USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині затримали браконьєрів, які вбили 4 козуль

15 Травня 2015 10:17
Двох браконьєрів, які вбили та намагалися вивезти 4 козуль, затримали у Любомльському районі.

Подія трапилася надвечір 14 травня в районі села Вижгів. Про це повідомили у районній організації Українського товариства мисливців та рибалок, - інформує Волинське Агентство Розслідувань.

Близько 20:00 в УТМР анонімно повідомили, що в біля цього села займаються браконьєрством.

На місці мисливці виявили тіло самця козулі, біля якого влаштували засідку. В результаті «попалися» двоє браконьєрів на автомобілі Renault ‒ Олександр Соколюк та Віталій Ярощук. У багажнику автомобіля вже було 3 тіла козуль і нарізна зброя.

На місце викликали наряд міліції, який зафіксував порушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 108
Сергій Показати IP 15 Травня 2015 10:21
*** За річкових браків коли візьметеся,бо також винищили все,що було і далі масово продовжують цим займатися ???
Справедливий Показати IP 15 Травня 2015 10:48
Завезти на те саме поле вципити нехай пасуться -каяться!
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 11:09
А любомльський військомат справляється з мобілізацією?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 11:49
А нам з панею Наталею Семенівною цікаво стало- м"ясо ти косуль воно вкусноє?
махно Показати IP 15 Травня 2015 11:25
Це ті люди, які хотіли забрати угіддя УТМР в приватну власність.
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 11:57
Віталій Ярощук - це той псевдоєгер, котрого вигнали з УТМР м. Любомль. Таких людей категорично не можна ставити на єгерські посади чи то у приватному мисливському господарствічи чи у державному ЛМГ або УТМР..
Любомль Показати IP 15 Травня 2015 12:48
Соколюк, це співвласник мисливських угідь Вікінг,а Ярощук гловний єгер ха-ха-ха!
Анонім до Любомль Показати IP 15 Травня 2015 13:07
Віталій Ярощук - в миру "Борода", відомий "бракаш" Любомльщини.
мент до Любомль Показати IP 17 Травня 2015 14:40
Доказів нема,на козла охота відкрита,патронів не було і гільз,скрипи зубами далі від злості.все вам вернеться.
Сергій до мент Показати IP 19 Травня 2015 16:14
Ти дорогенький,валянок,полювання на території УТМР не відкрита і ліцензій немає.
Патріот Показати IP 15 Травня 2015 12:50
Ці угіддя треба забрати в тих недолігархів!
дід кузьма до Патріот Показати IP 17 Травня 2015 23:23
Про Ярощука все ЯСНО,а щодо полковника міліціі пенсіонера Соколюка О.М.--То я не думав,що він впаде так низько в саме багно людськоі безсовісті.Прикро,що він зганьбив добре ім"я своіх батьків.Невже 8000грн. пнесіі йому мало на прохарчування?Зайнявся-б бізнесом-здоров"я є.
мент Показати IP 15 Травня 2015 13:08
Це діло полюбому замутять. .
Макс Показати IP 15 Травня 2015 18:39
жадность фраера сгубила, не доїдають, бідолахи, все мало і мало
анонс Показати IP 15 Травня 2015 23:58
ЯРОЩУКА (БОРОДУ) ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ ЛОВЛЯТЬ І З ЗБРОЄЮ І ВІН СУДИТЬСЯ І ДОКАЗУЄ СВОЮ ПРАВОТУ КОФІСКУВАТИ ЗБРОЮ ЯКБИ ПРОСИЙ СЕЛЯНИН ТО ВЖЕ І ПОСАДИЛИ ЗА ГРАТИ А ВІН БРАКОНЄРНІЧАЄ І ДАЛІ ВІН БЄ ВСЕ ЩО ШИВЕЛИЦЯ І ЛІТОМ І ВЕСНОЮ ГАНЬБА ТАКОМУ БРАКОНЄРУ ЗАГОТОВІТЄЛЮ І ТЮРЬМА ,, І В АРМІЮ ХАЙ СЛУЖАТЬ ТАМ Є КОГО ВБИВАТИ" СЛАВА УКРАЇНІ
Мисливе Показати IP 16 Травня 2015 02:38
Соколюк взяв Бороду в Вікінг на єгера шоб був напарник йздити і вибивати звіра і щоб той робив вишки по лісі бо він по тому професіонал таких п*дарасів треба наказувати жистоко бо їм все позволено ні так небуде
марті Показати IP 16 Травня 2015 09:42
розкажіть докладніше про цих браконьєрів може ці люди дійсно не мають засобів для життя може їх голод штовхнув на такі діяння і хотілося б щоб всі люди знали як їх "посварять"?
справедливий Показати IP 16 Травня 2015 12:04
Шо ви брешете! Вони їх не били,а застали вже вбитими і щоб не оставляти то грузили в машину.Можна подумати ви всі писаки не вбиваєте козлів,кабанів і оленів.Всі добре знають...
До не справедливого до справедливий Показати IP 16 Травня 2015 23:39
Це ти брихун якщо таке говориш ,да аж чотири козли вони знайшли теплими оце треба вміти шукати!
СОЛОМОН Показати IP 16 Травня 2015 12:20
Хлопці покажіть відео затримання цих двох бідолах.Хай люди на них подивляться.Чому ще до цих пір жоден з телеканалів не покозав це ,ПОЛЮВАННЯ, по всій Украіні.
утмреровець Показати IP 16 Травня 2015 14:05
ще лисий із свінчуком остались!:)
інсайдер до утмреровець Показати IP 21 Травня 2015 21:14
люди , такі громадяни як Соколюк О. і Ярощук В. зобовязані зараз відшкодовувати збитки заподіяні державі . Вони повинні бути в АТО , а не ШИКУВАТИ в такий спосіб
заїло Показати IP 16 Травня 2015 14:06
Соколюк,до речі,багатьом людям допоміг в житті,але звичайно зараз всіх заїдає тільки ця дурна історія.Причина всьому"жаба",бо заїдає вас всіх писак те,що хтось добився чогось в житті,а ви ні.
утмреровець до заїло Показати IP 16 Травня 2015 14:16
поможіть їм фінансово їм мяся не хватае:)
заїло до утмреровець Показати IP 16 Травня 2015 23:50
їм не вистачає,то вони і шукають,а ти жди від далі від держави.
До заїло до заїло Показати IP 16 Травня 2015 15:42
Якщо добився то нехай дальше вибиває чи як ? Писака хр*новий!
Ходирєв до заїло Показати IP 21 Травня 2015 23:55
Юра то тільки тебе свого воділу він заступником начальника міліції зробив. Таких с*к продажних як саня які в 90-х все бандитам продали ще тоді треба було вішати. "Дурна історія"))) - та ту зажерливу с*ку не можна зловити то з КГБ-шниками на полюванні то з тобою. Нічого скоро вам всім кришка - гостріть лижі)))
месний бракон'єр Показати IP 16 Травня 2015 14:46
Когось жаба задавила, що люди можуть організувати угіддя та полювати в них.100 відсотків підставили.
мисливець до месний бракон'єр Показати IP 16 Травня 2015 15:33
да 3 козла в багажнік засунули і четвертого в кущі сховали щоб борода знайшов;)
Мисливець до марті Показати IP 16 Травня 2015 14:52
Да вони голодують особливо Соколюк пінціонер бивший зам начальника волиньський міліції хам він і браконєр головний любомильського району
Мисливець до заїло Показати IP 16 Травня 2015 14:57
Ти заїло то іди підложи свої руки або візьми все на себе
мент до Мисливець до заїло Показати IP 17 Травня 2015 14:13
Чого вчепились до Соколюка,ви,самі ше хуже,нищите і лосів і оленів!тільки не зловили на гарячому то радуєтесь і об*ираєте когось! !
мисливець Показати IP 16 Травня 2015 15:38
хай подякують що еб-кі цілі залишились!
любомль до заїло Показати IP 16 Травня 2015 17:38
За три самки кози в цей період ,як мінімум 3 роки хоч буть ти папа римський.
мент до любомль до заїло Показати IP 17 Травня 2015 14:20
Там нема доказів!
До мента до мент Показати IP 17 Травня 2015 16:26
А звідки ти знаєш що доказів нема що сволота сам допомагав знищувати ?Невийде і тебе Мент буде чекати покарання якщо будеш прикривати Б/У мента от побачиш!
;} до До мента Показати IP 17 Травня 2015 19:18
ще буде один Б/У мент
Пех до мент Показати IP 22 Травня 2015 00:00
А як би соколюка за!башити на місці було то теж доказів не було б))) Коза більше користі принесе.
Утмр Показати IP 17 Травня 2015 02:50
почепляти вам роги з тихже самих козлів і випустити в поле і стреляти по вас так само як Соколюк стріляв по ти тих невинних тваринах
мент до Утмр Показати IP 17 Травня 2015 14:17
Згадайте свої гріхи.і там були самці, а не самки.
мент до Утмр Показати IP 17 Травня 2015 14:42
Докажеш в суді чи в прокуратурі? Де факти?
Утмр до Мент Показати IP 17 Травня 2015 14:36
Мент ти галімий як немає доказів ти падло Соколюкове запитай Соколюка як він хотів втекти машиною з трьома козлами як до його підбігли єгера
Анонім до Утмр до Мент Показати IP 17 Травня 2015 14:44
А втікати скоро вам всім прийдеться після такої підстави.
Утмр до анонім Показати IP 17 Травня 2015 15:29
Дивись щоб ти не втікав то неяка не підстава попалися нехай відповідають за свой поступки
Утмр до Мент Показати IP 17 Травня 2015 15:34
Докажим непириживай будуть факти вистачить одного відео яке ми майм
мент до Утмр до Мент Показати IP 17 Травня 2015 19:00
Нє...не вистачить,то не доказ,за такий короткий проміжок не вбєш 4 козла,там була ще машина перед тим і вони втікли уе всім ясно.Це підстава і вже ясно чия.
;} до мент Показати IP 17 Травня 2015 19:25
зберем 500 мисливців любомля і докажемо особисто і соколюку і бооді і менту з вікінгом разом
Утмр до Мент Показати IP 17 Травня 2015 19:31
Доказ буде в суді є свідок який бачив бачив як Соколюк стреляв і дорізав першого козла і він нам повідомив про це і ми вийхали на місце події винайшли того козла і чули ще три постріли як Соколюк стріляв по козах і я лічно бачив як вони їх грузили в машину і є відео
Анонім Показати IP 17 Травня 2015 20:29
Шо ти мелеш,які свідки?полюбом нічо не буде їм.ваша толпа нічо не рішить.
Мисливець до анонім Показати IP 17 Травня 2015 21:01
То ти мелиш я там був і все бачив
анонс до Мисливець до анонім Показати IP 17 Травня 2015 22:00
того бороду вже давно повісити за яйця скільки він перебив дичини він не месливець це браконьєр ЗАГОТОВІТЄЛЬ який в любий час року вбивав дичину і робив це за спиною соколюка БІБІКІВ їх треба до суду і ніхто цього не замне ото і їхній вікінг вони там бють все що хочуть в любу пору року і це попалися двох а там по любому була ціла бригада їхня видно в машівському борі закінчилося мясо от і виїхали це рано чи пізно повинно мало закінчитися у палки є два кінця ось і кінець ніхто цього не прикриє одні воюють а другі жирують джипа конфіскувати і передати на АТО я думаю всі згідні якщо суд не прийме нормальне рішення тоді люди зроблять своє і вікінг передати державі я думаю всі за це
Дістало Показати IP 17 Травня 2015 21:49
Ще вистачає цим негідникам совісті відбрехуватись .мерзота боягузлива немає честі в таких падонків а ще були колись приставниками закону!(ментами)
Мисливець Показати IP 17 Травня 2015 22:15
Які нахрин приставники він був не Мент а безпридєльщик повний анонс прав на сто відсотків по забирати все шоб вони с****ли а не ми сіра маса як казав Соколюк
дід кузьма Показати IP 17 Травня 2015 23:47
В "менті" я декого впізнав та й зустрінусь з ним.Я думаю громада УТМР не пробачить "голодающему" "ВІКІНГУ"полювання в місячник тиші на угіддях Любомльського УТМР.Головне-щоби мисливці району вистояли і захистили свою честь і своі угіддя від "беспредельщиков".Я думаю це кінець експансіі полковника Соколюка О.М. та Ярощука В. на угіддя Любомльського УТМР(що Й передбачалося).На все ВОЛЯ БОЖА.
Анонім Показати IP 18 Травня 2015 09:16
Шо ви вчепилися до того соколюка,він шо один таке робить? В багатьох рило в пуху,Стєпаху і його синка забули скільки перебили звіра? Вчепились як то вже не знати що зробив.Всі ж знають ,що всі теке роблять і похлєще,тільки не попався.
Сапсан до Анонім Показати IP 18 Травня 2015 18:03
Прийшовши в понеділок в 9год. 00хв. на роботу у РВ УМВС за вказівки Соколюка О.М. друкуєш коменти щоб відвести увагу від головного порушника. "Троль" - раджу тобі займатись прямими функціональними обов'язкаим.
Пех до Анонім Показати IP 22 Травня 2015 00:06
Ти тормоз оперуєш фактами як путін. От як тебе біткою отп***ячать і скажуть фігня всі цим займаються і декому більше перепадає так що не ображайся)))
ДЯДЯ ФЕНЯ Показати IP 18 Травня 2015 10:23
В болото треба було з машиною і тими козлами(!!!!!!!) вкинути ,щоб згнили і не смерділи би більше. Бо вони викрутяться і дальше будуть.За...башити на,,,,,,й під...рков.
к до ДЯДЯ ФЕНЯ Показати IP 18 Травня 2015 12:28
За твої слова прокльон тобі побачиш що буде з тобою 15 червня після обіду...
Утмр до анонім Показати IP 18 Травня 2015 15:37
Да я згідний не всі святі але таким пезпридєлом як Соколюк і Борода нехто незанімається їм вже всі були похір і людей вони рахували за сіру масу.
отець В. Показати IP 18 Травня 2015 16:45
Ви всі писаки творите великий гріх,обсуждаючи людей,вчинок яких не доказано.Такого гріха нема за вбивство тварин,а за осуд і наклеп є.Отямтесь,Соколюк дуже багато зробив добрих справ і робить досі,тільки не кричить про привселюдно.
До отця нашого:)! до отець В. Показати IP 18 Травня 2015 20:50
А він вже вам сповідався що ви стверджуєте що це не він браконєрнічав?
Юра Пех до отець В. Показати IP 22 Травня 2015 13:46
Ну ти і ди*іл))) Саня за свої добрі діла повинен вже без черги в пекло заїхати як і всі попи з якими він пє. Ви маєте таке ж відношення до Бога як соколюк до честі офіцера.
ПАПА ОТЦА Показати IP 18 Травня 2015 16:55
О Великие Браконєри Мы приклоняемся к Вам. (Печень вкусная была с молодого козлика)
сепаратист Показати IP 18 Травня 2015 18:34
"козлячі завистники" їдьте в АТО і там показуйте свою сміливість.Вдома за клавіатурою всі такі герої і праведники,що аж страшно стає.
к до сепаратист Показати IP 18 Травня 2015 20:25
Тіпа їх хтось боїться,в УТМРі одні алкаші і кончані.
мисливець до к Показати IP 19 Травня 2015 08:49
зайти в утмр і сказати в очі , очко жим жим
Утмр до к Показати IP 18 Травня 2015 20:45
Кон*аний то ти а боятись будите повір бик ти талалайський.
Ка -ти кака Показати IP 18 Травня 2015 20:54
Да-да і сіра маса
Мисливець до к Показати IP 18 Травня 2015 21:21
Вже Соколюк з Бородою не боялись а зарас сраку то чухаю і бігають ришаю думаю шо шось в їх вийде ні так небуде як вони хочуть.
Анонім до Мисливець до к Показати IP 19 Травня 2015 08:40
Все в них вийде,підстава не вдалась,получать ті,що підставили бо вже ясно чия машина ше була там.Соколюка всі поважають,а вас?
Пех Юра до Анонім Показати IP 22 Травня 2015 00:11
Хто його поважає тільки водітель і пару племінників)))
Коля Показати IP 19 Травня 2015 08:44
Шо ви бля*і приї****,людей вбили чи шо?Всі лупите і жрете ту дичину,а виноватий тількі Соколюк.Як він ше терпить ваші виходки,пі****** УТМРовські!
мисливець до Коля Показати IP 19 Травня 2015 13:57
діда старого за груди потряси ...нелюд!
Коля до мисливець Показати IP 19 Травня 2015 14:20
Як треба то потрясу,якщо заслужить.
До Коля до Коля Показати IP 19 Травня 2015 16:14
А за діда ти неправ ! Тут невийде приказка що сила є Ума нетреба!
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 09:16
Не стидно на таку людину,як Соколюк наклепи зводити?Подивіться на єврея Стєпаху,до всіх підлизується хоче всім добрим казатися,а в самого така чорна і гнила душа.Вміє втіхаря подляну підсунути і не менше лосів і оленів зжер і на Київ відправляв.
коля 2 Показати IP 19 Травня 2015 11:51
Стіпан думає шо не викриїться те шо він своїх з Вікінга здавав і підставляв,а нє тут то било,все розкрилось і йому тепер треба ср*ку чухати ІУДІ!
Утмр до Коля Показати IP 19 Травня 2015 15:15
П**арас то ти з своїм Соколюком попав хай чухає ****у
Правда Показати IP 19 Травня 2015 16:20
Коля ти невигороджуй і неговори багато бо і тебе теж чекає таке саме .кукурузка росте слюнька тече!
присяжний Показати IP 19 Травня 2015 18:20
Степаха!......Твоя черга.Ждем.
Єгер Показати IP 19 Травня 2015 21:23
Шо ви до того стіпахи лисого самі не святі Соколюк попався то що зробиш така воля божа думай шо завтра з тобою буде піздіти всі вмійте.
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 21:54
Задовбали ви,Соколюк не попався,він вийде сухим із води,бо докаже що не винний.
анонс до Анонім Показати IP 20 Травня 2015 01:06
невийде не той час я думаю що треба все рішати громаді не тій що проплачується тими що виноваті а збиратися для чого майдан був за що зараз гинуть наші хлопці щоб хтось цілий рік охотився бо йому можна ні ці чяси вже я думаю в минулому треба наказувати збиратися і вирішувати для чого той ВІКІНГ щоб цілий рік били дичину це не секрет всі знають що так воно було і так є наразі значить неякого приваного ВІКІНГА передати державі і контролювати людям таким які візьмуть як прийде пора ліцензію і відстрілять того козла чи кабана а це все браконєрство і треба щоб суд виніс справедливе рішення я якщо не винесе тоді люструвати судю і буде все справедливо
Єгер до анонім Показати IP 20 Травня 2015 00:36
Як до каже тоді буде сухим а на даний момент він винуватий в тій сітуацій хай скаже спасібо Бороді він його ще не так втягнув би то падло ше те совецькі закалки він людям крові по попив.
анонім до Єгер до анонім Показати IP 20 Травня 2015 01:21
і не в одного на мою думку сухим точно не вийде і доказати треба і збратися всім утмр цям бо якщо не докажемо то дичини не буде бо в районі є ще пару груп які бють і заготовляють дичину але і вони скоро попадуться бо люди перестали боятися і вірять що зміниться все ато один бє а другий даже в ліс боїться зайти
Анонім Показати IP 20 Травня 2015 08:36
Зробили одного винуватим і радуєтесь,життя і так коротке,а ви як собаки готові зжерти людину,з гімном змішати ,ще не ясно що з вами завтра буде і яка біда чекає.Хто риє яму другому той сам в неї попаде,а хто радіє чужим нещастям,то матиме в10 разів більшу біду.
До аноніма Показати IP 20 Травня 2015 09:36
Ні це не була не разова браконєрка а сестиматична вот і мусили колись попастись .До речі сам ранений звір своїм криком від болі покликав на місце злочину ! От так! А ви писаки осмілюетесь вигороджувати злосного браконєра пенсіонера якому нічим зайнятись крім вибивання нещасного звіра! Одумайтесь!
Єгер до анонім Показати IP 20 Травня 2015 13:43
Ніхто нікого неробить виноватим самі попались я пишу ще раз вина Соколюка шо взяв до себе того підара Бороду він і заварив ту кашу з Утимиером хотів дальше кірувати раз вигнали як пса смирдячого і знов попався то його ініціатива з тими козлами.
ооо Показати IP 21 Травня 2015 12:39
капець я думаю вони отримають по заслугах!
Анонім до ооо Показати IP 21 Травня 2015 18:37
Побачиш шо нє.Отримає той хто бажає іншому зла.
Мисливець Показати IP 21 Травня 2015 12:58
Да отримають ті бізнесменьські браконьєри в Бороди був заказ на Київ на 10 козлів йому пообіцяли по 4 тисячи за одну тушку але нажаль не вдалося заробити 40 тисяч .
Юра Пех Показати IP 22 Травня 2015 00:16
Якщо я свого пана не відмажу то я не зам.начальника міліції, а прості люди не бидло. А краще "Понять и простить"))) сашку.
Мисливець до Пеха Показати IP 22 Травня 2015 00:22
Юра ти може і відмажиш але не забувай що є суд і дуже велика громада людей.
Юра до Мисливець до Пеха Показати IP 22 Травня 2015 13:42
Нам з сашою до одного місця ця громада завжди була))) Вас на!бати шо забор покрасити - пару красивих слів костюмчика вдіти і ви ведетесь як лошки.
Анонім до Мисливець до Пеха Показати IP 23 Травня 2015 09:35
А дуже велика громада людей це хто?Даю 100% що ніхто не попре.
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 08:39
Якраз Соколюк має честь офіцера він в Афгані служив,не те що срані активісти валютчик Мікульський та інші дибілоїди!!!
До аноніма Мікульський до Анонім Показати IP 23 Травня 2015 22:54
А причом тут я і честь офіцера Що вона має до браконьєрства якісь пільги чи як?
експерт Показати IP 23 Травня 2015 08:52
В цій переписці все ясно.Один чи два придурки пишуть під різними іменами га Соколюка всілякі нісенітниці видно з ненависті чи з великої зависті.Вас тпеба точно в АТО,щоб менші язики стали.
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 11:27
Соколюк підключив міліцію і СБУ і тепер розкрито всі номери телефонів,адреси,реквізити,звідки писались коментарі.
мент до Анонім Показати IP 23 Травня 2015 17:46
О...то добре,нарешті Соколюк взнає хто є хто,пойме хто його друзі,а хто прикидався.
експерт Показати IP 23 Травня 2015 17:52
Головне шо він взнає хто його так ненавидить і х т бажає йому зла.Соколюк завжди був і буде людиною з великої букви ,а такі сморкачі,чк Мікульський як був мавпою мінялою так і останеться!
Юра до експерт Показати IP 26 Травня 2015 16:02
Людиною х великої букви "Х".
Мікульський до експерта Показати IP 23 Травня 2015 23:02
Цікаво а хто ти ?ображати ховаючись за ніком ти герой .Слабо в відкриту?
То я до Мікульський до експерта Показати IP 26 Травня 2015 16:03
Юра Пех.
Юра до Мікульський до експерта Показати IP 26 Травня 2015 16:04
Ну шо легше стало?
До експер Показати IP 24 Травня 2015 23:20
То тебе треба в АТО разом з твоїм кінтом Соколом там хоть можна постріляти
Мисливець Показати IP 27 Травня 2015 00:04
Аби зловили простого кріпака то вже давно посадилиб а тих падонків які вибивають і продають звіра вигороджуєте і де справедливість люди добрі на що ви дивитись.