USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Цитрусовий рай під Луцьком

7 Січня 2014 13:22
Теплицю, яку сміливо можна назвати «цитрусовим раєм», має мешканець села Маяки. Там ростуть гігантські лимони, ароматні мандарини, апельсини та духмяний лавровий лист, - про це Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало раніше.

Лучанин Володимир Болотін зумів перетворити своє захоплення екзотичними рослинами на прибутковий сімейний бізнес. Ще три роки тому задумка вирощувати лимони в умовах волинського клімату була просто мрією, - про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Детальніше - на відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ісса ндойє Показати IP 7 Січня 2014 16:22
Вот людина - молодець, це не дебільне валяння на майдані ....
дачник Показати IP 7 Січня 2014 17:35
Найблагородніший бізнес. Це вам не не цвяхами китайськими на ринку торгувати. Ще не зовсім здрібніли люди. Хвала їм і честь в Різдвяні свята! Щастя і здоровя!
До ндойе Показати IP 7 Січня 2014 21:48
Завдячуючи цим людям на майдані, цей рай, з часом, не заберуть янучари .
лучанин Показати IP 8 Січня 2014 08:51
Такій людині лише подякувати можна, що не втратила себе і свого захоплення в теперішні "смутні часи".
остап Показати IP 8 Січня 2014 11:33
Опалення все ж таки вкинув для підстараховки. А також фольгою відмежував глибину промерзання грунту навколо теплиці. Молодець.
Анатолій Показати IP 9 Січня 2014 13:10
молодець! а де можна купити саджанець(ці) ?
Микола Показати IP 13 Січня 2014 11:16
Сад Город на шевченка, там продають ці лимони
Анатолій до Микола Показати IP 13 Січня 2014 14:13
Дуже дякую ! а яка ціна, не знаєте ?
Микола Показати IP 13 Січня 2014 14:44
Я купив за 80 гривень висота десь 25см