USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На очільницю луцьких муніципалів відкрили «кримінал»

2 Лютого 2017 13:41
Луцький відділок поліції розпочав кримінальне провадження щодо розслідування дій начальника департаменту муніципальної поліції міської ради Юлії Сиротинської у рамках ч.2 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Перевірка здійснюватиметься за зверненням депутата Луцької міської ради Павла Данильчука, повідомляє «Народний контроль» у Фейсбук.

Нагадаємо, директор департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлія Сиротинська під час додаткової оплачуваної відпустки у період з 7 до 22 листопада 2016 року, наданої їй у зв’язку з навчанням у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ (розпорядження міського голови №2193-рб від 26.10.2016 р.), перебувала за кордоном в особистих цілях.

Зокрема, згідно записам у соціальній мережі Facebook, підкріплених фотографіями та відмітками на інтернет-карті, Сиротинська 15 листопада перетнула українсько-польський кордон, подорожуючи до Кракова, 18 листопада була у Празі та 20 листопада відвідала Берлін.

Утім, відповідно довідки Львівського регіонального інституту Сиротинська у цей час здавала заліково-екзаменаційну сесію.

Тому Павло Данильчук просить перевірити дану інформацію та провести розслідування на предмет вчинення корупційних діянь чиновницею. Також перевірити, чи виплачувалися кошти Сиротинській, передбачені на оплату додаткової відпустки у зв’язку з навчанням за період, коли вона була за кордоном. Перевірити факт нецільового використання коштів місцевого бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Любі свині Показати IP 2 Лютого 2017 13:55
Давно пора... І закрити довічно в якомусь гаражі, що віджала у людей.
АліК до Любі свині Показати IP 2 Лютого 2017 16:29
Молодець Юлька . Я знав шо ти в своїх "КАРМАНАХ" лад на ведеш . Про яке там місто вони всі кажуть . Якщо в своїх "карманах "порядок значить все добре . Про все інше перейматися . Не на те ж тебе вчили щоб про когось думати . Я знав що ти розумна баба в свою сторону .
Козавка до АліК Показати IP 2 Лютого 2017 17:57
Дали власть чому б і не вкрасти? Кажен чистокровний українець хай скаже щоб не так зробив ?
Назар до Козавка Показати IP 2 Лютого 2017 18:37
А хіба в європі не так крадуть ? Тоді для чого на європу рівнятися?
Коля до Назар Показати IP 2 Лютого 2017 19:46
Садять того в кого немає грошей . А в кого є гроші вступають в силу реформи
Юрист до Назар Показати IP 2 Лютого 2017 20:06
Ще не народився такий патріот який написав закон для чиновника
Петро Показати IP 2 Лютого 2017 14:04
Для Романюка з Яковлєвим вона найкраща!!! Бо самі такі! Простого смертного давно попросили б з посади! Лучани, думайте, якого мера Ви обрали і чому він не хоче працювати по законах и совісті1
11 Показати IP 2 Лютого 2017 14:32
За таке в Білорусії її б посадили на довго . Але ж ми українська Європа . В нас таке дозволено ,щоб нас депутати і чиновники міських рад обкрадали . Тому я пропоную збільшити податок з простих смертних для них на відпустку , ну а що ,всерівно крадуть а відповідальності не несуть . А так хоть будем знати куди подорожують ,порадієм разом . В таку європу ми хочемо . ТаМ мабуть і на яковлева перевірку понині провести який її прикриває . А де кошти з гаражів які вона продала ? Чи це вже забули . Позор такій українській європі .
Наталія Показати IP 2 Лютого 2017 14:40
В нас реформи ,лад в місті наводиться . А хто там краде то можна . Хіба ж вона одна там краде . Але попалась тому і повинна відповідальність понести . Але в нас знову ж реформи ,складу злочину не виявленно тому і наказувати немає кого . І в нас знову реформи ,потрібно податки підняти ,жити станем краще . А ті хай і надалі обкрадають нас . Колись ми ж будемо жити в європі ,а за це потрібно платити таким як сиротинська .
новини Показати IP 2 Лютого 2017 14:47
І мабуть потрібно поперти з посади ср ...мітлою,щоб іншим не повадно було разом з коханцем який кришує іі в раді чи в поліціі.
Дмитро Показати IP 2 Лютого 2017 14:50
Та ніче їй небуде яковлев з Романюком відмажуть . Людей вбивають і ніче . А тут за якісь нещосних 2500 ,не смішіть . Так для показухи . Як муніципали люблять говорити ,создамо відімость що наводимо лад . На цьому і все закінчиться .
Антон Показати IP 2 Лютого 2017 15:03
Юлька так держать ! Ну пробачте що спалилась я ж не подумала про той інтернет що він мене так погубить . На перший раз прощається . Так що справу закрити . Ми чесно свої копійки заробляєм . От лімончика нам не хватає так що краще виділіть нам його з бюджету щоб ми його не крали . Люди сплатять ,а ми будем порядок в місті наводити ,з лімончиком. охороняти ваш спокій щоб вам спалось Дуже добре.
Катя Показати IP 2 Лютого 2017 15:22
Отака в нас правова держава .кради чиновнику поки можеш поки при владі тобі всерівно нічого не буде . А люди податками заплатять хіба перший раз так робимо .
Костя Показати IP 2 Лютого 2017 15:26
Зато вірим в світле майбутнє Європи що ми там будем . Така як сиротинська буде мати що там робити . З грошима ти і в Африці ...... за час на посаді вона їх підзбирає . Одне місце підставить дай відмажуть . Хіба перший раз ???
Олег Показати IP 2 Лютого 2017 15:32
Так відкрито ще ніяка влада українців не грабувала . Майдан домігся свого .
Саша Показати IP 2 Лютого 2017 15:51
Скільки грошей з бюджету виділяється на утримання цих муніципалів а толку ніякого . Що хорошого для міста зробили мабуть нічого . За ті гроші скільки можна було б ліків купити хворим діткам які дійсно потребують цього . Так грошей немає . А на дармоїдів муніципалів то гроші є . З папочками бігають і сміх і гріх . Але ж сміємось ми самі з себе чому ми такі дурні .
ВОВК Показати IP 2 Лютого 2017 16:10
дати два рази під хвіст і відпустити
Аосен Показати IP 2 Лютого 2017 16:23
** заслуговуєм те що хотіли . А це все рехформатори. Мені інтересно скільки ще людей загине що б вони нажрлись, ці герої як сиротинська яковлев і т.д . Скільки ще людей повино полягти за них? Їм же ш так погано жити така маленька зарплата ,все дороге . Маршрутка дорожає ,комуналка . Такі вони бідні і нещасні .а ми їм не допомагаєм . Можливо фонд потрібно відкрити для них .
Юля Показати IP 2 Лютого 2017 16:35
Юлька вокруг носа не один раз обводить той що . Не перший раз .
Анонім до Юля Показати IP 3 Лютого 2017 11:16
... вона працює......
911 Показати IP 2 Лютого 2017 17:19
Маладец вкрала а відповідальності 0 . Чому за крадіжку простих громадян садять . Амністія . А я забув вони не чиновники . Їм можна.
Вася Показати IP 2 Лютого 2017 17:27
Невже є вищі сили і почули людські молитві Думай "КОМІСАР" як ти будеш жити серед людей через місяць життя буде інше
Волинь до Вася Показати IP 2 Лютого 2017 17:34
Тільки поліція може розводити людей ,щоб ви спали спокійно це так "платіть більше грошенят" . Ті поліція і ті поліція яка відповідальність . Рука руку миє . Вот і все .
912 Показати IP 2 Лютого 2017 17:31
Ми перемогли . Чиновники живуть по новому і краще . А ми можем грабувати і красти . Якщо чиновникам можна чому нам не можна
Луцьк Показати IP 2 Лютого 2017 17:46
Крах імперії комісара ,крала ,а спалилась на дурниці .
913 Показати IP 2 Лютого 2017 19:04
Юля не переживай погонять.Здам тобі свій контейнер той що ти хотіла вивести будеш пирішкі пекти.Ми жевем і ти непропадеж
Баба Показати IP 2 Лютого 2017 19:19
Ну вкрала ну і шо . На пенсію пару гривнів скіне
Свідок Показати IP 2 Лютого 2017 19:25
Її бабульки прокляли . За в вбивство не садять чиновників а тут це семічкі сан санич . Поговорят дай відпустить.
Маршал Показати IP 2 Лютого 2017 19:54
Хай краде лад то наводить . Всі крадуть в Європу ідем .
Ольга Показати IP 3 Лютого 2017 09:09
Треба знати з кім ділитися і красти можна далі це Україна . А криша в сиротинської велика ніче їй не буде . Хіба що на посаді підвищить . Може мером стане або замом . За 3 роки так і ніче не змінилось . Кради скільки влізе .
000 Показати IP 3 Лютого 2017 09:58
Як вони можуть свою колегу посадити . Поліція теж слуги народу . Служать там де гривні . А там де їх немає то начхати . А сиротинська переляком відделається ,а може і не . Но на посаді підвищать як зазвичай це робиться . Слава революції і героям ,які хотіли ці реформи і скакали за них .
васька Показати IP 3 Лютого 2017 10:10
т*па курка, якби не світила фотки з променаду у соціалках, все б заканало як навчання. а так бажання повихвалятись, перемогло здоровий глузд
Ато Показати IP 3 Лютого 2017 14:35
А чому б те все к*дло муніципальної поліції не відправити в ато . Хай там лад наводять ,чи бояться ?