Опісля плакат взяв інший чоловік.


Зауважимо, що перед початком пікету обласного УМВС України, зібралися колишні міліціонери, які прийшли захищати Швидкого. Серед них було чимало таких, які відмовлялися коментувати, хто вони й чому прийшли під стіни управління.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
А что Показати IP 2 Квітня 2014 17:12
"ЛЮДИ, ЯКІ ПІДТРИМУВАЛИ ШВИДКОГО, БОЯЛИСЯ ПОКАЗАТИ ОБЛИЧЧЯ"-, А что удивительного? Боятся люди вооруженных и безмозглых бандитов.... Довели страну...
realy? до А что Показати IP 2 Квітня 2014 17:19
>Боятся люди вооруженных и безмозглых бандитов ------ це ви про мєнтів, да? ;)
а то до realy? Показати IP 2 Квітня 2014 18:46
Це ми про "вооруженных и безмозглых бандитов", якими є Правий сектор. По-моєму міліціонерам далеко до дикунства і недолугості цих "хероїв"!!! realy. дивіться TV, бо у вас хибне уявлення про "данильчуків і йому подібних"!!
Вася до realy? Показати IP 2 Квітня 2014 19:41
Навішо шукати сисацію є закон про кофеденційність і якщо людина не бажає себе фотографувати то немає, що до нього приставати, а то так і в лобекшню можна схватити, пізніше скажиш, шо герой привчайтесь до Європи а то велдем себе як стадо.
Григорій до Вася Показати IP 2 Квітня 2014 22:22
"Навішо шукати сисацію"- васильку ти сам ціла сисація. А знімати громадські заходи ніяких дозволів від кожного василька непотрібно. Не хочеш, щоб тебе знімали - сиди дома. А відносно лобешні - так її в тебе немає, так лобок залишився.
іі до realy? Показати IP 2 Квітня 2014 20:14
ні це про вас придурки
до до А что Показати IP 2 Квітня 2014 19:01
бояться озброенних і безмозглих!!??!!навіщо тоді пішли в міліцію працювати??хай дома сидять!
а то до до Показати IP 2 Квітня 2014 19:07
По-перше таких "неадекватів данильчуків" ніхто не боїться!!! А вдома, сидиш швидще всього ти??? А міліціонери працюють!!!! є ще якісь питання????
Григорій до а то Показати IP 2 Квітня 2014 22:23
Працюють клято на нелегкій ниві боротьби за власний карман і доляху швидким.
а то до Григорій Показати IP 3 Квітня 2014 18:28
"Працюють клято на нелегкій ниві боротьби за власний карман і доляху" данильчукам- це Ви, гарно підмітили про Правий сектор, а не про міліціонерів!!! Ви такий мудрий ідіть замість Швидкого і наведіть порядок!!! то не коменти писати!!!
Маха до А что Показати IP 2 Квітня 2014 20:31
З плакатом стоіть шофер умвс ткачук
ссс до Маха Показати IP 3 Квітня 2014 08:11
це не правда
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 17:53
"Швидкий, наведіть порядок" ДЕ ? В МЕНТЯРНІ ? СУМНІВАЮСЬ, ЩО ВІН БУДЕ ТАМ НАВОДИТИ ПОРЯДОК.
ВСІМ ВСІМ ВСІМ Показати IP 2 Квітня 2014 18:25
Хлопчики данильчушки а ви попробували б забрати плакатика в хлопчика який підтримав Швидкого, получилиб піз ...и і вмилися б соплями.вас всіх сьогодні як котенят закрилиб в автозаки і в армію слабаки вмійте програвати а тіко гавкаєте що зробив вам данильчук а Гузьонок сиканув прийти лексус нерозмитнений як треба доходів нема, зарплату збільшив собі доречі до 29 тис. грн в місяць то як може він з вами радився
НЕЛУЧАНИН до ВСІМ ВСІМ ВСІМ Показати IP 2 Квітня 2014 22:08
А ЧОГО ЛІЗТИ ДО ГОБЛІНА ?
ммм до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 08:13
судячи по фото в пресі гобліни вурдалаки і інша нечисть це правий сектор
дідо Показати IP 2 Квітня 2014 18:28
Міліцейська мафія не здається.Привикли жити не на зарплату, тому бояться чесних керівників в міліції.
477 до дідо Показати IP 2 Квітня 2014 18:40
Шановний "чесний керівник" міліції у вашому розумінні це хто??? випадково не Ви??? а може Павлик "млинівський"??
благання Показати IP 2 Квітня 2014 18:49
Міліція, звертаюсь до вас: захистіть себе перед см**ю, якій ніхто не давав "ліцензії" на насилля, на носіння зброї. Поверніть собі хоч якусь частинку честі перед людьми, які дивляться на вас з надією. Чи слабО? Над вами сьогодні взяли верх кримінальні елементи з заточками в кишені, ***. Люди дивляться на вас і чекають. Задумайтесь разом зі своїми генералами "піщаних карєрів". Наживати авторитет легше, ніж повертати, але ви спробуйте.
дідо до благання Показати IP 2 Квітня 2014 19:00
Якраз міліція кришує розкрадання піщаних карєрів.Міліція давно перетворилась на бандитське угрупування. Участковий доїть алкашів-наркоманів. Убоз доїть контрабанду, ДАЇ доять водіїв.
Роман до дідо Показати IP 2 Квітня 2014 19:39
Я думаю, вам бы понравилось, чтобы милицию убрали вообще, как орган?Можно было бы делать все, что захочешь : стрелять,воровать,грабить и насиловать,вот жизнь бы началась тогда веселая,да??Мне вот ,например, машина у соседа приглянулась у соседа,красивая...
дідо до Роман Показати IP 2 Квітня 2014 19:44
Чого так Швидкий та Руденко так тримаються за посади ? Чого неформальне угрупування міліціонерів та фанатично захищають їх ? На всі ці питання мало би відповісти СБУ.
задрали до дідо Показати IP 2 Квітня 2014 20:31
А чому людина має так просто кинути свою роботу, бо це комусь дуже хочеться? Особисто я послав би друга на три букви.ну той що не дає працювати силовику наривається на більш серйозні речі..уразумєл дідулька?
Григорій до задрали Показати IP 2 Квітня 2014 22:34
Від тієї роботи залежить спокій волинян. А людина яка так вперто знову рветься до корита, перетворила ту роботу в таку собі кормушку. От ти з компаньйонами найняв собі на підприємство сторожів. А вони починають тихенько, користуючись можливістю, тягнути все, що по їхньому погано лежить. А пробуєш їх звільнити, а вони -"А чому людина має так просто кинути свою роботу, бо це комусь дуже хочеться? Особисто я послав би друга на три букви.ну той що не дає працювати силовику наривається на більш серйозні речі..уразумєл дідулька?" Я то "уразумел", що ти мусорок, який уявив себе господарем життя, бо вже не пасеш корів на вигоні, тому і мусиш лизнути дупу швидким, що втриматись на посаді, чи вернутись до коритця.
Роман до дідо Показати IP 2 Квітня 2014 22:03
Ничего странного в этом не вижу, вот вы работаете по специальности?Сколько лет? А я к Вам завтра приду и скажу : ,,Вы мне не нравитесь, идите ищите себе другую работу, где хотите , получайте новое образование итд.,,Думаю, аналогичная ситуация.
чесно до Роман Показати IP 2 Квітня 2014 20:01
що ви примахались до дпнильчука вси хочуть нови имена нових видношень а влада дистає з шухляди нафталинових кукловодив що оже зробити швидкий ничого на пенсию дайте дорогу молодим не боятись трева а довиряти
луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 20:17
начальником умвс -поліщука -він молодець
Маха до луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 20:34
Може ще сохатого повернемо а він синочка свого алкашика влаштує і далі буде тиждень працювати а місяць пити
До Луцька до луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 20:38
Собі заберіть цього Іуду
Анонім до луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 20:53
поліщук я ...уею що ти мелеш! краще зразу ходарева
Волиняка Показати IP 2 Квітня 2014 20:33
Хто така зграя Данильчука, це або бандюкі - тіпа Лімаля - Віталіка Ковальчука чи того гобліна Чикалова Діму, або менти бувши якіх повиганяли з міліції тіпа - Кербалая Тараса, що зливав все квартирним злодіям типа Левчука і гроши за це брав з них, ото весь правий сектор
луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 20:43
данильчука в армію -нехай там покаже який він герой
Александр Показати IP 2 Квітня 2014 20:58
Когда уберут валютчиков из "Варшавки" ? Ни в одном городе нет такого . Еще трубят о какой-то реформе в правоохранительных органах , в стране .
НЕЛУЧАНИН до Александр Показати IP 2 Квітня 2014 22:12
А ВОНИ ПІД МЕНТЯРСЬКОЮ КРИШЕЮ . НІЗЗЯ !!!!!!!!!
ммм до Александр Показати IP 3 Квітня 2014 08:20
коли громада волині підтримає міліцію і дасть їй можливість працювати, а то сотня нероб блокує роботу ,а люди бояться сказати свою думку не мають на це часу, бо багато роботи, цим користуються такі як данильчук бо їм і платять за те щоб самі не робили і другим не давали
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 21:12
Редакція "Волинських новин", а чому ви викладаєте такі статті про правоохоронні органи односторонньо, суб'єктивно. Наскільки мені відомо, що журналістика має здійснюватись незалежно, багатосторонньо, не підтримуючи жодної сторони. Якщо завтра прийдуть якійсь Праві чи ліві сектора, скидати з посади вашого керівника, то ви за кого будете захищатись, відстоювати права? Думаю, що не за ці сектора. НУ можливо лише у вас не підтримують своє керівництво чи своїх колег. Теж саме є нормальним, що міліціонери, чи пенсіонери з правоохоронних органів, відстоюють свого керівника та свою службу, в якій пропрацювали не один рік, є цілком нормальним. Чи можливо (я навіть впевнений), що вашому чимось не подобається, а ці праві сектора вам або щось пообіцяли (наприклад- ви здійснюєте пропаганду "законних" дій ПС, а вони за це ваш офіс не зачіпають).
Психолог до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 21:28
Пiдтримую вашу думку
100% до Лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 08:50
коментар було видалено
ЦІКАВО Показати IP 2 Квітня 2014 21:48
коментар було видалено
ЦІКАВО ПОВТОР Показати IP 2 Квітня 2014 21:53
коментар було видалено
день Показати IP 2 Квітня 2014 23:44
Схаменіться ВН!!!! Тут на лице видно, шо сидять декілька людей, які строчать ці коментарі!!!!! Конкретику в студію!!!!! Панове!!! Схаменіться!!!! Пан Швидкий в свій час, коли він працював очільником УМВС Волині, всі чіткенько знали таксу і скіки грошей потрібно здати було........і Про це позаочі розповісти можуть багато міліціонерів......і для кришування бізнесу теж було все чітко. Як тільки Луценко посадили, то І пан Швидкий пішов і мирненько був пенсіонером у себе в хоромах в "Царському селі". Цікаво, а чого це він так неочікувано зявився, як чорт з табакерки, коли знову зявилась хвиля революції??? чи можливо всі хто тоді працювали не памятають???? Просто все повертається на круги своє, і складається враження, шо окрім нього і ще декількох наближених, у нас немає нікого. Чи можливо просто схеми вже настільки з ним спрацьовані, о це самий виграшний варіант???
ні правий ні лівий Показати IP 3 Квітня 2014 09:22
та перепросіть ви і поверніть на Волинь мудрого професіонала, керівника і порядну людину - генерала Терещука і у нашій волинській міліції і уволинській громаді буде все ОКЕЙ!
луцьк Показати IP 3 Квітня 2014 11:16
терещука -на митницю в ягодин