USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Прилуцьке проголосувало за приєднання до Луцька

15 Липня 2019 20:08
Депутати Прилуцької сільської ради проголосували за приєднання до Луцька.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

На сесійному засіданні, яке відбулось 15 липня, за рішення про приєднання до міста проголосувало 10 депутатів. Це – дві третіх частини складу ради. Тож депутати зможуть подолати вето сільського голови, якщо той знову вирішить заблокувати приєднання.

Відповідно до процедури, наступним етапом стане громадське обговорення, про яке повідомлять згодом.

Зазначимо, що приєднання до Луцька могло відбутись ще декілька років тому. 29 вересня 2017 депутати сільської ради проголосували за відповідне рішення, проте на нього наклав вето голова сільради Валентин Арчибасов, що спричинило розкол в раді.

У зв’язку з неправомірними діями голови сільської ради Прилуцького в січні 2018 року депутати подали заяви в прокуратуру, поліцію та облраду. Йшлося, наприклад, про те, що голова Прилуцького не виконував рішень сесій і проводив пленарні засідання без достатньої кількості депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Степан Показати IP 16 Липня 2019 08:27
А чи хотіли цього приєднання селяни?
Коза до Степан Показати IP 16 Липня 2019 10:40
Селяни :)
1 до Степан Показати IP 16 Липня 2019 12:38
Дуже хотіли (і це без сарказму).
АС до 1 Показати IP 16 Липня 2019 15:41
Полішуки ті що понаїхали, і загадили і село і Луцьк
1 до АС Показати IP 18 Липня 2019 12:58
Який зв'язок між полішуками і приєднанням?)))) нехай кожен почне з себе
Анонім Показати IP 16 Липня 2019 11:05
А навіщо когось питати. Краще так, договорнячком, тишком перед виборами у ВР, і є земля, площею в два раза більше Луцька
1 до Анонім Показати IP 16 Липня 2019 12:38
У нас постійно проводили опитування щодо приєднання. Але обіцяного навіть не три роки ждати довелося...
АС до 1 Показати IP 16 Липня 2019 15:46
Не обманюйте, це Богохульство і гріх, ніякого опитування не проводили!
АС Показати IP 16 Липня 2019 15:15
Депутатам хабарі дали, от і проголосували! Що ті «депутати» для села зробили? Дороги побудували, дитячий садочок, школу, медпункт? Чи супермаркет?
1 до АС Показати IP 18 Липня 2019 12:56
Не богохульствую, не обманюю і не грішу. Опитування були декілька разів, давно правда. А те, що депутати нічого не робити, факт
Олег Притула Показати IP 23 Липня 2019 13:51
На Прилуцькому можна ставити хрест.