«Волиньбаскет» програв першу гру кубку

23 Березня 2013 10:29
«Університет-Волиньбаскет» в чвертьфіналі кубку України у домашніх стінах поступився харківському «Авантажу-Політехніку» з рахунком 78:80,- повідомляє офіційний сайт федерації баскетболу України.

Учора 22 березня у спорткомплексі Східноєвропейського національного університету зійшлися у безкомпромісній грі «Університет-Волиньбаскет» і «Авантаж-Політехнік». Уже в першій чверті команди підкреслили свої претензії на кубок. Рахунок 23-26 красномовно свідчить, що гра була цікавою і результативною, однак не на користь волинян. У другій десятихвилинці харків’яни ще збільшили відрив до 7 очок, правда, цю чверть суперники зіграли менш результативно.

Третя чверть закінчилася на користь наших земляків і з’явився промінь надії, що господарям таки вдасться обіграти непоступливого суперника. «Волиньбаскет» навіть вийшов уперед 53:52, але гості знову відігралися. У заключні хвилини поєдинку команди розділяли усього 2 пункти, однак до кінця гри перевага «Авантажу» так і збереглася 78:80 (23 – 26, 14 – 18, 20 – 17, 21 – 19).

Найбільш результативними у складі «Університет-Волиньбаскету» стали Ігор Дранченко, який набрав 16 очок та Олександр Коровяков з 15 пунктами; на рахунку Дмитра Швагринського 8 підбирань, а Володимир Журжій віддав 4 результативні передачі.

Наступну гру команди зіграють сьогодні 23 березня о 15:00 у спорткомплексі СНУ.