Профіль користувача
Абсурд . Хто заважає поставити тепловий лічильник на будинок,підїзд чи квартиру? і платити тільки за спожите тепло. У своїх проблемах знову звинувачують когось.
12 Лютого 2017 12:39
Українські підприємства збільшели прибуток. Це ж круто, це ж більше податків та більша зарплата працівників.
11 Лютого 2017 17:51
Ющ призначив і Тімашєнку премєром, але вона утворила ширку з Ригами. В 2010 Тімашєнка з Яником розписували Конституцію на двох.
11 Лютого 2017 16:57
варовка в 2008 підняла зарплату чинушам та депутатам, виплатила по тишчі борги СбербанкуРассеї... НБУ є тільки покажчиком курса, а за курс відповідає стан економіки,яку розвалила Григян своїм злочинним популізмом.
11 Лютого 2017 16:55
Може керівництву держави видніше ,що робити у цій ситуації. Чому кожна кухарка хоче керувати державою?
11 Лютого 2017 16:19
Кремлівська агентка розвалила економіку, обвалила гривню в 2008 році, зробила Януковіча президентом. Варовка повинна шити рукавиці в тюрмі за кабальну газову угоду з Путлером.
11 Лютого 2017 12:53
Знову параноя безграмотних совків. Від вакцинації більше користі, ніж від невакцинації.
9 Лютого 2017 19:12
Якщо чинуші думають ,що 3 ₴ вистачає, то чому не закуплять автобуси в комунальне підприємство та возять ?
9 Лютого 2017 17:40
путлєровській троль виліз.
9 Лютого 2017 17:36
Нехай Смаль зменшить тарифи на перевозку товарів у своїй компанії. Ціна товарів була б для людей дешевше. Чому не знижує?
8 Лютого 2017 19:45
маршрутка -це не соціальний транспорт. Бідними повинні замйматися соціальні працівники, і в разі неохідності виділяти кошти на проїзд у ПРИВАТНИХ маршрутках..
8 Лютого 2017 19:07
Популісти докеруються , що маршруток нормальних не буде.Квиток має бути 10 грн.
8 Лютого 2017 18:48
Боржник хотів жити нахаляву зарахунок лучан. 50 тисяч не за один рік назбиралось.
8 Лютого 2017 18:32
Тімашєнка жодного разу за три роки війни не була на фронті. Цим все сказано... зате Трампа ловила біля туалету.
6 Лютого 2017 18:01
на себе подивись
5 Лютого 2017 14:37
Популізм. Мораторій служить злодіям безкоштовно забрати землю. Земля повинна вільно продаватися.
4 Лютого 2017 21:14
Обслуговувати клієнтів поза касою.Лєвак, який багато працівників вважає нормою. а на справді є крадіжкою.
1 Лютого 2017 20:09
Горе-працівники самі винні або є шахрайками. Ніхто з нормальних не буде працювати більше двох тижнів безплатно. Клієнти відразу розраховуються за послугу, тому проблем з коштами немає бути.... Як можна декілька місяців жити на зарплати 600 грн? Неможливо, а значить працівники крали
1 Лютого 2017 18:17
Давно пора, кому дорого. то є транспорт для нужденних, тролейбус.
1 Лютого 2017 17:56
Коли ленінів ставили, то думки совків не питали. А тепер совки свої думки висловлювають. ...Бандера повинен бути на Соборності, щоб совки бачили на чиїй землі живуть та чий хліб їдять
30 Січня 2017 19:04
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
