USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Сироті, історія якого сколихнула країну, запропонували допомогу

24 Січня 2016 16:30
Луцького сироту Тараса, історія якого сколихнула весь світ, прихистили у КП «Ласка».

Світ не без добрих людей – часто ми чуємо цю мудрість та не часто бачимо її втілення у життя, проте історія з хлопцем-сиротою Тарасом Врублевським сколихнула світ і довела, що добрі люди такі існують.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини розповідало про те, що сирота Тарас, наче мауглі по-луцьки, облаштував домівку з підручних матеріалів у заростях біля мосту на вулиці Ківерцівській в обласному центрі. До таких методів вдався хлопець, коли платити за комунальні послуги й оренду помешкання стало неможливо. Втім, його дії назвали незаконними й приїхали під вікна з важкою технікою.



ВІДЕО: канал 24

Так, після виходу матеріалу на сторінках сайту, до хлопця звернулась і директор КП «Ласка» Дана Новарчук з пропозицією працевлаштування, ба, навіть з проживання та харчуванням на території комунального підприємства разом з його улюбленцями. На це Тарас відповів, що йому потрібен чаc, аби обдумати пропозицію. Однак, уже згодом він завітав до КП «Ласка» із помічниками народного депутата Ігоря Гузя, й, побачивши обсяг роботи та дізнавшись про суму заробітної плати, пообіцяв прийняти рішення якнайшвидше.
Утім, варто додати, що тварини неабияк сподобались хлопцеві. Він довго стояв біля кожного з вольєрів, запитуючи про історії з життя кожної із тварин, та про те, яким чином вони потрапили до притулку. Тарас дуже переймався й новоприбулими, які ще не встигли освоїтись на новому місці.

Загалом, запропонована робота дуже сподобалась сироті, однак, він відверто зізнався, що двірником має більшу заробітну плату.

Варто зауважити, що КП «Ласка» має найнижчі заробітні плати серед комунальних підприємств у місті.

Однак, тварини, відчуваючи взаємність, теж радо зустрічали сироту, як ніби знали, що і в нього була нелегка доля. Вони хвацько «метеляли» хвостиками і привітно вітали хлопця гавканням.

Втім, рішення лишається за Тарасом. Й про те, який шлях він обере: роботу за покликом душі чи з більшою оплатою – обіцяв повідомити згодом.


До слова, на власній сторінці у соцмережах нардеп Ігор Гузь зазначив, що багато хто запитував особисто у нього про подальшу долю сироти Тараса Врублевського.

«Як і обіцяв ми поселили його до готелю. Він забрав речі, там все гаразд, буде жити до того часу поки не підшукають соціальне житло чи гуртожиток. Міський голова Микола Романюк зустрівся з ним і пообіцяв, що таке житло віднайдуть. Тепер справа за чиновниками мерії. Ми допомогли йому відкрити картковий рахунок, бо і до мене з десяток людей зверталися з бажанням допомогти. Це його особиста картка! Фото додаю + номер рахунку – 4149 4978 5276 7963», - зауважив народний обранець.


Варто зауважити, що доля луцького сироти зачепила багатьох українців і в редакцію ІА Волинські Новини лунали дзвінки не лише з усієї Волині, а й з інших областей країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
дідо Показати IP 24 Січня 2016 16:35
Скоро по Луцьку почнеться розбудова сараїв, щоб їм також житло надали?... Людина доросла ,з освітою,має руки та ноги, навіть мати в нього є. Але він не хоче знімати кімнату за 500 грн, він хоче своє житло ,щоб тримати собак та котів. Йому запропонували роботу ,а він ще буде думати. ...Цікаво ,хто розкручує цю лже-історію?
Макс до дідо Показати IP 24 Січня 2016 19:15
Дилдо май серце раз розуму не маєш!
111 до дідо Показати IP 25 Січня 2016 09:32
Олень де ти бачив такі ціни? кімнату за 500грн!!!
Толя до дідо Показати IP 27 Січня 2016 13:33
коментар було видалено
АС Показати IP 24 Січня 2016 17:09
Виділили гроші і в готель посилили,а квартиру зняти не могли? Чи кімнату? Гузик пропіарився нафоткався і все...краще б до прикордонників відправили і собак любить і дах над головою
капець до АС Показати IP 24 Січня 2016 18:57
які ви злі, сироті завідуєте!
АС до капець Показати IP 24 Січня 2016 19:53
Чорною завістю,мрію без хати з собаками і котами біля річки жити і двірником працювати
Капець до АС до АС Показати IP 24 Січня 2016 20:53
Комент був до Дідо
морозюк Показати IP 24 Січня 2016 17:42
сюрреализм...какой-то...сироте предложили приют для собак...или люди совсем черствые стали и добрее, чем собаководы уже не найти...) власть нормально петлянула...) и квартиру давать не надо и хлопчик пристроен, и вроде помогли...)))
Татьяна Показати IP 24 Січня 2016 18:08
что это было?
Анонім до Татьяна Показати IP 24 Січня 2016 20:21
PR
ВОВК Показати IP 24 Січня 2016 19:56
І ДІВКУ ДІВКУ ТУ ШО СПРАВА ПІДСЕЛИТИ В НОМЕР. ХТО ЛЮБИТЬ ТВАРИН ТОЙ НЕ ПРОПАДЕ ЇХ БОГ ОХОРОНЯЄ. ДАЙ БОЖЕ ЩОБ У ХЛОПЦЯ ВСЕ НАЛАДИЛОСЬ. ГУЗЬ - МОЛОДЕЦЬ.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2016 20:18
Гузь як завжди піар піар ! Ти в Верховній Раді якусь думку висловлюй стосовно змін в Волинській області! А то з рупором біля Обласної адміністації було кому кричати! Ти зараз в Києві покричи!!!
я Показати IP 24 Січня 2016 20:46
А що сиротам житло не мала б дати держава? Чи наша держава є тільки для того щоб їі обкрадали Як красти то у нас мілліонами є що
dron Показати IP 24 Січня 2016 21:58
всі про ти Гузя.То чому ви за нього голосували?
ще не зовсім свідоми Показати IP 24 Січня 2016 23:11
дідо - долбо..б
справедливість до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Січня 2016 12:05
то точно
Анонім Показати IP 24 Січня 2016 23:11
Ще з другого боку забули сфоткати картку привєтбанка, щоб CVV код було видно )))
123 Показати IP 25 Січня 2016 07:26
Всі говорять.але крім Гузя ж ніхто не допоміг. Хай навіть і піар
Анонім Показати IP 25 Січня 2016 07:34
Як зввжди, Дана знов показала свою людяність! Помагае, чим може, чи тваринам, чи от обездоленій людині...... Молодець,Даночко !
111 Показати IP 25 Січня 2016 10:14
а причому тут Гузь взагалі? то ж в новинах сюжет був по ТБ, що якийсь мужик пустив Тараса на дачі в нього пожити і розказував,що Тарас молодець, побрився і душ навчився щодня приймати....
123 до 111 Показати IP 25 Січня 2016 14:21
Це і є справжня правда щодо долі Тараса
Читач Показати IP 25 Січня 2016 10:51
А що з собачкою і котами?
Котофан до Читач Показати IP 26 Лютого 2016 01:53
З'їли їх-Ось така от невесела х... малятаXD
Анонім Показати IP 25 Січня 2016 12:58
А як у цього "сироти" 25років, при живій матері в Тернополі,складаються справи з призовом в АТО добровільно чи примусово?
Анонім до ананіма до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 10:23
Він хворий, д..бе, а в тебе як складаеться ?!
дружина Показати IP 30 Січня 2016 19:53
Він живе в нас у будинку для гостей і поки чомусь ні у який готель не збирається.
Котофан Показати IP 26 Лютого 2016 01:50
Оленi-оленi не бритi i не голенiXDЯ гадав що сирота це маленькiй хлопчик.Знесли йому хатку та з котами не хай жеве оце я розумiю-добрi люди))