Профіль користувача
Хвора у вас кремлівська се**отка Тімашєнка. Яка хворіла два з половиною років і за один місяць виздоровіла.
19 Квітня 2015 19:34
Грицюк влаштував безглузду судову тяганину з міськрадою за "обкомівську дачу". Він повинен компенсувати збитки обласному та міському бюджету ці збитки.
19 Квітня 2015 18:12
При ригах сиділи і тепер знову сидять. БЮТоригівську раду давно пора розганяти, народ добре памятає,як вони підігрували Клімчуку.
19 Квітня 2015 17:16
Камішнікова?
19 Квітня 2015 12:52
краще б на фронті свою енергію витрачали.
19 Квітня 2015 12:24
Гідність у працедавця не появиться. якщо працівники самі себе не поважать, продовжують працювати в цих "нелюдських" умовах. Хлопи хочуть свої проблеми вирішити чужими руками
19 Квітня 2015 10:44
Перевіряльники отримають хабаря,який потім здеруть з тих самих працівників,які написали кляузу.І все буде ,як було.
19 Квітня 2015 10:12
Нахабні працівники лізуть у чужу кишеню. Не подобається робота, то в нас вільна країна. Нехай шукають собі краще місце.
19 Квітня 2015 09:32
Не бреши. В совку середня зарплата була 120 крб. а нормальні чоботи 150 крб. Всі були бідними, тільки компартійні чинуші сиділи на жирних пайках.
19 Квітня 2015 09:30
Лукашенка відчуває,що фашистському режиму в Кремлі скорий кінець.
18 Квітня 2015 18:14
Давно пора. Кузнецов- це савєтський терорист вбивця. За вбивства кузнецова німці ростріляли тисячі українців.
18 Квітня 2015 17:21
Гриб служив, а призвали Осіпова,який не служив.
18 Квітня 2015 15:03
БЮТоголова секта розчистила дорогу до влади Януковічу, підмахнула кабальний газовий пакт з Путлєром, тобто сторила умови для атаки фашистського Кремля на Україну. Кожен бютоголовий повинен з автоматом в руках змивати гріхи перед всіма українцями.
18 Квітня 2015 14:36
старий кагебешний стукач Гриб підняв свої старі звязки ?
18 Квітня 2015 13:55
В області було багато воєнних частин, то ж достатньо кадрових воєнних, щоб виконати мобілізаційний план, і це не рахуючи бувших прикордонників та міліціонерів.
18 Квітня 2015 13:51
Пустовіт є кадровий воєнний, а повістки відправляють цивільним.
18 Квітня 2015 13:44
За санітарну безпеку міста несе відповідальність міська рада.
18 Квітня 2015 13:40
В обовязок виховательки не входить оберігати садок від собак. Це є обовязком завідуючої, яка має слідкувати за безпекою на території садка. Судити мають відділ освіти,а не працівника,який не впливає на фінансування таматеріальну базу садка.
18 Квітня 2015 13:21
трошки б менше макіяжу.
16 Квітня 2015 19:13
БЮТівська мафія блокує сесію, виторговують для себе місце у бурштиновому бізнесі.
16 Квітня 2015 18:05
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
