Бікфалві повторив клубний рекорд Майкона

12 Травня 2015 09:04
Нападник луцької «Волині» повторив клубний рекорд результативності за сезон у вищій та прем’єр-лізі. Наразі на його рахунку 14 голів, - повідомили у прес-клубі «хрестоносців».

Раніше 14 голів забивав Майкон Олівейра, у сезоні 2011/12 рр.

Інші два кращі голеодори в одному сезоні влучали у ворота 13 і 12 разів. 13 голів на рахунку Василя Сачка у сезоні 2005/06, 12 голів – Володимира Мозолюка у сезоні 1995/96.

У загальному бомбардирському реєстрі попереду наразі Сачко - 40 голів у 114 іграх. Далі йдуть: Мозолюк - 25 (102), Бікфалві - 23 (69), Дикий - 23 (119).

Вітаємо Еріка із повторенням клубного рекорду і бажаємо нових забитих голів, адже попереду у чемпіонаті завершальні три матчі.

Довідка fcvolyn.net

Дубль Бікфалві у сьогоднішньому матчі став вже третім для нього у цьому сезоні. Крім того, відзначимо, що "Металіст" може вважатися однією з улюблених команд Еріка, адже румун забив харків'янам вже чотири рази у кар'єрі.

Нагадаємо, неймовірно напруженою виявилася гра "Металіста" проти "Волині" у Харкові на стадіоні "Металіст" 11 травня. Гра розпочалася об 14:00. У результаті - 6 голів. До 73 хвилини матч був дещо спокійний, однак останні хвилини вболівальники назвали інфарктним. 3:3 - нічия.

Незадоволеним лишився головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний після гри його команди з «Металістом».