USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Стоянка, сквери, нові заїзди і заміна мереж: у Луцьку розпочнуть ремонт на Волі

18 Червня 2019 20:48
У Луцьку запланували провести капітальний ремонт проспекту Волі – від вулиці Шопена до Київського майдану.

Департамент житлово-комунального господарства вже оголосив відкриті торги для визначення виконавця робіт. Тендерні пропозиції прийматимуть до 27 червня. Аукціон заплановано на 1 липня.

Очікувана вартість робіт становить 71,6 мільйона гривень.

Капітальний ремонт проспекту хочуть завершити до 31 грудня 2020 року.

Роботи включатимуть:

- видалення та посадку зелених насаджень, підготовку території,

- улаштування основного проїзду, заїзних кишень біля будинків № 23, 37 та ремонт наявних біля будинків № 29, 47,

- влаштування стоянки для автотранспорту біля будинку № 21,

- облаштування з’їздів у вулиці та дворові території (будинки № 25, 27, 33а, 39а, 47, 53, 57),

- викладення бруківкою тротуарів та їх освітлення,

- облаштування скверів біля будинків № 31, 33 та 41,

- встановлення дорожніх знаків, пішохідного тротуарного огородження і нанесення дорожньої розмітки,

- улаштування водопровідної мережі та зливової каналізації,

- відновлення покриття після проведення водопровідної мережі, зовнішньої мережі зливової каналізації,

- заміну контактної тролейбусної мережі,

- монтаж системи дистанційного контролю та моніторингу,

- прокладання теплової мережі, реконструкцію теплової мережі системи опалення та теплофікаційних вузлів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 18 Червня 2019 21:03
А для робити тендер ? Ім'я переможця відоме ! О !
Житель Показати IP 18 Червня 2019 22:14
А можливо навчитися в людей робити якісні дороги щоб 50 років служили.....А не робити тендери через кожні 5-7 роеків....Все ж фурами по проспекту не їздили.....Чи ми не з того тіста зліплені що європейці???
Анонім до Житель Показати IP 19 Червня 2019 07:33
Вказану частину проспекту робили майже 15 років тому
Володимир87 до Житель Показати IP 19 Червня 2019 20:42
Якраз відтоді,як в ЦУМі появилось Сільпо,фури стали їздити по проспекту.
Микола Показати IP 19 Червня 2019 00:44
Прикольно те ще бруківку ложили якраз там понад філармонією і далі 2 роки тому, а зараз напевно знесуть)
Виборець Показати IP 19 Червня 2019 08:28
Так то ж без головного - без розширення проїзджої частини ! Такий ремонт нікому не потрібний, бо не вирішує ні проблем безпеки руху, ні пропускної спроможності, ні організації дорожного руху, ні комфорту його учасників.
Володимир87 до Виборець Показати IP 19 Червня 2019 20:45
Розширення нікому не потрібно.Це не автобан.Класний буде комфорт,коли літатимуть під 90.
Житель Показати IP 19 Червня 2019 09:40
В січні 2016 пропонували проект з РОЗШИРЕННЯМ до чотирьох смуг руху за 37млн.Тепер за 72 з кишенями? Без розширення смуг руху -гроші на вітер.
Оксана Показати IP 20 Червня 2019 15:51
Розширення смуг? А ви не пробували не паркуватися попід дорогою? Я люблю місто Луцьк за те, що воно постійно розвивається, не дивлячись на те, чи є мер в місті, чи немає.