USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку до війни готуються і жінки, і діти

5 Квітня 2014 18:01
Навчання, де всі охочі мали змогу повправлятись у зборі і розборі зброї та рукопашному бою, відбулись сьогодні, 5 квітня.

Організували своєрідний вишкіл для лучан представники волинського осередку Правого сектору. Як розповів керівник силового блоку організації Сергій Марчук, ініціативу щодо проведення подібних заходів не тільки для членів Правого сектору, але й для всіх інших, висловили прості лучани.

«Громадяни цікавились, чому ми проводимо вишколи, але не залучаємо до них інших. Ми порадились, і організували вишкіл на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою», - розповідає Сергій Марчук.

Чоловік зазначає, що існує доцільність проведення таких навчань на державному рівні. З його слів, Правий сектор планує співпрацю з Волинською облдеражміністрацією у цьому питанні.

Охочих дізнатись більше про військову справу виявилось близько тридцяти. Зауважимо, що більшість з присутніх – це представниці «прекрасної статі», і навіть декілька дітей, які з цікавістю спостерігали за збором та розбором автомата Калашникова і пістолета Макарова. Окрім того, охочі мали змогу вивчити базові прийоми рукопашного бою.
Слід зазначити, що жінки вправлялися з «калашниковими» та «макаровими» не гірше за чоловіків.

«У вас, напевне, на кухні такий лежить», - жартували присутні, спостерігаючи як пані вправно розбирала та збирала зброю.

Пані Аріна розповідає, що прийшла на навчання з власної ініціативи. Незважаючи на те, що деякі навики володіння зброєю вона отримала, каже, що ще є чому вчитись. Адже пістолет та автомат жінка сьогодні тримала вперше в житті.
«Але у разі крайньої необхідності, коли державі буде потрібно, я готова їй допомогти», - каже пані Аріна.

Жінка стверджує, що особливих складнощів у «знайомстві» зі зброєю у неї не виникало. Мовляв, головне у цій справі – це зберігати спокій, бо хвилювання шкодить будь-якій справі.

«І, звичайно, необхідна практика. Бо все приходить з досвідом», - зауважує насамкінець пані Аріна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
Теперь Показати IP 5 Квітня 2014 18:13
Теперь я спокоен... Враг не пройдет.. Победа будет за нами... От только Крым прос*али....
бандерЛох Показати IP 5 Квітня 2014 18:28
не підтримуйте російського виробника! не користуйтесь російською зброєю
Артем до бандерЛох Показати IP 5 Квітня 2014 19:11
А чем тогда воевать?;)Газ российский,топливо все российское,оружие все российское и матюки все российские:)))Если мы от этого откажемся то будем бегать как неандертальцы с факелами,воевать дубинами и ездить друг на друге(лошадей в Украине уже почти нет).А без русского мата вообще и в бой не пойдешь,враги нас не поймут:)Будем врагу средний палец(как америкосы) показывать по самый локоть,пусть думают что у нас армия глухонемая...
настя Показати IP 5 Квітня 2014 19:48
а що війна ще буде? чому готуються? закликаю до миру без війни
іван до настя Показати IP 6 Квітня 2014 09:00
Хочешь мира - готовся к войне. Это правило недавно в очередной раз доказало свою действеннось. А быть готовым и воевать - это совершенно разные вещи. Это полезная инициатива ПС.
Юля Показати IP 5 Квітня 2014 19:49
Я зараз працюю в Росії.Сама з Волині.Люди,як же вас всіх нова влада дурить.Я дивлюсь що в нас на Україні пишуть ЗМІ і що показують і яж соромно.Стільки брехні,стільки бруду ця нова влада виливає на ваші голови:(Росіяни(майже 95%) як стверджує канал Євроньюс в більшості і не цікавляться тим,що в нас робиться на Україні.І воювати ніхто з нами не збирається.Тут показують що в Рязані пройшли планові навчання десантників,а наш канал 1+1 показує той же сюжет і передає,що то россійські військові тренуються захоплювати Україну в Білорусі біля Волині:)Путін в інтервю іноземним каналам каже що Росії навіть дарма не потрібні Українські кораблі і техніка з Криму(бо морально застаріли ще 10 років тому) і що він наказав її віддати Україні і тут же(через 2 дні) наше нове керівництво на весь світ бреше шо то воно змусило Путіна нам зброю віддати:)))А вчора взагалі ми всі хто зі мною працює поржали.В Росії(якщо не помиляюсь м.Володимир) хулігани побили якогось хлопця.Це зняв на мобільний перехожий та виложив в інтернет.І тут дивлюсь в нас показують по ТБ цей сюжет і кажуть що то бють українця в Криму росіяни.Це вже діагноз!!!Подивіться європейські телеканали,над нами вже весь світ сміється.І про яку війну в нашій пресі йдеться,якщо її ніхто нам не обявляв?Це нове керівництво щоб забити людям голови від власних помилок і непрофесійності і повного розвалу держави створили самі для себе ворога,самі себе цім лякають і що саме цікаве самі ж в свою брехню вірять:)А заодно і вас всіх лякають щоб ви не дай Бог не спитали з них за те що вони з Україною зкоїли.Але я думаю що не довго вони це будуть робити бо я вірю що в нас люди розумні і скоро ціх брехливих американських лизунів поженуть з нашої держави.
Lex до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 20:07
Хочется верить что наступит прозрение.
Юля до Lex Показати IP 5 Квітня 2014 20:39
Нажаль я в це не вірю.Поясню чому.Нова влада практично всю пресу вже залякала.Як тільки хтось дає інформацію не бажану оцім недоумкам як до них зразу вривається правий сектор,свободівці або ще хтось з халуїв Яценюка і їм погрожують.Як тільки зявляється людина (наприклад Добкін) який каже що то злочинна влада зараз в Київі як його одразу забирають в прокуратуру і там пресують.В нас цього не показували а тут по Євроньюс показали Добкіна після виходу з прокуратури.Він прямо сказав що його попередили,будеш щось не те на нову владу казати,посадимо,або з тобою щось не дай Бог трапиться або з твоїми близькими.Ця нова влада жах як боїться що її спитають за розвал держави і за те що загинули на майдані люди від своїх же снайперів-провокаторів.Поки на постах свої люди їм нема чого боятися,бо хто ж ризикне шукати правду.А держава тим часом котиться до дефолту.Сьогодні агенство Рейтер передало інформацію що рейтинг України понизили до переддифолтного,але усі експерти Європи кажуть що в нас вже дефолт.Рейтер вчора наприклад дало інформацію що на Україні новий уряд вже надрукував 30 млрд.гривен не підтверджених золото-валютними резервами.Я думаю ви самі розумієте що це означає...
Юлі до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 23:03
Юлю, я москалям вирішила вже давно нічого не доводити. Але можна пару коментарів: слово "дефолт" пишеться через Е, "наприклад" виділяється комами, халуй через О. Давайте спочатку підвищіть грамотність, а потім будете мозок нам виносити своєю мудрістю. Поки що ми якось самі.
Оленка до Юлі Показати IP 6 Квітня 2014 08:05
Ви вже самі доробилися,що від держави скоро пшик залишиться.Правильно Юля написала,що країною правлять провокатори,бандити,крадії та олігархи яких такі як ви до влади і привели.Може напишете нам про здобутки ваших революціонерів?Чи слабо?:))).
Ната до Lex Показати IP 5 Квітня 2014 23:34
Слухай Юля, сиди в московії і не шастай по українським сайтам і не позорь Волинь виправдовуючи окупанта і вбивцю, який прихистив всіх бандюків януковича. працюй на царя і не розказуй нам, те,що ми знаємо самі. Краще подивись, що показує росія про україну і про бандерівців, які у Львові спалили беркут, який не став на колніна.
Вірю до Ната Показати IP 9 Квітня 2014 13:03
Брехня
Корінний лучанин до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 20:52
Шановна, Ви з розумом дружите? Що Ви несете! Може з путіним напряму спілкуєтесь та знаєте що він буде робити а що ні? Ви десь точно в ізоляції в Росії були та не знаєте, що насправді сталось і що відбувається! КРИМ ЗАХОПЛЕНИЙ РОСІЄЮ І ТУДИ ВВЕДЕНІ ПЕВНІ РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ! ЦЕ вам привід ЩОБ ЩЕ РАЗ "поржати" з тими хто з вами працює! Крим - це українська територія, це підтверджено міжнародними угодами про територіальні межі країн та гарантією безпеки України згідно Будапештської угоди 1994р., коли України добровільно відмовилась від ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ! Ще одна причина для ржачки із вашими російськими співпрацівниками. Це я так по-школярські вам пояснюю бо бачу що не розумієте ситуації. Про війну в нас НЕ ГОВОРЯТЬ а про реальну її загрозу, ось у чім справа. Хитра політика Кремля у цьому й полягає: тихо без вистріла завести "зеленых человечков" із спецназа, захоплювати частини, кораблі( руйнувати їхню оснащеність, перетворювати на металобрухт , а потім казати - та забирайте). ВОІСТИНУ БРАТИ СЛОВЯНИ! Росію ще чекає жорстка розплата за дії путіна! Їх може чекати референдум на КУРИЛАХ І ще десь. Тільки мені "ржати" із цього приводу не хочеться.
Юля до Корінний лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 21:28
Шановний,може я і в Росії зараз працюю,але практично кожен день спілкуюся з рідними та читаю нашу пресу.Крім того в мене є можливість(а в вас я бачу немає) дивитися не тільки російські новини,але й европейські і порівнювати те що зараз робиться в нашій державі.По-перше.Хто своїми недолугими та непрофесійними діями довів державу до практичного розвалу та дав Росії можливість забрати в нас Крим?Янукович чи Путін???Ні.Це зробили оці три йолупа (Яценюк,Кличко,Тягнибок) яких підтримували такі як ви.За що люди боролися на Майдані?За те щоб зкинути бандитів та олігархів і жити в чесній,правовій европейській державі.І що ми зараз отримали?До влади прийшли інші,ще більш корумповані олігархи і бандити.Міліція та ж сама в прокуратурі ті ж самі,СБУ ті ж самі в судах ті ж самі.Порядку в державі нуль.Поясніть мені,за що боролися і померли ті люди на майдані?За оце бувше помаранчеве ФЕ,що зрадило людей ще в 2004 році і тепер доразвалює державу?Чому ж ця влада нічого не робила(і ви разом з нею) коли в нас забирали Крим?Може його забрали в нас за одну ніч?Ні.Ця влада зрадників.Бо їх бездіяльність та трусість довела державу до того що ми зараз маємо.От за це їх і треба судити.І вас разом з нею.Бо ви їх до влади і привели...
Корінний лучанин до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 22:20
Давайте про можливості мої чи ще чиїсь не вести мову - ЦЕ НЕ Є ВАГОМИМ АРГУМЕНТОМ! Я живу не в замкнутому просторі і не в хуторі забитому. Про Європейські новини - там є теж різні думки та погляди, а офіційні рішення країн ЄЕС та США майже одностайні про підтримку України! Весь ЦИВІЛІЗОВАНИЙ світ засуджує дії Росії, а одна інкогніто "Юля" ніби осуджує дії нового Уряду(тимчасового) України, який працює " без году неделю". А УКРАЇНУ НЕЩАДНО РОЗГРАБОВАНУ ХТО ЗАЛИШИВ ТА ВТІК ДО РОСІЇ!? І ТАМ ЦЬОГО ЗЛОДІЯ ПРИГРІЛИ! ЯКЕ МАЛА ПРАВО РОСІЯ ЗАХОПЛЮВАТИ КРИМ, а ви тут здачу Криму несете? Я можу нагадати захоплення Будапешту в 1956р, Чехословаччини в 1968р. ПОДІБНЕ ВЖЕ БУЛО, А ВАШОЇ ЧЕПУХИ читати та слухати не хочу.
Наталя до Корінний лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 21:57
Юлія права на 100%. А ви, корінний лучанин, не сидіть на українських "каналах чесних новин", а пошерстіть по інтернету і поцікавтесь неупередженою думкую цілого світу! Україна ніколи САМА не володіла атомною зброєю - це була зброя РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ, а тому була передана правонаступнику СРСР по усіх правах і боргах (!) Росії. Чесно кажучи це була крайня ВАЖЛИВА необхідність, бо Україна не мала ніяких технічних можливостей обслуговувати цей ядерний арсенал! Будапештська угода ніколи не була ратифікована жодною країною-підписантом, а тому не може нести серйозної юридичної і політичної ваги! Як би нам не було шкода, але Крим це все-таки була АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА в складі України і тому її народ мав право на цей референдум. Від хорошої матері діти не втікають, а Україна, видно, не була хорошою матір*ю для Криму - ні для російськомовних громадян ні для кримсько-татарського народу. А тому маємо, що маємо! А для жінок-амазонок, що так хочуть навчатися стріляти, побажала б йти в секції спортивної кульової стрільби і завойовувати для України високі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, а не шукати собі ціль в особі російського солдата!! А ще краще - займайтесь своїми дітьми, щоб вони не росли жорстокими і агресивними, бо на кожну агресивни дію обов*язково знайдеться протидія!!
Корінний лучанин до Наталя Показати IP 5 Квітня 2014 22:55
По яким законам Крим мав право на референдум? Ну хоч в юристів запитайте. Ну мовою законів та документів аргументуйте. Що може міжнародні спостерігачі були на референдумі? НІХТО ЙОГО У ЄВРОПІ та більшості країн не визнали. Будапештська угода була гарантом безпеки для України, з боку США, Великобританії, Росії, оскільки Україна зобовязувалась в односторонньому порядку добровільно позбавитись ядерної зброї на своїй території. ЩО ТУТ НЕЗРОЗУМІЛОГО. Тільки одна Росія на це НАЧХАЛА, на цю угоду! Навіщо мені шерстити по Інтернету, як я це добре знаю , бо переживав у ці часи історію України і не з книжки, як нині молодь -ровесниця(23роки) незалежності України
Наталя до Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 00:05
В Україні взагалі немає адекватного закону про місцеві референдуми. А аргумент, що тільки всеукраїнський референдум може дати Криму право на самовизначення - абсолютний маразм, бо це не відповідає міжнародній практиці (візьміть хоча б Фолкленди!). Косово відділилося взагалі без референдуму і всі "цивілізовані" його визнали. Політика "подвійних стандартів" рулить по світу! Активна участь США і ЕС в державному перевороті в Україні - яскраве свідчення їх "гарантування" безпеки України!!
Анонім до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 21:26
На рахунок залякування ЗМІ це факт, знаю не по чутках :) Да і як не дригайся а від совісті і правди не втечеш, це я корінному...
))))) до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 21:53
Люди! Не вірте отій Юлі,яка працює в Росії. Вона просто троль!!!!
РЕМ до ))))) Показати IP 5 Квітня 2014 22:08
Трооль?У всех бы тролей так голова варила.А ты и дальше бегай в вышиванке на майданы и слушай майдановских брехунов о том как ты завтра хорошо заживешь когда новая власть наворуется и наконец все розвалит:)
Андрій до Юля до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 21:54
приїжджайте на Волинь піднімати Рідну Державу, а не "ржати" з загиблих і закатованих.Хто поза межами України, працює на чужу державу-агресора, той морального права не має висловлювати своє ставлення до революції, яку зробили люди і коли є загиблі і поранені. А взагалі революція ще не закінчилась, підозрюю, що через деякий час і нинішню владу народ змете.
Юля до Андрій до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 22:30
А ви думаєте я не хочу до дому?:)Ви знаєте скільки я заробляю?Мені хватає і моїм рідним в селі допомагаю.В нас велика родина.А в селі роботи зараз немає і як я бачу в майбутньому і не буде.Треба і дітям освіту оплачувати.А на рахунок агресора ви не праві.Поїдьте в Росію і тут місяць поживіть.Ви зовсім по іншому про росіян думати будете:)А на рахунок нової революції краще нікому не пишіть.Якщо таку ціну люди і держава буде платити за кожну революцію то від нашої держави залишимо лише руїни.Памятаєте слова Т.Шевченка: "Доборолась Україна до самого краю,гірше ляха свої діти її розпинають".Подумайте про слова Кобзаря,бо саме для нас з вами він їх тоді писав.
Корінний лучанин до Юля Показати IP 5 Квітня 2014 23:06
А Шевченко, до речі ще писав: "БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ!" А до Вас це ще не дійшло! Щастя , здоровя та успішної праці та великих заробітків у Рассєї!
Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 03:08
Ну ви ж читайте уважно, хоча б заголовок. Шевченко це писав, але слово КАВКАЗ в назві вам нічого не говорить. Це до них було звернення. А з іншої сторони дійсно борітеся, якщо кожен день галюни. Знайомі з криму дзвонили, то в них пенсію вже видали не 1500 тис.грн, а 3000 (в перерахунку на гривні) і все тихо і спокійно і душа співає. А ви сидите обірвані та голодні, а дякуючи вам і ми, і співаєте оду майдану. А був би розум, могли б жити нормально. Ви боїтеся що вас росія захопить, а кожен день країну Євросоюзу намагаєтеся здати, як вони не опираються. Скоро всім, дякуючи знову ж вам, прийдеться їхати на заробітки в Росію, бо Україну нищать всякі Шели, а Євросоюз з Америкою вже на ладан самі дихають. А можливо я щось прогледів, в вас виходить як в тому анекдоті, тільки тоді хотіли об'явити війну америці та здатися, а зараз Росії?
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 10:13
Шановний , ви кого представляєте ? При чому тут слово КАВКАЗ, ви глибину вірша Шевченка зрозуміли чи ні. ПРОЧИТАЙТЕ про що мова! Певно ви учились не так як треба. Любий учень вас за пояс заткне із таким вашим розумінням Шевченка. Не ставте все з ніг на голову! А далі так і хочеться сказати: ТАК ЇДЬТЕ В РОСІЮ якщо так вам вона до вподоби і не МОРОЧТЕ нікому голову! Ніхто тут вас не тримає, будуть більше вам платити і душа буде співати і будете радіти що покинули Україну, і тролі будете писати вже із Росії. Ще раз нагадаю , спеціально вам, шо Україну нещадно пограбували ваші януковичі. Ну ви ж про це нічого не знаєте, як " СТРАУС - ГОЛОВУ В ПІСОК" і давай строчити тролі як в УКраїні все погано і які українці "майдануті". Весь світ з розумінням поставився до революційних змін в Україні проти корупції, пограбунку і це ЗНАХОДИТЬ ПІДТРИМКУ у всіх цивілізованих країнах !
иван до Юля Показати IP 6 Квітня 2014 09:32
Именно так и есть. Но, в отличие от Юли, я считаю это правильными действиями новой власти. Россия, оторвав от Украины Крым, показала, что ей плевать на негативное мнение по этому поводу украинцев, главное - интересы России. Украинская власть действует аналогичным образом. Наплевав на мнение россиян, она своими действиями уничтожает авторитет России в первую очередь среди населения Украины, что делает невозможным развитие крымского сценария в других регионах страны. И самое главное, иллюзия войны с Россией полностью завладела вниманием общественности. Людей мало беспокоят повышения цен на газ, снижение социальных стандартов и многие другие внутренние проблемы. Это создаёт условия, в которых относительно спокойно можно провести непопулярные экономические реформы, которые в дальнейшем приведут к экономическому росту. Это главная задача новой власти, которую другим способом в нынешней ситуации решить невозможно. А обвинять власть в тяжелом экономическом положении Украины нет причин. Не эта власть привела Украину к кризису. Но эта власть ещё из кризиса выведет. Я в это верю иполностью ещё поддерживаю, не смотря на многие мелкие ошибки и просчеты. Общий же курс остаётся правильным.
Корінний лучанин до иван Показати IP 6 Квітня 2014 10:36
++++ ! ХОЧ ОДИН НОРМАЛЬНИЙ, АДЕКВАТНИЙ ТА ТВЕРЕЗОМИСЛЯЧИЙ ЧОЛОВІК правильно розуміє нинішню ситуацію, на відміну від усяких заробітчан ЮЛЬ, ДАШ, НАТАЛЬ ... Те що Ви написали, я те й ПІДТРИМУЮ! Ви ж добре знаєте і не треба довго розповідати що до чого. Зараз економіку України треба піднімати з колін, вона ще має хороший потенціал- ще не все розікрали януковичі. Це вже буде задача нового Уряду та ПРЕЗИДЕНТА та всього суспільства. Треба перебороти цей період і максимально відійти від залежності Росії.
Крымчанін Показати IP 5 Квітня 2014 21:09
Юля розумна людина. Має розум. Спостережлива, аналітична. Шкода, що на форумах переважає тупорилість полішуків. Нещодавно у розмові в курілці від жінкі років 45 почув таке-" Мне все равно какая тряпка будет в центре города болтаться, лишь бы спокойно жить, а хохлы своими революциями уже зае...ли". Зараз Україна в інформаційному болоті. Відсутність інформації і створює підгрунтя для ідіотизмів подібних у вище наведенному сюжеті.
Корінний лучанин до Крымчанін Показати IP 5 Квітня 2014 21:34
Шановний , боже збав від таких " розумних аналітиків". Якщо берете інфу у курілці то про що далі говорити!? Може деяким треба нагадати звідки РЕВОЛЮЦІЯМИ, РЕПРЕСІЯМИ, ГОЛОДОМОРОМ і прочими напастями повіяло в УКРАЇНУ! Може цій жінці недолугій "все равно" какая тряпка будет болтаться или она сама вместо тряпки от своего РАВНОДУШИЯ и ПОФИГИЗМА - ось у чім справа! ЇЙ все одно, а наступним поколіннм НЕ ВСЕОДНО!
erh. Показати IP 5 Квітня 2014 21:21
Повністю підтримую Юлю.Такоі істеріі. спалаху ненависті до всього россійського не було напевно з часів ОУН-УПА.Наші неупереджені журналісти. правдиві і чесні засоби дезінформаціі наче змагаються-хто більше вил,є бруду на Россію .Але ніхто не нагадає . що все прос..ли нові керманичі. які за поділом портфелей не побачили .що гублять Крим. а потім плач Ярославни на весь світ - нас знову зобідили.Не Путіна проклинати. а притягати до відповідальності . всіх винних в цій зраді. СЧАС! А ще за цією істерією не видно , і падіння гривни. і бензину за 14 гр. І взагалі-падіння всього. І це тільки початок.Ще ми . з тихой грустью . будемо згадувати і Яновича , і того ж Климчука.Так що вся ця загроза видумана владою тільки для відволікання населення від більш актуальних проблем.Значно простіше організувати розборку автомата. чим добиватись покращення рівня життя. А. в тім . до кого це я звертаюсь.......?
лот Показати IP 5 Квітня 2014 21:26
Добрі книжки читайте а не грайте у войнушки
я Показати IP 5 Квітня 2014 21:36
сначала читала Юлю с интересом. но когда она заговорила про наркомана -добкина, все стало ясно...
Даша Показати IP 5 Квітня 2014 22:14
Я теж підтримую Юлю, хоча й працюю не в Росії, а на Волині. Ви не дивіться брехливі новини, а краще поспілкуйтеся з кримчанами - на щастя, є інтернет, соцмережі, комунікація сьогодні не проблема. Люди дійсно мріяли стати частиною Росії вже давно, а після Майдану як думаєте, вони захочуть в Україні лишатися??? Ви ж знаєте, що в них точка зору відрізняється від західноукраїнської, так вже сталося історично. І при цьому вони були громадянами України, з якими теж слід було рахуватися, роблячи "революцію" на Майдані і відміняючи закон мовний. Та вже пізно лікті кусати - домайданились, Україна розкололась, зменшилась, українці розділилися і почали сваритися. Історія з Кримом, пробачте, нагадує кримінальну справу про згвалтування - Батько-Україна вважає "гвалтівником"-РОсію. Проте дівчина, перепрошую, сама погодилась. А тепер і заміж вийшла, аби тато повірив у щирість намірів.
Ната2 Показати IP 5 Квітня 2014 23:39
Ця Юля через кожен пост пише і сама себе підтримує, то Юля то Даша,... то ще якесь януковичо-путінське "дерьмо2 це ж треба себе так називати.
Анонім до Ната2 Показати IP 6 Квітня 2014 00:37
дерьмо это твое имя
Семенюк Показати IP 6 Квітня 2014 00:39
коментар було видалено
Ігор Показати IP 6 Квітня 2014 01:27
О, а рожищенська аферистка і брехуха теж воювати зоче!!! мабуть зі своїми кредиторами)
Катя Марчук Показати IP 6 Квітня 2014 08:41
Права Юля.Замість того щоб ростити дітей і берегти родину жінки займаються чоловічою справою.Бо нормальні чоловіки вже давно в нас на Волині перевелися.Дурень на дурні сидить і дурнем поганяє!І ще з кимось воювати хочуть?Да в кожного другого пузо як рюкзак альпініста і як на всю голову не косий так хромий або приморожений:)А про армію нашу я взагалі мовчу.Вже командири наших частин сидять під церквами і просять милостиню.Це АРМІЯ?Я б на місці оціх корінних лучан і єже з ними в трубочку мовчала і не позорилась.Довели країну до ручки і ще хватає наглості щось тут писати.Ви і ваші сектанти Турчинови і Яценюки гірші за сарану.Рвуть і продають державу зараз на право і на ліво.І всім брешуть,собі,людям всьому світу.Чого ще від вас майдануті нам чекати?Яку гадость для держави ви ще зробите?
Корінний лучанин до Катя Марчук Показати IP 6 Квітня 2014 11:23
Ви до цього часу де жили? Для вас, як для жінки, скажу що Армія України зумисне розвалювалась за весь свій час незалежності. Не вина цих командирів про яких пишете! Не розбираєтесь в цьому ТО НЕ ВАЛІТЬ ІЗ ХВОРОЇ ГОЛОВИ НА ЗДОРОВУ! Не говоріть про те про що зеленого поняття не маєте! ЯКЕ ВИ ХОЧЕТЕ МАЙБУТНЄ МАТИ ДЛЯ СЕБЕ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ(якщо вони у вас є)? Україну зробили найбільш корумпованою державу у Європі із низьким рівнем життя українців і ви хочете щоб надалі розвивалась корупцію і грабунок і було тихо, спокійно і як один тут зверху писав: було " радісно". Самі робіть добро і закликайте інших !
Наталя до Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 17:30
А тепер з приводу корумпованості! А чи не з нашої усіх мовчазної згоди на побутову корупцію (хабарі вчителям, лікарям, чиновникам ЖЕКів, віськкоматам, ДАІ і т.д. і т.п.) прийшла "велика корупція"?! Чи це ви не вважаєте корупцією?! І як вже сьогодні її "поборюють" ви знаєте? На високі посади йде не конкурсний відбір кращих (преславуте 3-П) професіоналів, патріотів, не підкупних, а "конкурс конвертів"! І як ви, особисто, можете на це впливати, чи впливаєте?! Одними закликами "робити добро" тут не допоможеш. На смертях молодих і наївних патріотів (ні один з ПС не загинув, ні один священник не загинув, що так зі сцени кликали людей "покласти свої життя за Вітчизну в боротьбі з бандою", а не розійтися по домівках, бо гряде кровопролиття!!!) до влади прийшли ошуканці і аферисти, елементарні бездари, які сьогодні відробляють "американські прянички", а народ закликають до затягування пасків. За цю "майданну революцію" її вожді заробили собі чималі статки (Кличко до 26 млн.євро і т.д. це, мабуть із "здачею" посади "кандидата в президенти"!), а їх "шістки" вже сьогодні між собою влаштували "собачі бої" на тему "де гроші з майдану" (автомайдан призиває до звіту Булатова). Це все факти з інтернету і далеко не всі вони фейкові!!
Корінний лучанин до Наталя Показати IP 6 Квітня 2014 20:44
Я вам так скажу коротко, із вашою позицією згідний! Але не змішуйте все в купу- розкладайте по поличках. Я особисто про корупцію вже чув на початку 1990-х років, коли значна частина населення про це ні сном ні духом, так пропускали мимо вух. НЕ ЗНАЛИ НАВІТЬ ЩО ТАКЕ НАЛ! Я говорю це серйозно. Тепер вже продвинутими стали завдяки ЗМІ та передачі Шустер-шоу і стали вже розділяти види корупції. ЦЕ ВЖЕ ПРОГРЕС У СУСПІЛЬСТВІ хоч у цьому! Скоробагатьками та олігархами стали завдяки цьому ганебному явищу. пригадую слова Кравчука: треба щоб в країні ставало більше багатих, а не боротись із бідністю. Ніби й правильно сказав, АЛЕ БРАТВА ЗРОЗУМІЛА ВСЕ ПРАВИЛЬНО, ЯК КЛИЧ до збагачення і безконтрольного! І ПОЧАЛОСЯ! ФАБРИКИ, ЗАВОДИ, ЗЕМЛЯ, ВАУЧЕРИ і т.д. А далі ви вже й самі знаєте. Далі - людина , яка претендує на керівну посаду , як це не дивно би не звучало ПОВИННА ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ ЛЮСТРАЦІЮ. ТІЛЬКИ ТАК! І це потребує законодавчого врегулювання без всякого самочинства на зразок ПС! Ні я ні ви окремо на це вплинути не можемо, але всі РАЗОМ ТАК! Я цілком усвідомлюю, що Україна зараз у великій фінансовій скруті та небезпеці і треба викручуватись із цього становища. ДЛЯ ЦЬОГО ПОВИННА БУДЕ ЧІТКА ПРОГРАМА ДІЙ УРЯДУ і МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА і виконувати її неухильно. Для кожного українця це повинно бути зрозуміло. Яценюк, коли говорить що ЄВРОРИНОК для українських товарів буде відкритим , то мене беруть сумнівм у цьому. За півроку він хоче, щоб Україна заробила 500млн. євро на товарах. Що у Європі кинуться на ці товари, до речі , а на які? ТУТ ПОТРІБЕН СЕРЙОЗНИЙ БІЗНЕСПРОЕКТ і це буде випробування для України.
Наталя до Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 23:05
Ось ви серйозно і без політичної заангажованості до свої опонентів вступили у серйозну полеміку про долю держави!! Це радує. Ваше бачення початку серйозних реформ в державі мені імпонує: люстрація влади, чітка програма уряду і президента, відстоювання політичних і економічних інтересів нашої держави - шлях логічний. Ось тут ми з вами (народ) і повинні визначити: хто буде проводити ці плани в життя. Робити це треба тільки на прозорих і чесних виборах (а не під дулами автоматів ПС чи СО!), а ні на яких майданах і революціях! Народ потроху набирається економічних і соціальних знань розбудови держави, але ще багато дуже наївних людей, що вірить гарним казкам "старих" політиків, які довели свою повну неспроможність в розбудові країни і які нічим не кращі тих януковичів, що були при владі. А тому слід правильно оцінити дії нинішної влади, які всі свої помилки , явну провальну політику і повну зраду національних інтересів країни хочуть "прикрити" військовою істерією і розпалюванням ворожнечі між НАСПРАВДІ братніми народами і найпершими стратегічними партнерами (75% виробництва України активно затребуване лише країнами СНД!). Така політика вигідна в першу чергу США і ЄС. І ви в цьому питанні справедливо сумніваєтесь: ніщо з наших товарів на ринках цих держав нікому не потрібне, за виключенням ЗЕРНА!!! Без російського газу - ми банкрути, без співпраці з країнами СНД і Китаєм - ми опинимось в ПРОВАЛЛІ, навіть не в ЯМІ!! Це прикро, але це так! За 23 роки Україна з найбагатшої республіки СРСР стала жебрачкою, яку розрабували свої ж "сини і дочки"! Є молоді і талановиті люди, що знають що і як треба робити, але ці яценюки, тимошенки, турчинови, порошенки і інші "квасні патріоти" ніколи сьогодні не допустять їх до роботи хоча б "уряді реформаторів"!
ТОР Показати IP 6 Квітня 2014 09:38
Катя,для оціх революціонерів вже наші українські лікарі і діагноз придумали - МАЙДАУН! Майдауни збираються в великі стада і мігрують як парнокопитні знищуючі усе на свому шляху.Майдауни зустрічаються в основному на Західній та в деяких регіонах Центральної України.І діагноз цей нажаль не лікується, бо якщо Бог розуму не дав,то і ніде не купиш!!!:)
Данєцк до ТОР Показати IP 7 Квітня 2014 12:53
А я бачив по тВ поскаликів, які приміщення ОДА та СБУ захоплюють. Ну й яка різниця між так званимим айдаунами і проросійськими дайнами?
ррр Показати IP 6 Квітня 2014 09:48
ну й тут якесь юля натролило сама собі відповідає сама лайки ставить-))) дуже вже кирилу бородатому Волинь подобається і надіється ще повернути не тільки південно схід і Київ на орбіту кацапстану , та думаю вже надто пізно інформаційну війну в більшій частині укаїни програно кацапстаном , а після того як руська община саморозпустилася в знак протесту окупації криму зрозуміло що росіяни волині зовсім не хочуть до путіна , так що може путлер надувати шию і водити цих зелених чоловічків біля кордону скільки завгодно
Рома Показати IP 6 Квітня 2014 12:53
Юля 1000% права! Я тоже живу в России, здесь никто ни о какой войне даже не говорит
Волиняка до Рома Показати IP 7 Квітня 2014 12:52
Постає питання, якого милого ви робити ан цьому сайті?)Росія так цікавиться Волинню?
запроданці юлі Показати IP 6 Квітня 2014 15:37
«Такі люди, як Путін, мають постати перед Гаазьким трибуналом чи іншим міжнародним судом. Не можна порушувати міжнародних домовленостей та угод і створювати небезпеку для націй. Треба щось зробити, щоб кожен ще до початку своїх дій знав, що його будуть судити за це», – зазначив Валенса.
ТОР до запроданці юлі Показати IP 6 Квітня 2014 18:48
Точого тут репетуєш,біжи лови Путіна і вперед до Гааги:)
Тетон Показати IP 6 Квітня 2014 16:43
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%9B%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B0
срюлі Показати IP 6 Квітня 2014 22:34
«Росія стає термоядерною фашистською державою» – Ландсбергіс
чечен Показати IP 7 Квітня 2014 05:10
АГА, вспомнили забытое старое НВП, то есть начальная военная подготовка в школах проходила, а ещё ГОТОВ К ТРУДУ И ОБОРОНЕ , а ещё по гонке вооружения - ДОГОНИМ и ПЕРЕГОНИМ ПРОКЛЯТУЮ АМЕРИКУ.
Вірю Показати IP 9 Квітня 2014 13:30
Запам’ятайте, Україна самостійна країна, їй непотрібні подачки Росії, чи безцінний газ. Це все нам навіюють роками. Що є в Росії? Газ!? По такій ціні він нікому непотрібний. І нічого страшного ми вже заключили інший контракт з іншою країною на поставку ))))) Що там ще автомобілі!?!?!? Та сліпа кобила краща ніж новий російський автомобіль! Хоч не так прикро коли на кобилі їдеш бо вона стільки не коштує. В Росії відсутній АВТОПРОМ це гроби на колесах ніякої безпеки, ніякого комфорту, ніякої надійності. Вгамуйтесь окупанти Ви ще ревіти будете крокодилячими слізьми без України!)))) Тролі, деграданти та інші представники окупанта! За всю історію світу агресор не переміг у війні ніколи йому і його поплічникам не було спокою ні при житті не після смерті. В таких диктаторів як Путін немає громадян в нього є раби і касти, якими він буде жертвувати заради досягнення своєї мети неважливо сотню він людей положить тисячу чи мільйон, папір все стерпить і підтирання і дописування. Обманюйте людей брешіть їм а самих себе не обдурите, рано чи пізно і Ви пожнете плоди своєї праці. Зараз окупант об’єднав усіх націоналістів усіх громадян України які знають що таке Воля і яка їй ціна. РАБІВ ДО РАЮ НЕПУСКАЮТЬ. СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!! Україна…!!!!