У Криму зламали радіо і транслювали звернення Буданова
Напередодні річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну на пропагандистських російських радіостанціях в окупованому Криму хакери транслювали звернення глави української розвідки Кирила Буданова з «погрозами».
Про це повідомили РИА Новости з посиланням на редакцію радіостанції «Спутник в Крыму» і «министерство внутренней политики, информации и связи Крыма».
23 лютого на хвилях радіо «Спутник в Крыму» і радіо «Вера», у низці районів півострова – Алушта, Білогірськ, Джанкой, Судак – передавали звернення начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова і гімн України.
Обидві радіостанції входять до «Газпром-Медиа Радио», а перша також є частиною медіагрупи «Россия сегодня».
Російські ЗМІ не уточнили, про що саме казав Буданов в ефірі, однак заявили, що в зверненні були «погрози». Радіомовлення перервали. Окупанти стверджують, що в Сімферополі та Севастополі зламати ефір не вдалося.
Повідомляють, що проблема торкнулася обладнання, яке готує сигнал для передачі на частотах FM.
Анонімні Telegram-канали опублікували відео, на якому, як стверджується, записане звернення Буданова в ефірі пропагандистського «Спутник в Крыму».Нагадаємо, 22 лютого російське МНС повідомляло про «хибний сигнал повітряної тривоги», який пролунав в ефірі радіостанцій у Воронезькій, Бєлгородській і Курганській областях Росії. Повідомляється, що це сталося внаслідок хакерської атаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили РИА Новости з посиланням на редакцію радіостанції «Спутник в Крыму» і «министерство внутренней политики, информации и связи Крыма».
23 лютого на хвилях радіо «Спутник в Крыму» і радіо «Вера», у низці районів півострова – Алушта, Білогірськ, Джанкой, Судак – передавали звернення начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова і гімн України.
Обидві радіостанції входять до «Газпром-Медиа Радио», а перша також є частиною медіагрупи «Россия сегодня».
Російські ЗМІ не уточнили, про що саме казав Буданов в ефірі, однак заявили, що в зверненні були «погрози». Радіомовлення перервали. Окупанти стверджують, що в Сімферополі та Севастополі зламати ефір не вдалося.
Повідомляють, що проблема торкнулася обладнання, яке готує сигнал для передачі на частотах FM.
Анонімні Telegram-канали опублікували відео, на якому, як стверджується, записане звернення Буданова в ефірі пропагандистського «Спутник в Крыму».
У Криму зламали радіо "Газпрому" і транслювали звернення Буданова pic.twitter.com/NOoJqeUM2E
— Українська правда ✌️ (@ukrpravda_news) February 23, 2023
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.