Профіль користувача
Виписка штрафу без водія- це те,що виправить ситуацію. Штраф під лобове скло, зекономить час поліцейським.
17 Березня 2016 19:14
Молодець Бондар, не то що Фюлюк,який використав корупційну суддівську машину,щоб відмазатися від 250 грн.
17 Березня 2016 18:29
таксисти порушують правила, а винна міськрада? Ізвощікі геть обнагліли. Краще би поремонтували та помили свої авто.
17 Березня 2016 18:24
Філюк весь час жаліється,що в суді невистачає паперу, витратних матеріалів, конвертів,потрібно платити зарплати та за компослуги..... а тут влаштовує ціле судилище за якісь 250 грн. Таким не місце у судах.
16 Березня 2016 18:32
ластівка Януковіча.
16 Березня 2016 18:26
Рідний брат Анвлорак був вбитий в АФганістані, то ж нехай вонапоїде поспіває талібам. Бойкот клоунам,які підспівують московсько-фашистським окупантам.
14 Березня 2016 17:53
фінансувати ПТУ є дешевше ,ніж фінансувати тюрми.
12 Березня 2016 19:08
п*дрило, проблема не в Гунчику. А будь-хто буде на цій посаді. ОДА є атавізм совкової системи.
12 Березня 2016 15:44
Облдержадміністрацію взагалі потрібно спростити. Є обласна рада і це має бути єдина влада в області.
12 Березня 2016 14:15
Людям нема чим зайнятися.
12 Березня 2016 13:20
От блін. тут зібрались самі чесні,які нічого ніколи не порушують. І хочуть щоб поліцейські були всевидящими. Поліцейські такіж люди ,як всі, неідеальні.
11 Березня 2016 20:14
Там стоїть знак заборона розвороту. А поліцейські могли не побачити,виїхавши з бокової вулиці.
11 Березня 2016 19:18
Контініум готував Луцьктепло до прихватизації, тому так група таваріщей користувалась майном підприємства,як своїм власним.
9 Березня 2016 19:23
Які проблеми ? зайшов в будь-який бар, випив пивка після 10ої.... і з перегаром весело пішов на роботу вранці.
9 Березня 2016 17:48
Совкова традиція, прибиральниця повчає начальника.
8 Березня 2016 19:46
У 21 столітті відстрілювати тварин заради задоволення, це дикунство. Шацький парк пора перетворити в заповідник, з обмеженням будівництва та використання хімії в сг господарствах.
8 Березня 2016 16:52
Карлик Путлєр знову пхає свою агентку Тімашєнку.
7 Березня 2016 19:10
ментовські тітушки під жертву косять. Пробийте їх по базі, і побачите, що то за "громадяни"
6 Березня 2016 08:36
Мусорська провокація. Нехоче ментовська мафія здавати позиції. Ментів треба звільняти на 100%, а не переатестовувати.
6 Березня 2016 07:40
Коли буде петиція про збільшення ціни квитка до 10₴ ,що тролейбуси були новими,сучасними та часто їздили ?
5 Березня 2016 14:18
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
