USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підтримаймо родину юнака, який помер у Луцьку під час півмарафону

11 Вересня 2017 17:30
Волинян закликають підтримати родину лучанина Ігоря Мартинюка, який раптово помер у Луцьку під час забігу «Лучеськ півмарафон 2017» 10 вересня.

Про це йдеться на сторінці спільноти Лучеськ пів марафон у Фейсбуці.

Ігорю було 24 роки, він закінчив школу №20 у Луцьку, працював барменом у пабі «Шервуд».

В силу тяжких обставин усі, хто бажає добровільно підтримати родину загиблого Ігоря Мартинюка можуть перерахувати кошти на наступний картковий рахунок в Приват Банку:

5168 7573 1405 2699

Мартинюк Валентина Василівна (мама Ігоря).

Оргкомітет змагань та Інформаційне агентство Волинські Новини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2017 18:00
Хай організатори підтримають в першу чергу...
Артем до Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2017 18:16
А причому тут організатори? Лікар йому заборонив бігти. А він написав розписку, що в разі чого до організаторів претензій немає.
Роман Юрченюк до Артем Показати IP 22 Вересня 2017 23:58
Яб хотів дізнатись ім'я врача чи хоч номер лікарні де йому заборонили. Наступне щоб ти п*дло не б*дів, а показав розписку про яку йдеться, а в третє щоб згадав що в тебе теж є мати, батько, брати і сестри. Чи булоб комусь з них приємно, аби про тебе поширювали не правдиві чутки? Тимпаче в складний для всіх вище зазначених час? Ти хто такий? Що так конкретно все зазначив? Якщо хоч буква з твоїх слів правда то не бійся, зустрінся зі мною, розкажи другу чим наш друг жив....
Свідок до Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2017 20:59
Орги перші не тільки запропонували, але й допомагають і підтримують родину Ігоря...
Леді Показати IP 11 Вересня 2017 18:04
Біда....Господи , дай сил родині пережити таке горе.....
Кіндрат Панасович Показати IP 11 Вересня 2017 18:09
коментар було видалено
Я Показати IP 11 Вересня 2017 18:28
Співчуваю,але що значить підтримати,його немає,хай з Богом спочиває,підтримайте краще ти хто живий,хворих!!!!Повірте кожен!!!хто здасть хворій дитині,людині,ой як допоможе!!!!Люди не будьте байдужі!Є люди,які просто стидаються попросити,хоча їм треба допомога,будьте людьми,пиво,чи цигарки коштують в районі 20-30 грн,скинтесь по 10 грн і ви врятуєте чиєсь життя!!!це є подвиг,це є гордісь,це є людяність!!!!?
Любі свині Показати IP 11 Вересня 2017 21:07
Пам"ятаю цього хлопчину. Завжди позитивним був...Земля пухом.Співчуття близьким...
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2017 03:28
Я часто була в Шервуді і пам'ятаю його...
Інженер Показати IP 12 Вересня 2017 19:28
Такий позитивний і уважний хлопчина. А головне такий ще молодий. Співчуття.