USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі поліцейські поміняли колесо автомобіля заступника мера

22 Грудня 2015 15:22
Луцькі поліцейські помогли змінити пробите колесо першому заступнику Луцького міського голови Тарасу Яковлеву.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 22 грудня, повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко.

Зі слів посадовця, їдучи на відкриття меморіальних дощок загиблим героям АТО, дорогою Тарас Яковлев пробив колесо власного авто.

«У той момент на патрулювали наші нові поліцейські. Вони запитали, чи все в порядку і чи, бува, не потрібна допомога. Тарас Володимирович, за старою «міліцейською» звичкою (як люди звикли сприймати міліцію, - ред.), подумав, мовляв, «ну все, знову будуть штрафувати». А тут такий сервіс! Приїхали підтягнуті хлопці і допомогли змінити колесо. Відчув Тарас Володимирович турботу нової поліції, хочеться, щоб й усі лучани її відчували», - розповів Григоренко.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПАТРУЛЬНІ У ЛУЦЬКУ, – СОЦМЕРЕЖІ

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що Луцький міський голова Микола Романюк представив керівника патрульної поліції міста Луцька. Так, високі повноваження «головного копа» обласного центру доручили виконувати Антону Івановичу Цюцюрі. Окрім того під час апаратної наради зазначалось, що луцька поліція каратиме «автохамів» евакуаторами.

Також повідомлялося, що маршрути патрулювання луцьких поліцейських наблизять до автостанції №1, аби не допустити свавілля циганів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
АС Показати IP 22 Грудня 2015 15:23
Мені требе помити авто. Допоможете???
пенсіонер до АС Показати IP 22 Грудня 2015 22:56
Це подвиг державної ваги і заслуговує нагороди від Міської ради - Чугунний люк на шию "ІІІ степені".
kewmr Показати IP 22 Грудня 2015 15:28
заступникові міського голи поміняли колесо, а чи поміняють простому громадянину??????????
123 Показати IP 22 Грудня 2015 15:33
Яковлев виявляється жінка ! Колесо замінити не може ) уявіть що він взагалі може ) на своїй посаді) да нічого)
124 до 123 Показати IP 22 Грудня 2015 21:51
Яковлев добре зелень рахує при віджимі комунальної власності. Нікчемний л.х бистро піднявся, подумавши,. що дуже потрібен місту. Мабудь наразі вниз башкою злетить... Це нарость яку треба знімати!!!
Вова Показати IP 22 Грудня 2015 15:41
Ну це смішно, народ, таку херню пишуть...
лор Показати IP 22 Грудня 2015 15:51
"...Тарас Володимирович,за старою «міліцейською» звичкою, подумав...". То Тарас в минулому був ментом?!
лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 15:53
Та ні моя жінка може поміняти,а він взагалі ніхто.це ж не 20т вантажівка і то один водій легко міняє колесо. А яковлєв взагалі не позоривсяб розказуючи про свою безпомічність.
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 15:56
Да якби якогось злочинця зловили, чи інваліду допомогли колесо на машині змінити це було б щось важливе, а так означає що в нас і патрульна Поліція шиномонтаж на колесах замінює !!!!! Знову нікому не потрібний піар!!!!
1 Показати IP 22 Грудня 2015 15:57
Молодці! БРАВО!)))) ЦЕ потрібно ще по новинах показувати і не лише на Волині.))))
500 Показати IP 22 Грудня 2015 16:03
подумав, Тарас, мовляв, «ну все, знову будуть штрафувати». наврядче його хтось колись штрафував. ще б усім так допомагали!
user-1 Показати IP 22 Грудня 2015 16:09
Аж занудило!
Ледар Показати IP 22 Грудня 2015 16:12
ЯКОВЛЕВ ТАРАС має освіту - «спеціаліст автотранспортного господарства» диплом купив за доляри, колесо не може замінити? а хоче бути господарем у місті!!)))))
Врач до Ледар Показати IP 22 Грудня 2015 16:32
може він був вагітний?
Яков до Ледар Показати IP 22 Грудня 2015 17:10
"Господарем" буде романюк.Розливайком- наливайком.
копач до Ледар Показати IP 22 Грудня 2015 23:10
вже пузо нажер на сидячій роботі що нагнутись не може стидоба
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 16:27
Йому пузо заважає
Вова Показати IP 22 Грудня 2015 16:34
А Яковлев то вже все? Треа краще допомагати діткам, жінкам пенсіонерам інвалідам і так далі. А то новина -Яковлєв заступник мера їхав і йому ще й надали допомогу. ЦЕ ТАКА НОВИНА? Чи це такий Яковлєв популярний?
лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 16:48
Це Григоренко **знув Яковлєву в саме очко,пропіаривши в першу чергу Яковлєва,а потім уже поліцаїв.
555 Показати IP 22 Грудня 2015 16:55
1.Чим займається міська рада? Вдумайтесь: ..."під час оперативної наради сьогодні, 22 грудня, повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко"...що "..Луцькі поліцейські помогли змінити пробите колесо першому заступнику Луцького міського голови Тарасу Яковлеву". Ще п"ятого заступника шукають - той буде фотографії показувати , як колесо міняли. 2.Щодо патрульних - дуже круто за таку зп здоровому мужику колеса міняти!
Гонор Показати IP 22 Грудня 2015 17:04
О, створено прецендент ! До дармового швидко звикаєш. Дивись, Тарасе, щоби не увійшло в звичку. А то допоможуть гній з - під корови викинути, стелю в кухні побілити ... Спокуса - гріх. Уявляєщ, якби було по - мужицьки, якби ти засукав рукави і сам в оторопілої публіки на очах замінив колесо. Заслужив би собі повагу. А так вони себе скомпроментували і ти себе хлюпіком показав. Будь мужиком !
Анонім 2 Показати IP 22 Грудня 2015 17:06
Аж нудить від цих коментарів. Поліцейські допомагають- піар, підлабузники і т.д, почнуть брати хабарі народ скаже нічого не змінилося!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім 2 Показати IP 22 Грудня 2015 17:20
А нащо таку х..ню писати, а ще перед цим григоренку на оперативній нараді говорити!!!
Реаліст Показати IP 22 Грудня 2015 17:23
Все це виглядало б смішним і ,пробачте,*немного по деб....*,якби не за наші гроші.Але:*бачили очі-що вибирали...А ще-дуже шкода ,що наша*продвинута,європейська молодь*віддала долю міста ,і свою,зрештою на відкуп бабусям і дідусям(про що свідчать відсотки участі у місцевих виборах)...
Василь до Реаліст Показати IP 22 Грудня 2015 18:52
Шановний, ви дуже далеко стоїте від реалій! Ні бабусі, ні дідусі, ні молодь, а ні ви власне, абсолютно нічого в цих виборах не вирішували. Спустіться на землю врешті решт. А от з іншим я абсолютно згідний. Шкода що + та - одночасно поставити не можна.
И.Сталин Показати IP 22 Грудня 2015 17:55
Завтра опять придётся ему (Тарасу) пробить колесо, дабы не расслаблялся )
лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 18:50
Ну да Міліція це не люди, а от поліція це да. Просто противно це все читати
Я Показати IP 22 Грудня 2015 19:22
Нарешті помаленько славна поліція починає знаходити своє місце за призначенням та по своїх можливостях.
холуям до Я Показати IP 22 Грудня 2015 22:43
Ще б йому дупу підтерли в туалеті....
помічник тарасику Показати IP 22 Грудня 2015 19:38
А завтра сексі копи ще й машину Тарасику помиють. Розказали б краще результати роботи копів за ці дні: кількість розкритих злочинів, затриманих правопорушників та складених протоколів..
шиномонтах до помічник тарасику Показати IP 22 Грудня 2015 21:20
Цілком підтримую 555. Питання, що розглядалося на оперативці, дуже важливе для мешканців міста
мешканка Показати IP 22 Грудня 2015 20:49
Це чисто ПІАР.Інший простій людині цього б не зробили Підсумки роботи хай би виклали на свй сайт що зробили корисного для життя міста кожний день
Mauser Показати IP 22 Грудня 2015 22:11
А що якщо заступник мера то що сам колесо не замінить, а якщо пересічний водій пробє колесо чи допоможуть полісмени?
перехожий Показати IP 22 Грудня 2015 22:42
Це не поліція а якийсь дитячий гурток моделей для фотографування. Скільки коштує фотосесія поліціянток в сауні? Ні краще в ср*чі на Старому базарі, але ні ви більше товчетися біля університету там престижніше, там дівчата...
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 23:34
просто вони не знають своіх прямих функціональних обовязків Антон Іванович по працюйте над цим у Вас це вийде виж досвідчений колишній міліціонер а тепер начальник поліцейських
таксист мешканці Показати IP 23 Грудня 2015 04:00
згідний на всі 100....за весь час патрулювання- волі почистили на базарі шось там робили....і колесо поміняли......і все????????????????? не вже в луцьку панує мир і спокій??????????????????
ИМЯ Показати IP 23 Грудня 2015 05:29
Цюцюре -нацюцюрник!
111 Показати IP 23 Грудня 2015 08:54
ВЕРНІТЬ ДАЇшників!!!
приз Показати IP 23 Грудня 2015 09:13
Старих вибрали от будем ще довго з ними носитись ееееее-мееееееееееееее
місцевий Показати IP 24 Грудня 2015 09:15
Прогнулись поліціянти, молодці. Ну а якщо недопустять вчиненню злочину, тоді 100% респект і тоді дійсно побачимо, що робота йде. Можна тільки уявити скільки після цього будуть писати змі.
партіот волины Показати IP 24 Грудня 2015 09:53
дали б поліцейським віники то і вулиці попідмітали, функції патрульної поліції патрулювати і захищати громадян а також піддтримувати порядок а не колеса міняти посадовцям, одне слово - ср**олизтво і піар.