USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Під час пам’ятних днів на Волині «толерантно» боротимуться з комуністичною символікою

7 Травня 2018 11:58
Виконувати законодавство щодо заборони використання комуністичної символіки, але не допустити, аби бабусь з червоними прапорами тягали правоохоронці чи «ура-патріоти», закликають волинських владців.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 7 травня.

Голова ОДА Олександр Савченко зауважив, що попереду два нелегкі пам’ятно–святкові дні з ознаками конфронтації: День пам’яті та примирення та День перемоги. Тому керівники на місцях повинні розуміти, як правильно та толерантно виконувати закони щодо заборони певної символіки. Він наголосив, що не можна допустити, щоб дідуся, який справді був на фронті, чи бабусю з червоним прапором тягали правоохоронці.

«Не хотілося б, щоб якийсь ура-патріот робив картинку для наших ворогів. Все толерантно та під особистим контролем. Участь всіх керівників в усіх заходах обов’язкова, як для контролю, так і для того, щоб все йшло за планом. Наголошую на толерантності», - звернувся до підлеглих голова ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
скептик Показати IP 7 Травня 2018 12:21
ЦЕ ХТО УРА-ПАТРІОТ ?!!!!! той хто боровся із комуняками ??!!!! чи пан савченко сумує за савєцькими часами ?
Українець до скептик Показати IP 7 Травня 2018 12:38
Ну от ти ура-патріот, наприклад.
скептик до Українець Показати IP 7 Травня 2018 14:15
а це ти як визначив ? чи тобі інструкції з бєлокамєнной вислали ?
Українець до скептик Показати IP 7 Травня 2018 14:26
Ну звісно, що "клятімоскаліпутінвіноват". В твоїх мізках більшого не вміщається. :)
скептик до Українець Показати IP 7 Травня 2018 18:19
ну в тебе-то розуму палата !!!!!!! всім курям фору дав
Юзік до скептик Показати IP 7 Травня 2018 13:37
О млять сходу ярлики вішають п.....раси, Савченка сказав так як сказав, в нас дох...ра розвелося у вишиванках з червоно - червоними прапорами які своїми діями нічого крім шкоди Батьківщині не принесли...
скептик до Юзік Показати IP 7 Травня 2018 14:17
ти смер*юху, ще в ду"і був, коли ті у вишиванках і з червоно-чорними прапорами боролись за Україну
Українець до скептик Показати IP 7 Травня 2018 16:34
А чи боролись вони за Україну? А якщо боролись, то чи точно за Україну? ;)
скептик до Українець Показати IP 7 Травня 2018 18:20
в тебе не запитали, знаток
Неграмотному Показати IP 7 Травня 2018 12:39
Не "савєцькими", а "радянськими". І часи були дійсно хороші.
грамотєю до Неграмотному Показати IP 7 Травня 2018 14:18
для савєцької номенклатури може і дійсно часом були хороші. але не в 37-му році
Грамотію Показати IP 7 Травня 2018 16:22
Ну, знаєш, бувають часи для вссьго народу важкі. З вами після 45 теж немало загинуло. Та й зараз не вельми добре народу живеться.
скептик до Грамотію Показати IP 7 Травня 2018 17:34
подякуй червонозадим, які в 90-х розікрали країну і продовжують грабувати