USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Києві на акцію протесту вийшли тисячі вчителів

29 Жовтня 2019 21:16
Сьогодні, 29 жовтня, на Майдані зібралися вчителі та працівники сфери освіти.

Вчителі приїхали до Києва з усієї України. А в столичних навчальних закладах скасували пари, тому що всі педагоги вийшли на акцію. Збір був анонсований на 13:00 на Майдані. Після цього централізованої колоною педагоги з транспарантами висунулися в бік Верховної Ради.

Вчителі нели в руках дзвіночки і дзвонили. Рух по вулиці Грушевського було повністю перекрито, повідомляє Главком.

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь оголосив профспілкові вимоги до парламентаріїв при розгляді проекту «Про загальну середню освіту»:

- збереження надбавок та доплат педагогам. Зокрема, за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковий ступінь;

- можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку;

- скорочений робочий час для педагогічних працівників;

- добровільність сертифікації для педагогічних працівників.

Фінальною точної акції стала будівля Верховної Ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2019 21:36
Скасувати язичницьке "св'ято" ху*ловін!!!Язичники!!!!Рекламують на кожному кроці за гроші,продаєте душі свої і дітей,які в це вірять!!!За серібреники продаєтесь!!!Вчіть дітей,а не мітингуєте,вчіть культури,поваги до старших,хоч до своїх однолітків,вчіть бути людьми!!!
Язичник до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2019 22:32
А чому я маю вірити у вашого бога? Чому я маю вірити в українського чи російського бога?
Анонім до Язичник Показати IP 29 Жовтня 2019 23:37
А ти хто?Ти пил,ти навіть пар з рота випускаєш завдяки Богу,йому всерівно чи ти віриш,тебе навіть ніхто не згадає що ти був,а Бог буде і він не наш чи ваш,ми його...Перше ніж питати"а чому",ти спитай в себе"а для чого ти родився"!
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2019 09:59
Це ви так думаєте,що все завдяки богу, проте є люди у яких зовсім інша думка про всесвіт, дуже хотілося б,щоб релігійні фанатики різного роду проявляли терпимість до поглядів інших людей. Хочеш вірити в бога - вір, ніхто не забороняє, але не чіпляйся до інших
Батькам до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2019 23:20
Це ваш обов’язок виховувати де*ілів, яких наплодили
Кому важче? Показати IP 29 Жовтня 2019 21:45
Ще ні один вчитель не покинув школу, щоб піти працювати на шахті, будівництві чи у сільському господарстві....
Вах до Кому важче? Показати IP 29 Жовтня 2019 23:19
А скільки шахтьорів чи шабашників перейшло робити в школу?!ви там побудьте хоть тиждень з тими "діточками"і їхніми мамашами!!!!-ще глибше шатьор зариєттся в землю шоб того не бачити!!!
Всім до Кому важче? Показати IP 29 Жовтня 2019 23:22
І не один барига не покинів свій базар, тільки все розповідає, як його душать
Анонім до Кому важче? Показати IP 30 Жовтня 2019 11:02
Вчитель трактором з плугами під'їхв до школи, поставив трактора за котельньою, Пішов в свою каптьорку, передівся. Провів свої два уроки, передівся і на трактор і в поле. Вчителям теж гроші потрібні.
Ретро Показати IP 29 Жовтня 2019 22:43
ДОПЛАТА ЗА ПЕРЕВІРКУ ЗОШИТІВ ???
Анонім до Ретро Показати IP 30 Жовтня 2019 11:03
Двірнику доплачують за перенос мітли.
Іванка Показати IP 30 Жовтня 2019 05:51
Мало їм 4 тис зелених доларів, ще й надбавки подавай??? Зажиріли однако, зажиріли