«Росіянин» «ЗиЛ» відправився воювати проти Путіна
«Росіянин» на псевдо «ЗиЛ» із позивним «157-ий» їде на схід боронити Україну від путінців. Про це повідомляє Волинська газета.
«Цей спеціалізований автомобіль лісівники Волині придбали на прохання афганської роти батальйону «Айдар», – вручаючи бійцю Сергієві ключі від автомобіля, каже начальник Волинського обласного лісоуправління Василь Мазурик. «Хай обминають його снаряди, кулі й осколки».
Старенький «росіянин» простояв на консервації довгі роки, перш ніж його розшукав лісоуправлінець Олександр Боровицький на Житомирщині. Відтак автомобіль доправили у ДП «Ківерцівське МГ». Тут стараннями його працівників – директора Віктора Сахнюка, головного механіка Андрія Пилипа, автокранівщика Василя Ліщука при сприянні ПП «Позняковський» здійснили його модернізацію, зокрема бензиновий двигун заміили на дизельний, встановили електрогенератор.
«Якраз такий, як нам потрібен», – каже айдарівець Сергій, що разом з Ігорем Кінахом прибув за «новим бійцем» із передової. «Завтра вантажимося гуманітарним вантажем і рушаєм на позиції».
Перед тим, як передати раритетного «вояку» айдарівцям, його освятив настоятель Свято-Іллівської церкви УПЦ КП села Копачівка Рожищенського р-ну отець Анатолій. Покропив свяченою водою і воїнів: «Повертайтеся живими і неушкодженими». Напутнє слово бійцям сказав радник голови облдержадміністрації з оборонних питань Борис Кондратюк: «Ми підтримували і будемо підтримувати наших армійців. Спасибі Вам за мужність і одвагу…»
Тож на боці українців тепер з’явиться ще один захисник – «росіянин» на псевдо «ЗиЛ» із позивним «157-ий».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Цей спеціалізований автомобіль лісівники Волині придбали на прохання афганської роти батальйону «Айдар», – вручаючи бійцю Сергієві ключі від автомобіля, каже начальник Волинського обласного лісоуправління Василь Мазурик. «Хай обминають його снаряди, кулі й осколки».
Старенький «росіянин» простояв на консервації довгі роки, перш ніж його розшукав лісоуправлінець Олександр Боровицький на Житомирщині. Відтак автомобіль доправили у ДП «Ківерцівське МГ». Тут стараннями його працівників – директора Віктора Сахнюка, головного механіка Андрія Пилипа, автокранівщика Василя Ліщука при сприянні ПП «Позняковський» здійснили його модернізацію, зокрема бензиновий двигун заміили на дизельний, встановили електрогенератор.
«Якраз такий, як нам потрібен», – каже айдарівець Сергій, що разом з Ігорем Кінахом прибув за «новим бійцем» із передової. «Завтра вантажимося гуманітарним вантажем і рушаєм на позиції».
Перед тим, як передати раритетного «вояку» айдарівцям, його освятив настоятель Свято-Іллівської церкви УПЦ КП села Копачівка Рожищенського р-ну отець Анатолій. Покропив свяченою водою і воїнів: «Повертайтеся живими і неушкодженими». Напутнє слово бійцям сказав радник голови облдержадміністрації з оборонних питань Борис Кондратюк: «Ми підтримували і будемо підтримувати наших армійців. Спасибі Вам за мужність і одвагу…»
Тож на боці українців тепер з’явиться ще один захисник – «росіянин» на псевдо «ЗиЛ» із позивним «157-ий».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17



