USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку п’яний водій намагався підкупити патрульних

14 Грудня 2016 12:49
Патрульні затримали нетверезого водія, який пропонував їм неправомірну вигоду.

Сьогодні близько 4 години ранку екіпаж патрульних зупинив на проспекті Грушевського автомобіль з підозрою на нетверезого водія в ньому, - повідомляє перс-служба патрульної поліції Луцька.

Чоловік пройшов перевірку на алкотесті, прилад показав 1,13 проміле алкоголю в крові.

Після цього почав просити інспекторів «вирішити питання по-людськи», мовляв, він дає «на каву» - і все вирішується. Говорив, що є власником 2 магазинів. Далі поклав в багажник службового автомобіля патрульних, на чемодан з-під Драгера, грошові кошти в іноземній валюті однією купюрою.

Патрульні відмовились від неправомірної вигоди, попередивши водія про кримінальну відповідальність. Оскільки той настоював на своєму, його затримали. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, адже особа може підозрюватись у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ (давання хабара).

Патрульні ж склали на нього протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Рома Показати IP 14 Грудня 2016 13:04
І з нову селфікопи піаряться!!! Одного покажуть зі ста остальних беруть!!!
ха до Рома Показати IP 14 Грудня 2016 14:06
Докази є? Чи а би 3,14зданути свій вис*р?
АС до Рома Показати IP 14 Грудня 2016 19:30
А ти піди дай кулаком в лице поліцаю і попіарся полішук безмозглий давно корні в луцьку пустив ляпало
Луцьк Показати IP 14 Грудня 2016 13:05
Напевно мало дав! Обідились!!!
Активіст Показати IP 14 Грудня 2016 13:13
Мало дав, треба було кожному по купюрі.
Луцьк Показати IP 14 Грудня 2016 14:26
Мало дав . Які чесні копи аж БЛЮВАТИ хочеться. Розпіарять які вони чесні просто обісрати. .ся . Безграмотні не образован створіння. А чому селфі з долярами не зробили
Анонім Показати IP 14 Грудня 2016 14:40
і далі що ? де кримінальна справа ?
Анонім до Анонім Показати IP 14 Грудня 2016 21:03
ты диб*л!
Мент Показати IP 14 Грудня 2016 14:50
Ми повертаємось . Готуйте капусту . Все вирішимо.
Гоша до Мент Показати IP 15 Грудня 2016 08:41
Вот это по нашему! Надоели эти твердолобые с промытыми мозгами. У нас не Америка.
Семен до Гоша Показати IP 4 Липня 2017 10:15
"откуда" ти вилізло чуч*ло?
Андрій Показати IP 14 Грудня 2016 15:05
Та скільки можна, коли вам вже вгодити. Неберуть, вони хабарів. Маю на уващі нова поліція, яка патрулює тільки в межах Луцька. Це достовірна інфа 100%%%%%%. Знайомий казав, непідходить. В них камера завжди включена, все пише. Вони недурні.
Щирий - славний до Андрій Показати IP 14 Грудня 2016 16:08
А нашому народу ніколи не вгодиш. Не взяли - мало дав, взяли - хабарники, чиюсь дитину збив - вбивця - на що поліція дивиться - зрада, не збив - крутий хлоп. Коротше каша в голові, яка і визначає наше сьогодення. І ще скажіть тепер, що вислів про народ який має ту владу на яку заслуговує нас не стосується. Як там Скрябін казав: "ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові" - золоті слова, але не для нашого люду. Нам завжди хтось щось винен.
???? Показати IP 14 Грудня 2016 16:42
вам не угодить ..... ловят плохо , не ловят тоже плохо!!! а вы не думали , что это не они должны ловить а вы не должны нарушать !!! а у наших людей святое кого то нае..... бать !!! а вы не нарушайте ..... и хаберей не нужно давать будет !!!!