USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Суд над 51 ОМБ назвали «показовим виступом для залякування бійців»

28 Травня 2015 11:20
Представники ЗМІ, патріотичної громадськості, а також родичі військових із колишньої 51 ОМБ вкотре зробили спробу донести до відома компетентних осіб власну думку: бійці 51 ОМБ – справжні Герої, а не дезертири і злочинці.

Про це сьогодні, 28 травня, під час засідання 34 сесії повідомив депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Він нагадав, що 29 травня відбудеться суд. Під «гострий меч Феміди» за обвинуваченням за частиною 3 статті 409 («Ухиляння від військової служби») підпадає 21 військовослужбовець 51 ОМБ.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ВОЛИНЯН КЛИЧУТЬ ПІД СТІНИ СУДУ НА ПІДТРИМКУ БІЙЦІВ 51 ОМБ

«Однак, на думку громадськості, це швидше показовий виступ військової прокуратури для залякування бійців, в яких закінчились зброя та боєприпаси і для того, щоб зберегти життя, вони змушені були відступити. За це їх переслідують. Я від імені громади просив би прокурору обласної та військової прокуратури взяти це питання під особистий контроль, аби здолати елементарну соціальну справедливість по відношенню до тих людей, які першою хвилею мобілізації пішли на передову і стояли там прийнявши перший удар на себе, щоб окупанти не пішли далі. Без зброї і належної підготовки», - зазначив депутат.

Його звернення до прокурорів розібратися у ситуації та захистити бійців 51 ОМБ обранці громади підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 11:25
За що їх зiбралися судити? Треба негайно закрити кримiнальнi провадження!
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 11:46
Ти хто така, щоб вказувати суду? Визнає суд їх невинними-відпустять, знайде їх провину-сядуть! То не тобі миша сіра вирішувати! То не твоїх миших мізків справа!
Анатоль_ до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 12:05
Йой, вибачайте пані Наталка Семенівно, я не знав що ви під ніком Мік(галицька миша) сьогодня виступаєте!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 12:26
Не маю уявлення, хто така "Наталя Семенiвна" (iм'я у сполученнi з iм'ям батька пишуть саме так, а не "Наталка"!) Але нагадую, що у третєму реченнi слово "миша" має стояти у кличному вiдмiнку ("мишо"). I мiзки не "мишi", а "мишачi"!
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 12:49
Спасібо за науку, пані Наталко Семенівно! Низький вам уклін!Конешно,Ви жєнщіна розумная- ви філололог, вам видніше!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 12:56
Я не людина, я миша. Сiра, пухнаста, галицька. До речi, чоловiчої статi.
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 13:12
Ой, пані Наталя Семенівно, Наталя Семенівно... Не знаю навіть шо вам і сказати. Але ж розсмішити увесь Нововолинськ вам вдається. Скільки ви вже ніків собі навидумували- і галицька миша, дарт вейдер, нововолинянин, антрацит, штефан луцьк... На різних сайтах коменти свої премудрі ставите. Воно ж конешно ви женщіна гуморная, вже у возрастє, грамотная з вищою освітою, хоч і безробітная зараз. Красно дякую вам і низько вклоняюся перед вашим талантом у сочінєнії ніков!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 13:26
Твоя Наталя хоча б з якої областi? Невже пише, як галичани?
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 13:38
Пані Наталка Семенівно,припиняємо цю кінокумедію, бо з вас та з мене як з тих клоунів- народ у Нововолинську вже регоче та ірже!
Не згідний до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 17:15
Ти дійсно полудурок чи просто прикидаєшся? Який на....й суд, ти сам хоч раз дихав повітрям сходу, щоб так про людей розсуждати? Постав себе на їхнє місце - як би сам поступив?
Наталя Італія до Не згідний Показати IP 28 Травня 2015 23:15
анатоль в штани наложить вин герой перед комп
Mik (галицька миша) до Не згідний Показати IP 29 Травня 2015 13:37
Та вiн платний троль, цей Анатоль.