USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Панахида за загиблим на Сході лучанином

20 Червня 2014 14:55
Громадська траурна панахида за загиблим під Луганськом Рустамом Хамраєвим розпочалась на Театральному майдані Луцька.

Траурна процесія рушила від Будинку панахиди до центральної площу міста, куди сотні лучан прийшли попрощатись зі своїм земляком.

За станом на 14:20 тіло загиблого героя доставили на Театральний майдан, де розпочалась панахида. Як зазначив в урочистій промові міський голова Луцька Микола Романюк, смерть Рустама не була марною, оскільки він захищав мир і спокій українців.
«Він був на Майдані, там витягав з-під куль своїх хлопців. Згодом поїхав добровольцем воювати на Схід. В мене на столі лежить його заява», - розповів під час урочистої промови міський очільник. Посадовець висловив співчуття сім’ї, родині та друзям загиблого.

Також до присутніх звернувся командир бойового підрозділу, в якому ніс службу Рустам Хамраєв:

«Під час жодного бою ні один боєць батальйону «Айдар» ні разу не відступив і не здався перед ворогом. Таким був і Рустам, який загинув в бою як герой», - заявив в урочистій промові Андрій Омельчук.
По закінченню громадської панахиди, траурна процесія рушить на кладовище села Гаразджа, де Рустама, як і належить героям, поховають на Алеї почесних похованнь.

Рустам за національностю - узбек, громадянин України, проживав у нашому місті. Захищав нашу державу в складі батальйону територіальної оборони «Айдар», куди попросився добровольцем.

Рідні та близькі згадують загиблого Рустама Хамраєва як доброзичливу і хорошу людину.

«Рустам був дуже хорошою і доброзичливою людиною. А ще – надзвичайно турботливим. Коли зустрічались просто на вулиці, завжди запитував, як почуває себе моя мама, передавав «привіти» усім членам сім’ї. Ми мешкали на одному поверсі, тож, бачились доволі часто. Пам’ятаю нас ще хлопчаками. Гірко усвідомлювати, що проводжу цю світлу людину в останню путь у чорній сорочці», - тремтячим голосом розповідає Володимир Міцевський, який довгий час був сусідом Рустама. Чоловік каже, що через смерть від кулі терористів без батька залишився 12-річний син Олішер.

Нагадаємо, 17 червня, в результаті протистояння в околицях Луганська загинули четверо бійців 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», серед них - лучанин-майданівець Рустам Хамраєв. Спогадами про нього поділився його товариш Володимир.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
свг Показати IP 20 Червня 2014 15:03
вічна память1 зробили купу фотографій але немає жодної Рустама. люди повинні знати героїв в лице.
Я Показати IP 20 Червня 2014 15:19
Бідний хлопець! невимовно шкода його, як і всіх хто поклав голову і на майдані, і на цій ідіоцькій війні, в цій дурній країні, яка з почестями хоронить тих хто її захищає добровільно, майже голіруч, на голому патріотизмі, і тут же обіцяє амністію і видає індульгенції тим хто їх убив, і няньчиться з тими хто був і є помічником убивць, так званим чортовим місцевим населенням, яке зневавжає країну в якій живе. Щоб ви всі згоріли в пекельному вогні ще за життя, за кожного такого вбитого хлопця!
jeger Показати IP 20 Червня 2014 15:41
Вічна пам'ять героям, які віддали своє життя за свою Батьківщину, не думаючи про те, хороша вона чи погана. Народ мусить завжди пам'ятати імена героїв!
Думка до jeger Показати IP 20 Червня 2014 17:46
Думать всегда полезно...
Заля Показати IP 20 Червня 2014 15:45
Як набридли уже ті кляті москалі та запроданці-іуди. Вічна пам'ять справжньому герою!
Анонім до Заля Показати IP 20 Червня 2014 16:10
вічну пам"ять співають всім хто помер і не тільки цьому "герою".
Мудра Показати IP 20 Червня 2014 15:53
Схилімо свої голови перед такими героями!!! Вічна їм пам'ять і слава, а тим, хто тільки коменти пише і ще ніколи і нічого доброго своїй державі не зробив-ганьба, а душогубам-горіти в пеклі і вічного прокляття їм і їх потомкам! Слава Україні!!!
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 16:19
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 16:20
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 16:22
коментар було видалено
Дамус Ностра до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 17:59
Язик тобі всохне за такі слова і пальці поскручує просто на клавіатурі.
Андрій до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 18:37
А ну ти це ввічі повториш?
ні війні Показати IP 20 Червня 2014 17:47
ні війні
Знаючий Показати IP 20 Червня 2014 18:39
Провокативні коментарі пише шайка Кононовича.Давайте сколегуймося і накриєм їх по повній.Війна все спише.ВН прошу мій комент не стирати.Ворога треба наказувати
Лучанин до Знаючий Показати IP 20 Червня 2014 18:45
коментар було видалено
КП до Лучанин Показати IP 20 Червня 2014 18:49
коментар було видалено
Дочанин до КП Показати IP 20 Червня 2014 18:51
Колорады облили зеленкой Ляшко во Львове. Ведь "Свобода" ясно сказала - это не мы! Не много ли колорад по Украине?
Шашлик по одеські до Дочанин Показати IP 20 Червня 2014 18:55
Очікуєм шашлик по донецькі і Ви шановний будете його основним компонентом)))))))
Лесь до Шашлик по одеські Показати IP 20 Червня 2014 18:58
Та він такий Доннечанин як я Палестинець.Мордва звичайна недобита
Дончанин до Шашлик по одеські Показати IP 20 Червня 2014 19:00
"14:15. Артемовск. Ополченцы ДНР взяли под контроль танковую базу украинской армии в Артемовске Донецкой области, сообщают гражданские журналисты. В распоряжение ополченцев попали 221 танк, 288 БТР, 12 самоходных артиллерийских установок, 18 "Градов", 183 БМП и 12 минометов." - и это на следующий день после "крупного успеха" АТО и рядом с зоной, где этот успех достигнут.
Знаючий до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 19:01
Неправда.В мене пів рідні з Артемівська.Деза не пройшла
Дончанин до Знаючий Показати IP 20 Червня 2014 19:10
Как видишь, я процитировал инетовскую страничку. А вот то, что колонна, захватившая вчера Ямполь, сегодня была атакована, это факт. Причем факт, взятый из украинских СМИ (утром в районе одного из сел в том районе шел бой, как сообщали украинские СМИ).
Дончанин до Знаючий Показати IP 20 Червня 2014 21:41
коментар було видалено
факт до Дончанин Показати IP 21 Червня 2014 09:32
Ополченцы Донецкой народной республики заявили, что им все же не удалось захватить танковую базу украинской армии в Артемовске. «Информация о взятии под контроль танковой базы в Артемовске не подтвердилась. После двухчасового боя ополченцы ДНР были вынуждены отступить», - сообщили в штабе ДНР.
))) до Шашлик по одеські Показати IP 20 Червня 2014 21:19
подавишься.
САн до Знаючий Показати IP 20 Червня 2014 19:04
Його куля вже очікую.І конторольний в лоб
erh Показати IP 20 Червня 2014 18:57
коментар було видалено
Омелько до erh Показати IP 20 Червня 2014 19:00
Дончанин хватить під різними ніками писати))))
Дончанин до Омелько Показати IP 20 Червня 2014 19:06
Поверь, я пишу под одним и тем же ником.
ЗАЗА до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 19:11
Як казав Ляшко:"Не бреши мені"
Дончанин до ЗАЗА Показати IP 20 Червня 2014 19:16
Ну, если ориентируешься на того, кого облили зеленкой даже во Львове, то грош тебе цена.
Ляшко до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 19:18
Кажи правду скотино
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 19:03
Путя уйло
ВЧИСЬ ЦУКЕРОЧНИЙ Показати IP 20 Червня 2014 19:12
ГРАДОМ ТРЕБА СЕПАРАТИСТІВ ВЧИТИ А НЕ МЕМОРАНДУМОМ МИРУ
Дончанин до ВЧИСЬ ЦУКЕРОЧНИЙ Показати IP 20 Червня 2014 19:27
Тебе мало трупов? Грады теперь и у нас имеются. Почитай хотя бы Дещицу.
Ясен до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 19:38
Ми будем вам жорстко мстити.За кожного нашого буде 10 ваших душити
Дончанин до Ясен Показати IP 20 Червня 2014 20:00
А хватит у вас мужчин? Ведь вместе с нами сражаются и интернациональные бригады. С Польши и Италии - официально оформлены. С иных стран, например, Сирии либо Ливана, им такое оформление не требуется.
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 21:28
Терористи зі всього світу.Ми знаєм
Дончанин до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 21:44
коментар було видалено
))) до Ясен Показати IP 20 Червня 2014 21:20
какие ваши и какие наши? разберитесь со своей головой, некрофаг.
Ясен до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 19:39
По всый Україні
Дончанин до Ясен Показати IP 20 Червня 2014 20:08
коментар було видалено
оля Показати IP 20 Червня 2014 20:24
коментар було видалено
Лучанка до оля Показати IP 20 Червня 2014 21:16
Маму і дитину вбили так звані ополченці.Та залиште той Даунбас.Потім нам ще прийдеться все життя цю голоту відбудовувати, відкормлювати.Та хай катяться бомжами як Абхазія і живуть в своїх руїнах.
Дочанин до Лучанка Показати IP 20 Червня 2014 21:50
коментар було видалено
вік до Лучанка Показати IP 20 Червня 2014 22:54
А ви були в тій Абхазії самі?Чи тільки по ТСН бачили?А я був-нічим не гірше за Волинь-Росія туди в останні роки інфестувала багато.Є і бідненькі райончики і села так як і внас.А курорти там супер-Світязь і Одеса не спливають.
))) до оля Показати IP 20 Червня 2014 21:21
а им уже все равно. пена на губах, и понеслись.
Сміх до оля Показати IP 20 Червня 2014 21:23
Чечени,абхази,осетини нам не брати )))))
Дончанин до Сміх Показати IP 20 Червня 2014 21:28
коментар було видалено
Не бійся Яроша до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 21:33
Там також візитки Яроша роздавали?
Думка до Сміх Показати IP 20 Червня 2014 21:56
коментар було видалено
Appleiphone Показати IP 20 Червня 2014 21:08
- Микола поїхали на схід москалів стреляти? - А якщо вони нас? - А на за шо?
Я за Україну Показати IP 20 Червня 2014 23:13
Я за таку Україну, і за таких патріотів як цей герой, а не слухати москальську пропаганду і бути маріонетками. Він мав свою ідею, він дійсно УКРАЇНЕЦЬ і ми повинні вчитися в таких героїв, якщо ми нація. Вічна йому память!
гiсть Показати IP 21 Червня 2014 03:32
Стоп вiйна!
Модер Показати IP 21 Червня 2014 10:43
Як же задовбали одні й ті ж айпішники з проросійськими коментарями! Повірте, найпротивніших - дві, максимум три штуки! Була б можливість забанити - забанив би!
Оля Показати IP 21 Червня 2014 17:06
Слава ГЕРОЮ!!! Знаємо його сестру. Приносимо своє співчуття рідним Рустама!!! Тримайтеся рідненькі! Для нас він дійсно ГЕРОЙ, але Вам від цього не легше. Плачемо разом з Вами.
Українка Показати IP 24 Березня 2015 19:08
Слава Герою ! Слава великому патріоту України !