USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У Волинського вишу - живий талісман

9 Липня 2014 16:42
У Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з'явився живий талісман - черепаха Софія.

Незвичайний сувенір прийняв від випускників університету ректор Ігор Коцан під час урочистої церемонії вручення дипломів. З ініціативою подарувати рідній альмаматер живий талісман виступили троє випускників магістратури французької філології, а саме Ольга Кревська, Олеся Рогалевич та Людмила Томашук.

Магістри пояснили свій вибір тим, що черепаха є символом руху вперед та довголіття, а Софія ( з грецької) - богиня науки.

Вони переконані, що ще багато років черепаха Софія буде талісманом на удачу для Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, його студентів та професорсько-викладацького складу, що вже цього року вона зустріне першокурсників на посвяті, де вони зможуть загадати їй бажання, і через 20 років, коли діти цьогорічних випускників переступлять поріг університету вона так само зустрічатиме їх і всі роки приноситетиме лише процвітання і розвиток рідній альмаматер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
висновок Показати IP 9 Липня 2014 16:43
Коцан нехай вдома глядить черепаху
студент до висновок Показати IP 10 Липня 2014 05:57
Черепаха по кличці Коцан. Ще потрібно виділити 100 мілліонів на її утримання щоб не здохла в неволі.
доця Показати IP 9 Липня 2014 16:53
Кревська-молодша, копія мами
Оксана Показати IP 9 Липня 2014 16:55
Креативно!
Арлекін Показати IP 9 Липня 2014 17:16
А може це натяк? Маленький, повільний, холоднокровний плазун? Хм, можливо...когось він символізує?
123 до Арлекін Показати IP 9 Липня 2014 17:42
"Магістри пояснили свій вибір тим, що черепаха є символом руху вперед та довголіття, а Софія ( з грецької) - богиня науки" - і не треба сильно мудрувати і лізти у хащі своєї хворої фантазії шукаючи якісь незрозумілі натяки)))
Рептилія до 123 Показати IP 9 Липня 2014 17:48
Ну якщо рух вперед буде з такою швидкістю як пересувається черепаха - це дійсно прогрес. А подарунок, на моє переконання, - абсурд повний
Лінней до 123 Показати IP 9 Липня 2014 17:53
Оцей весь ідеалізм прибережи для філософів. Коцан не філософ, Коцан - біолог. А для біолога черепаха - маленький, повільний, холоднокровний плазун. Роззуй очі і включи мізки!!!!
купон до 123 Показати IP 10 Липня 2014 09:06
А Сонька-золота ручка - хіба не Софія. І по-моєму більше підходить на талісман університету.
Настя Показати IP 9 Липня 2014 17:53
А мені прикольно) фільм колись бачила, так там теж в університету був талісман. Хай хтось вірить, хтось вважає абсурдом, але дійсно ідея цікава і креативна. Дівчата молодці!)
Доповнення до Настя Показати IP 9 Липня 2014 17:54
У фільмі був бобер чи борсук.....ховрашок якийсь, то черепаха хоч дійсно практичніше -довше проживе))
вуз Показати IP 9 Липня 2014 18:40
і не впрів коцан
ага Показати IP 9 Липня 2014 21:19
ну все. амінь черепасі. шкода тварину.
До тих хто вміе чита Показати IP 11 Липня 2014 01:12
Такого як Коцан більше не буде дуже багато зробив для універу Ігор так тримати
Лучанка Показати IP 15 Липня 2014 21:55
Молодці! Дуже гарно продумали урочисте вручення дипломів. Я впевнена, справжнім студентам запам'ятається на все життя! А ті, хто пише всяку дурню, просто їм заздрять.