USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Порошенко на Волині вечеряв в елітному ресторані. Фото

16 Січня 2019 20:57
Президент України Петро Порошенко замість спілкування з волинянами, керівництвом Луцька та депутатами обласної ради вирішив повечеряти в одному з найдорожчих закладів області.

Відповідне фото з’явилось у мережі Instagram, пише «Під Прицілом».

Президент навідріз відмовився виділити час для обговорення дійсно нагальних тем для обласного центру, як, наприклад, призначення виборів міського голови. «Наплювати» гаранту і на закриття заборгованостей по субсидіях на Волині. Насправді ж тем, які дійсно турбують волинян, зокрема й лучан, більш ніж достатньо, і цілком природньо, що люди хотіли донести це президента.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТОМОС, БЮДЖЕТНИКИ ТА ОДНАКОВІ ПРОМОВИ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ВІЗИТ ПОРОШЕНКА НА ВОЛИНЬ. РЕПОРТАЖ

Однак для Петра Порошенка більш актуальною була вечеря. Адже за нею на президента чекають ще десятки міст, які ще не чули його передвиборних виступів у рамках «Томос-туру».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 16 Січня 2019 21:08
Фашисти при владі тимчасово.
українець Показати IP 16 Січня 2019 21:16
Президент на ім"я_Томос!
Степан (Крымчанин) до українець Показати IP 16 Січня 2019 21:43
А де Джері?
Анонім до українець Показати IP 16 Січня 2019 21:44
Тормоз!)))
101 Показати IP 16 Січня 2019 21:20
Цікаво!чи заплатив Петро Олексійович за фото на території ресторану?
Степан (Крымчанин) до 101 Показати IP 16 Січня 2019 21:44
А за вечерю?
Просто до Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Січня 2019 17:26
Фотографування професійною технікою 1000 грн. Чекі в в студію.
Гість Показати IP 16 Січня 2019 21:22
то що йому, вже й не їсти?
лучанин Показати IP 16 Січня 2019 21:34
"Президент України Петро Порошенко замість спілкування з волинянами, керівництвом Луцька та депутатами обласної ради вирішив повечеряти в одному з найдорожчих закладів області." Дуже правильне рішення.
Валентина до лучанин Показати IP 16 Січня 2019 22:02
Думаю правильне рішення. Проблеми, які має рішати місцеве керівництво, нічого на президента звалювати. Святоші знайшлися. Молодець, Порошенко, перший справжній президент!
Василь Показати IP 16 Січня 2019 21:43
Пишаюся Томосом та тим, що...Порошенко подписал закон о штрафах за буллинг...Дякую пану Президенту!!!
Їван Показати IP 16 Січня 2019 21:50
А що то були би за господарі, якби гостей не нагодували ! На Волині в самій бідній хаті гостям три рази наливають !
Лучанин Показати IP 16 Січня 2019 22:30
А що, Президенту їсти не треба?. Поїв би в забігайлівці, сказали б "піариться", поїв в ресторані теж не догодив
1111 Показати IP 17 Січня 2019 00:14
молодець
йопрст Показати IP 17 Січня 2019 00:31
захотів би,то цей ресторан купив би з патрохами,мабуть це кращий ресторан у ЛУЦЬКУ, ам -ням
Я Показати IP 17 Січня 2019 07:11
пеця-томос теж жерти хоче і добре жерти а не сало з хлібом
Лучанин Показати IP 17 Січня 2019 07:24
Пороху,- великий лайк!
Їжа Показати IP 17 Січня 2019 07:55
Потрібно було на зупинці перекусити?
хех Показати IP 17 Січня 2019 08:13
зраділи б ваші бюджетники зустрічі в вісім вечора=)
Бендера Показати IP 17 Січня 2019 09:19
І так вже харя як в свині!
Оксана Показати IP 17 Січня 2019 09:32
А що людині з цукровим діабетом не потрібно їсти?
Оксана Показати IP 17 Січня 2019 10:59
Війна продовжується, ціни ростуть а він за церкву переживає, ви дійсно рахуєте що це те чи має займатися президент в даній ситуації?
скептик Показати IP 17 Січня 2019 11:28
якби гарант поспілкувався з народом, апетит у нього точно пропав би.
Хрен собачий Показати IP 17 Січня 2019 12:57
Що за генделик?. Часом не Корона Вітовта, де годують оленями, не бритими і не голеними?. :)
Я Показати IP 17 Січня 2019 18:05
Що ви гоните ???? А де йому бути їсти ? На привокзальному в генделю якомусь ?
Навуходоносор Показати IP 17 Січня 2019 19:58
Сегодня в инете снимок рассматривал. Там разместили фото на котором запечатлен один из самых богатых людей планеты - Бил Гейтс. Человек, который придумал "мозги" всем современным компам. Личное состояние-около 120 миллиардов долларов. Ежегодно на прививки детям Африки и Азии (не совсем богатым странам) перечисляет около 3 миллиардов долларов! Родному сыну уделил из своего состояния один миллион долларов, и все! А дальше, сказал отец, учись зарабатывать сам! Губернатор Волыни Савченко гораздо богаче его сынули! Составил недавно Гейтс завещание, что в случае его смерти все финансовое состояние отходит на исследования по борьбе с раком. Так вот, стоит на фото этот самый Бил на улице Сиэтла, в старых джинсах, в очереди за однодолларовым гамбургером, который заворачивают здесь же, на улице. Решил Гейтс перекусить. Стоит без охраны, вылез из обычного авто, на котором сам и разъезжает. Этот факт -лучше всего оттеняет людей чести и совести от таких, как наш "шоколадный" захребетник, это фото имеет непосредственное отношение и к томосу, составленному как издевательство и в насмешку на греческом языке, в котором надо теперь нашим служителям культа обязательно славословить патриарха Кирилла, чего раньше нашим филаретовцам и в страшном сне не могло присниться, это фото - упрек человеческому раболепию и целованию рук "барину", это обличительный фотодокумент раболепия чиновников всех мастей, обеспечивших "одобрямс" при приезде того, кто на 1000% повысил цены на услуги ЖКХ. Как писал тот, чьи памятники рушили недавно по всей Украине, "вегной дорогой идете, товагищи!" И как говорила моя покойная бабушка, "прости их Господи, не ведают, что творят!"