USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі водії протестують проти збільшення цін на пальне

11 Жовтня 2018 10:16
Десятки водіїв у Луцьку протестують проти збільшення цін на пальне.

Акція відбувалась 11 жовтня на вулиці Рівненській.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук активіст Сергій Поха.

Мета акції - знизити вартість пального до рівня весни (15 травня 2018 р), за рахунок зменшення розміру акцизу на пальне та прив’язки акцизу до гривні замість прив’язки до євро.

Формат акції:

1. Пересуваючись на власному авто о 9:00 зупинитися прийнявши крайній правий ряд та міри безпеки руху, ввімкнути «аварійку» та світло фар, подати звуковий сигнал на знак протесту, без перекриття доріг.

2. Без прапорів організацій та партій, від себе особисто.

3. Тривалість протесту одна година, з 9:00 до 10:00 ранку, 11 жовтня - четвер.

Як допоміжну мету активісти визначають недопустити погіршення рівня життя звичайних громадян,навчитися на рівні всієї країни захищати свої права, через персональну відповідальність і особисту участь, починаючи з такого доступного кожному кроку, як флешмоб.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Просто Показати IP 11 Жовтня 2018 10:25
Правильно робите! Спекуляція ринку палива вже переростає всі можливі адекватні норми.
Вася Показати IP 11 Жовтня 2018 10:26
Чим би дитя не займалось аби не плакало!
ХаХА Показати IP 11 Жовтня 2018 10:29
а після цього всі дружньо поїхали після 11 пити каву та заправлятись на ВОГ))))
лучани Показати IP 11 Жовтня 2018 10:35
Безграмотні навіть не знають що бензин роблять з імпортної нафти.
Просто до лучани Показати IP 11 Жовтня 2018 14:17
Який ж ти клоун. Кому належать фірми які контролюють нафтовий бізнес? З Своїх фірм, сплативши податок в "свою" кормушку їх назад повертають дотаціями, пільговими кредитами, компенсацією ПДВ і т.д. Безграмотний, спочатку навчись сам, а потім до людей звертайся.
Давид Показати IP 11 Жовтня 2018 10:43
Наживаються олігархи на людях простих!!!!все їм мало мало і мало вже зажрались !!!!!!!!!!
112 Показати IP 11 Жовтня 2018 11:16
В Білорусії роздрібна ціна ДП - 0.68 доллара, тобто 19.10, нам оптом продають ще дешевше. Ті бариги( чит. імпортери) зовсім знахабніли???
лучани до 112 Показати IP 11 Жовтня 2018 11:50
Банани в Африці дешевші... Їдь живи у Білорусь до Лукашенки.
112 до лучани Показати IP 11 Жовтня 2018 12:07
Порохокопитним слова не давали... Хоча, це ж твоя робота, треба коментить, а то цукерку не дадуть...