Профіль користувача
Цього карлика-бройлера пора закрити, щоб на лагері йому пояснили .....
Пі.Сі. Поліцейські НЕЗОБОВЯЗАНІ нікому пояснювати свої дії.
16 Квітня 2016 12:18
Кремлівська секта пожирає себе.
15 Квітня 2016 18:26
Референдум носить дорадчий характер. Асоціація вже затведжена нижньою палатою та підписана королем.Більшість нідерландців навіть не знають де та Україна.
12 Квітня 2016 18:56
Ні... Ще для зберігання контрабасу.яким торгують на базарах,для розпиття алкоголю,для виготовлення пальонки. для будівництва двохповерхових квартир для бомжів,для незаконної підприємницької діяльності.
11 Квітня 2016 19:04
Совкові гаражні кооперативи перетворились на клоаки для краденого. Давно пора заборонити розбудовувати гаражі, бо вже ніхто сам не ремонтує авто.
11 Квітня 2016 17:28
Прокремлівські олігархи,через своїх ручних дупутатів, добилися відставки. Яценюк реально прикрив джерела розкрадання олігархами, от йому і помстилися.
10 Квітня 2016 16:42
Багато чого можу розказати про Клімчука... негативного.
9 Квітня 2016 15:12
Філюк ,щоб не платити 255 ₴ штрафу, найняв адвоката, зробив дорогу експертизу дороги,сплатив мито.Апеляційний суд потрібно розганяти ,як міліцію.
9 Квітня 2016 13:44
Недавно родина Клімчука зверталася ,щоб не повязувати імя Клімчука з благодійним фондом Волинь. А тепер що це є ?
9 Квітня 2016 13:20
Більшість нідерладців працюють ,щоб сплатити рахунки, вона навіть не думають та не знають де якась Україна. Вони голосували проти чорних ,які емігрують в їхні міста.
9 Квітня 2016 13:16
Непотрібна ляля. Всі конічні підшипники в Уралах,Зілах та камазах виготовляються на ЛПЗ. Стандарт ЄТУ немає жодного відношення до редукторів авто.
6 Квітня 2016 19:56
Цей завод клепає підшипники для воєнних авто РФ. Без совісті.
6 Квітня 2016 18:33
В юванті та в готелі україна ці генератори працюють незупиняючись.
6 Квітня 2016 18:26
Ремонтують державне майно за власний кошт?... Безсоромна брехня та прикривання крадіжки. Прокурори з зарплатою 4 тисчі₴ розкидаються на ремонти.
4 Квітня 2016 17:44
Біля 4 школи магазин продає алкоголь та сигарети без проблем.
3 Квітня 2016 20:39
Для чого на повороті ще одна р***ловка? Хтось знову на лапу взяв у земельній комісії.
3 Квітня 2016 18:08
Розшевелив щуряче кубло.
3 Квітня 2016 15:12
Працювати потрібно. і не чекати на подачку від держави.
2 Квітня 2016 18:42
Вони сплатили сотні тисяч гривень податків, з яких багато пенсіонерів та пільговиків отримали свої виплати. В країні де багато багатих. живуть краще. Совкам гріх завидувати
2 Квітня 2016 15:06
А вони й не готували. Автошколи тільки збирали бабло. Давно пора відмінити обовязковість автошколи на категорію В.
2 Квітня 2016 14:19
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
