USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Завтра - пікет суду на підтримку бійців 51 ОМБ. Виїзд з Луцька

28 Травня 2015 11:00
22 волинських бійців 51-ої бригади, які змушені були відступити на територію Росії і не підписали з прокуратурою угоди про визнання вини, а відстоюють свою честь до кінця, будуть судити у Володимир-Волинському міському суді завтра,29 травня.

Волинські активісти, зокрема, представники "Автомайдану України", запрошують усіх 29 травня о 10:00 годині відвідати судове засідання і підтримати наших героїв. Акція на підтримку 51-ї бригади відбудеться під стінами суду за адресою: Володимир-Волинський, вулиця Сагайдачного, 24, - повідомляє прес-служба ГО "Автомайдан України".

Завтра, 29 травня, активісти ГО "Автомайдан України" вирушатимуть з Луцька у Володимир-Волинський, щоб підтримати під час судового засідання бійців 51- ої бригади.

Збір всіх бажаючих їхати відбудеться біля Палацу культури міста Луцька (будинок Просвітти) о 8.30. Щоб повідомити про кількість охочих, телефонуйте керівнику "Автомайдану" Олегу Бондаруку - 0989010017, 0509010015, - пишуть активісти.

Суд відбуватиметься під головуванням судді Канівця, - на сайті ГО З’єднання “Борців за справедливість”.

“29 травня о 10:00 у Володимирі-Волинському суді відбудеться судове засідання по кримінальній справі, у якій військова прокуратура обвинувачує у дезертирстві 22 солдатів-бійців 51 ОМБР. Справу веде суддя Канівець.

Закликаємо, усіх прийти і підтримати їх у суді. Знайте, вони не зламалися, не продалися, а зберегли честь, гідність і життя, щоб далі відстоювати правду”, – йдеться у повідомленні.

До слова, на захист бійців 51-ї бригади сьогодні, 28 травня, стали депутати Волинської облради, які підтримали звернення до прокурорів розібратися у ситуації та захистити бійців 51 ОМБ.

Нагадаємо, більш ніж 40 бійців 51-ої окремої механізованої бригади, які захищали цілісність країни під кулями та «Градами» й побували в російському полоні, постали перед українським судом: хлопцям, віком від 18 до 30 років, які перетнули російський кордон, закидають дезертирство.

Суди бійців 51 бригади у Запоріжжі відбувалися улітку й восени.

У військовослужбовців є два шляхи вирішення проблеми: визнати свою вину та отримати три роки умовного покарання або продовжити відстоювати свої права. Частина волинських військовослужбовців погодились на так звану мирову угоду.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ТИЖДЕНЬ У ПЕКЛІ – ДО ОСТАННЬОГО. ГЕРОЇ 51 ОМБ, З ЯКИХ ЗРОБИЛИ ЗРАДНИКІВ

На решту 22 бійців, які не вважають себе винними, 29 травня чекає суд.

Не дамо засудити наших героїв!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
этот бред Показати IP 24 Травня 2015 18:13
условное за то что Родину защищали и не погибли иполняя нелепые приказы генералов из саун фитнес центровских.ребята свидетели чудовищных преступлений против 51й бригады вот и хотят им рот заткнуть и зарплату не платить.если судья пойдет против народа то будет ей проклятье до седьмого колена
бред до этот бред Показати IP 24 Травня 2015 18:49
суддя Канівець не вона,а він.
Нововолинянин до этот бред Показати IP 25 Травня 2015 01:54
Люди добрі, не піддавайтесь на цей цинічний провокативний заклик. Адже це буде протизаконним намаганням чинити тиск на незалежне українське судочинство. За що передбачена кримінальна відповідальність!
Хватить !!! Показати IP 24 Травня 2015 18:43
Нехай син Порошенка, сини і зяті горе-депутатів і депутати покажуть як захищати і не відступати. Головнокомандуючий Збройних Сил із всіма генералісімумами і Міністрами з сім'ями вперед, а ми за Вами, а не навпаки... Коротко: - Верховну зраду закрити на місяць і Адміністрацію Президента і нехай покажуть як захищати нам Україну-неньку ті, хто там сидить і трандить !!!
Анонім до Хватить !!! Показати IP 24 Травня 2015 22:37
син порошенка вже там був, і вже отримав статус участника ато
Анонім до Анонім Показати IP 24 Травня 2015 22:37
коментар було видалено
Балабанов'а до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 23:44
Як казав герой Сергія Бодрова, "в штабе писарем отсиделся"
після суду Показати IP 24 Травня 2015 19:45
або судилища будемо знати знати чим е судья- він вона чи щось інше.сподіваемось що залишится людиною і пошле прокурорів з іхнім бажанням заробити великі зірочкі на три букви. на ато наприклад
ку Показати IP 24 Травня 2015 22:39
Для попепедніх. Скажіть шановні, а якже закон якщо закон пише одне то судді слід зробити по людські ну тобто не по закону саме в тому вигляді як у ньому написано так я розумію? А для чого ж тоді революція була, якщо так ми і будимо далі жити по пинципу "якщо має совість то зробить по людські АЛЕ НЕ ПО ЗАКОНУ", чи я не правий?
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 00:54
Гонтарєва заробила 26 мільйонів. Тимошенко зіграла весілля... Продовжити? Революція так звана була для них А ми повні дурні.
крах Показати IP 25 Травня 2015 10:53
Оце нова влада хазяює.Дорвались до корита голодні і рвуть хто скільки..Якби їхній дітей на передову то б війна завтра закінчилась.А простого "Івана " не шкода.
Анонім до крах Показати IP 26 Травня 2015 16:44
простого івана ще й судити будуть, за те що повернувся звідти живим - йому ж тепер пільги держава повинна давати, а так би загинув, - його би записали в дезертири чи в безвісти пропавші та й усе - тоді було би 0 затрат грошей. а так - їм доведеться давати статус участника ато і віддавати ті гроші які яценюк із вальцманом могли би потратити на себе.
українка Показати IP 26 Травня 2015 19:12
Як прикро! Вийшли із пекла! Ті, що для "замазки людського ока " (синки слугів народу) були по місяцю у штабі, мають учасників АТО. Де правда? Серце обливається кровю, душа плаче, хоча це мене особисто не стосується! Але стосується, як людини, яка переживає і співчуває!
Анатоль_ до українка Показати IP 28 Травня 2015 11:12
У мене також -душа пойот а серце плаче!