USD 24.2 24.35
  • USD 24.2 24.35
  • EUR 26.25 26.4
  • PLN 6.13 6.2
Профіль користувача
Svitl
Дата реєстрації: 22 Жовтня 2017 11:08
Коментарів: 0
Відповідь юриста:
Доброго дня! З мого досвіду були. Можете по реєстру відслідкувати за номером справи 161/14760/16-к, а також за номером кримінального провадження № 12016030000000072 за ч. 1 ст. 384 КК України. Однак, у цій справі були дуже переконливі аргументи для підтвердження неправдивості показів свідків. І справа була доведена до судового закінчення виключно завдяки наполегливого юридичного супроводу. Та в будь-якому випадку слід розпочати із заяви до поліції про завідомо неправдиві покази в суді.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Так, до цієї установи можна звернутись із скаргою щодо вчинення дисциплінарного правопорушення суддею, якщо така неупередженість є підставою дисциплінарної відповідальності судді, перелік яких передбачений статтею 106 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".
Відповідь юриста:
Доброго дня! По-перше вже жодні сміттєві трубопроводи не працюють у багатоповерхових будинках у зв’язку з невідповідністю цього санітарним нормам. По-друге, питання влаштування у таких місцях кладової - це виключена компетенція співвласників житлових площ у такому будинку, і правоохоронні органи цим питанням займатись не будуть. Це вбачається із рішення Конституційного Суду України у справі N 1-2/2004 від 02.03.2004 року, за яким площі загального користуванні є власністю усіх співвласників квартир у багатоквартирному будинку. Тому, якщо будівництво кладової у такому місці якимось чином порушує Ваші права - можете звертатись до суду.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Треба дуже детально вивчити ситуацію по якій хочете позиватись. Взагалі звернення до суду з одних і тих же підстав, і стосовно того ж предмету, не допускається. Тому слід шукати інший привід.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Таке поняття як "термін дійсності/давності доказів" у цивільному праві не існує. Існує поняття відомість доказів на момент розгляду справи в суді та об’єктивна неможливість знати про них на момент розгляду справи (для перегляду справи за нововиявленими обставинами). Тут можна лише подавати апеляцію і поновлювати строки. Якщо просто неподали докази, і спір по суті вирішено без їх врахування - тоді можна лише оскаржувати це рішення. Або, як писав вище, переглядадит за нововияленими обставинами.
Оксана: Доброго дня. Прошу вашої поради у наступній ситуації :
Наша сімя (я, брат і батьки) проживали у місті (квартира належить батькам), але потім через п'янки і знущання брата я з батьками приїхали у село (в хату матtрі і її сестри). Але нещодавно брат приїхав і сюди (хоча зареєстрований у міській квартирі). Мій батько після інсульту. Брат на даний момент не вживає алкоголю, але своїми словами (повторюваними розповідями про своїх друзів алкоголіків...) і поведінкою (курінням, асоціальною поведінкою) постійно провукує сварки, "виводячи з себе" батька...Я розумію, що це ризик для здоров'я хворої людини...Тому хочу запитати у вас: чи можу я, і чи взагалі , як мені здається, зобов;язаний, звернутись з цього приводу до поліції? І які існують інструменти, щоб законно змусити його поїхfти хоча б села і унеможливити його пребування тут надалі? Дякую за допомогу.
Перейти до питання
Відповідь юриста:
Доброго дня! Вашу ситуацію вирішити можливо із залученням поліцейських. Напишіть заяву про вчинення в сім'ї з боку брата домашнього насильства, у якій детально розпишіть всі обставини. Така заява може бути одночасно і від усіх трьох (Вас та батьків). За її наслідками поліцейські повинні скласти на брата протокол за домашнє насильство, а також застосувати обмежувальний припис про те, що йому буде заборонено наближатись до Вашого будинку на певну відстань впродовж певного часу, і якщо він порушить такий припис - нестиме додаткову відповідальність.
Відповідь юриста:
Зараз квартира і кошти належать Вам на праві спільної сумісної власності. (Позиція презумпції спільної власності подружжя викладена в положеннях ст.ст. 60-63, 65 Сімейного кодексу України). Однак якщо Ви впродовж 3-річного строку з моменту розірвання шлюбу не подасте заяву до суду про поділ спільного майна подружжя, або не вирішите це питання іншим шляхом, юридично втратите право на половину такої квартири у зв'язку з пропуском строку позовної давності (з цих підстав можуть відмовити в позові). А заощадження також є Вашими спільними. Однак якщо вони знаходяться в дружини - вона може ними розпоряджатись без Вашого відому. Ви зможете лише вимагати компенсацію їх половини.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Шляхом не офіційної купівлі-продажу Ви це не зробите. І у Вас зможуть виникнути проблеми, адреж коли Ви відмовитесь від своєї ділянки на користь наприклад потенційного покупця - надалі все залишається лише в волі правління садівничого кооперативу. І якщо Вони відмовляться прийнмати до складу членів "покупця", і навіть якщо приймуть, однак в подальшому загальні збори членів його не затвердять (адже відповідно до п. 9 ч. 2 ст. 15 Закону України "Про кооперацію" передбачено, що до компетенції загальних зборів членів кооперативу належитьзатвердження рішення правління або голови правління про прийняття нових членів та припинення членства) - Ви залишитеьс без дачної ділянки, а покупець без оцікуваного, і вимагатиме від Вас повернути йому кошти.
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.