USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Біля Волинської облради протестують ФОПи

25 Листопада 2020 10:09
Більше сотні волинських підприємців зібралися під стінами Волинської облради з акцією протесту.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Головна вимога – скасувати впровадження касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, сьогодні призначене перше засідання Волинської обласної ради 8 скликання. Тож підприємці вирішили достукатися до обранців громади зі своїми проблемами.

Під стіни облради вони прийшли з плакатами, дудками. «Каратин для підприємців – аншлаг для мереж», – переконані ФОПи.
Як повідомлялося раніше, 11 листопада тисячі працівників кафе та ресторанів у Луцьку вийшли на протест проти карантинних обмежень. 16 листопада під стіни обласної державної адміністрації знову вийшли підприємці з вимогами скасувати карантин вихідного дня.

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила законопроєкт про відтермінування запровадження касових апаратів для фізичних осіб – підприємців.

До слова, в Україні протести підприємців стартували 11 листопада. Того ж дня Кабінет Міністрів, не дослухаючись до вимог ФОПів, запровадив карантин вихідного дня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Цікаво Показати IP 25 Листопада 2020 10:15
А яка *проблема* касовий апарат? Чи хочеться і надалі нарахувати і людей, і державу?
Андрій до Цікаво Показати IP 25 Листопада 2020 11:13
а на який апарат Перукарям, Медикам, Прибиральникам ??? Де вони намахують державу??? Де вони возять контрабанду???? А тепер перукар стоматологі чи навіть ФОП прибиральник замість того щоб так як це передбачено ідеєю спрощеного звітування перед державою буде тратити час на щоденні звіти та "спілкування" з податковою... це потрібно йому чи вам? ви думаєте тепер він не змінить розцінки за свої послуги????
А де Показати IP 25 Листопада 2020 10:19
маски???
Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Листопада 2020 10:27
Ти дивись, як не хочеться їм платити всі податки до бюджету з кожної проданої речі. Як хочеться їм заплатити всього раз на рік 150-300 грн. і все, потім трава не рости, продавай скільки хочеш, як хочеш, що хочеш (бухгалтерія тільки для себе, а не для податкової), і заробляй хто по 100 тисяч, хто по 200 тисяч, а хто і мільйон грн., і не плати податки. А дулю з маком вам підприємці-спекулянти не хочеться?!!! Будете платити з кожної проданої речі, і жити як ми всі живемо, як прості нормальні люди живуть, як ті самі живуть пенсіонери, як ті самі живуть вчителі, як ті самі живуть доглядальниці у дитячих садочках і інтернатах - на одну зарплату.
Перепрошую до Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Листопада 2020 10:51
Не хочу нікого образити, але так "нормально" жити як більшість в Україні я не буду. Тому і шукаю нестандартні рішення!
Не байдужий до Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Листопада 2020 14:27
Ти точно психопланетарій, единий податок в місяць 945 гр і ЄСВ 1100 гр .Візьми калькулятор і порахуй неуч, а тоді ляпай язиком і не забудь сам сплатити податок, а то можливо сидиш на бюджеті , або зарплату в конвертах отримуєш
Анонім до Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Листопада 2020 18:59
Кто на что учился
ірина Показати IP 25 Листопада 2020 10:42
З транспортом питання вирішили ввівши електронні квитки.Ніхто зараз не кричить,що потрібно підвищувати вартість проїзду.Так і тут.Все потрібно облікувати.А не мітингувати.
Андрій до ірина Показати IP 25 Листопада 2020 18:47
вирішили серйозно??? Дітям які 1 вересня пішли в школу картки дали в жовтні .... маршрутки як не їздили так і не їздять вранці та вечором ОЦЕ ТАК ВИРІШИЛИ....
Ttt Показати IP 25 Листопада 2020 10:48
От взаді податкова, саме час іти чесні податки подати. Всіх працівників офіційно працевлаштувати.
порадниця Показати IP 25 Листопада 2020 11:10
ФОПи, а не пійшли б ви в ...опу!!!
знаток Показати IP 25 Листопада 2020 11:17
Ну да.є за що стояти на мітингу.Заплатити пару гривень фікс.податку і навар в 200% складати в панчоху.І купляти кваритри і машини.Для чого платити податки,??? А потім як виходити на пенсію,теж будуть стояти на мітингах і кричати,чому така мала пенсія??.Винна держава,винний президент чинний!!! Працюйте,як всі,як всі платіть податки і тоді всім і все буде добре.А то тільки нити,що немає за що жити і прикриватись дітьми,що немає за що кормити.Аби всі так жили як базарникі.(Саме власникі точок,а не продавці)бо вони то і тільки мають зарплату на руки.
Фоп Показати IP 25 Листопада 2020 11:20
Якщо введуть касові, хочу побачити реакції хто думає що форм не платять податки, коли ціни виростуть більше ніж на 30%
Марина Показати IP 25 Листопада 2020 11:21
В правовій державі необхідно жити в рамках закону і сплачувати податки. Ці мітинги проти РРО це абсурд повний, всі хочуть розвинуту країну, пільги, зар.плати, медицину, освіту, розвиток... і разом з тим відверто заявляють що ми податки сплачувати не хочемо, ми не хочемо працевлаштовувати офіційно працівників і плати оподаткування з зар.плати... бо нам так добре так ми звикли і це нам сьогодні вигідно, а те що завтра Ваші працівникі які ні гривні податків не платять можуть лишитися без будь-яких соціальних державних гарантій це зараз нікого не хвилює, головне що сьогодні все влаштовує...
ФОП до Марина Показати IP 25 Листопада 2020 14:16
А де ти бачиш правову державу???? В суді,в верховній раді чи в поліції може? Чи на митниці??? А ми по 20 000 податку щомісяця сплачуєм і хочемо своє Право на працю відстояти
знаток до ФОП до ФОП Показати IP 25 Листопада 2020 16:19
Які 20 тис ???ще й щомісяця?? діяльність в студію.Бо якщо 20 тис.платите,як ви пишете,то потрібно ж які доходи показувати в квартал. То що тоді боятись.??Показали чист.дохід-заплатили податок-спіть спокійно. Яке право на працю.Хто ж у вас його забирає.Живіть по закону і все буде ОК
123 Показати IP 25 Листопада 2020 11:40
тож якщо їх бізнес чесний, то чого так бояться тих касових апаратів? Тож кому дадуть чек, кому ні, ми ж все розуміємо, чека вимагати не станемо, як приховували прибутки, то так і далі буде, чого мітингувати цілими днями !!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій до 123 Показати IP 25 Листопада 2020 13:04
ТА ніхто не боїться це просто втрата часу а відповідно і грошей та великі штрафні санкції за навіть ненавмисні помилки...
ФОП Показати IP 25 Листопада 2020 13:24
Це стосується кожного,а не тільки ФОПів Скільки лучан буде звільнено з роботи,ніхто не думає???? А ціни як виростуть??? І це не касові апарати,а фіскальні!!!! Ми робочі місця даємо людям,зарплату і самі ні в кого Нічого Не просим,особливо в держави!!!!!
не ФОП до ФОП Показати IP 25 Листопада 2020 14:13
Цін виростуть? Дорожче супермаркета не виростуть, а, враховуючи те, що ціни в підприємця і маркеті приблизно однакові, то не виростуть.
Мама Показати IP 25 Листопада 2020 13:49
Ви розумними. Чого домахались до підприємців?
Ольга Показати IP 25 Листопада 2020 14:28
Особливо класно підібрали час для запровадження КАсових апаратів коли податкова закрита на карантин і людей як собак тримають на вулиці пускаючи по одному.... все для бізнесу все для інвестицій.... а я блін намахаюсь за цілий день в салоні з клієнтами і ще маю думати як це потрапити до того цебе з податкової який там в теплі в карантині живе на мою зарплату.....
ЦСО до Ольга Показати IP 25 Листопада 2020 15:41
РРО в податкову вже давно ніхто не ходить реєструвати, починаючи з травня 2019 все робиться дистанційно через електронний кабінет платника на сайті податкової.
Оксана до ЦСО Показати IP 25 Листопада 2020 18:49
ТА ви що то підкажіть "тупим" ФОПам як зареєструвати програмний РРО через кабінет а заразом підкажіть як його встановити якщо він навіть в ейпл та андроід магазинах не доступний....
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2020 14:32
Як ціни виростуть у фопів всі підуть купувати в супермаркети.
Не байдужий Показати IP 25 Листопада 2020 14:39
Я так думаю, що всі писаки, які тут пруть на ФОПів справно сплачують податки і не отримують зарплату в конвертах. Це наш український менталітет і совкове виховання.Не дай бог сусіду жити краще.
Василь Показати IP 25 Листопада 2020 15:09
В Україні ніхто нічого нового не придумає-все в світі вже в основному продумано.В тому числі і касові апарати.Сів у таксі і в кінці отримуєш чек.Так і на ринку.Це світова практика і не потрібно продовжувати базарну анархію.
Олексій Показати IP 25 Листопада 2020 15:13
Фопи це не тільки працівники ринків.... А Ви знаєте, що більшість сімейних лікарів це теж ФОПи які зараз за новим законом змушені будуть ставити касові апарати... до чого це призведе а призведе до того що додатково вони будуть мати втрати на понад 13000 грн в рік а також будуть мати зменшення часу на прийом пацієнтів оскільки їм потрібен буде час для того щоб подавати звіти. Якщо раніше допустим сімейний лікар міг прийняти 10 чоловік і брав з кожного 100 грн то тепер він зможе прийняти 9 чоловік і закладає туди додаткову суму на недоотриманий прибуток а також витрати і ви заплатите тепер 120 грн чи програє він цей лікар ФОП ? ні непрограє. програєте Ви як коштами так і можливістю потрапити до спеціаліста.... Тому меньше кидайте жовчі на тих людей які нічого поганого вам не зробили ті які обрали спрощену систему тому що вона передбачає спрощену процедуру звітності а не кіпи паперів як для ТОВ чи акціонерних товариств думайте головою а не емоціями....
до Олексія до Олексій Показати IP 25 Листопада 2020 16:25
Вперше чую про сімейного лікаря-Фопа.Де це є таке?? поясніть.Це вже напевно приватний сімейний лікар.То це вже їхні проблеми,з якої суми він буде платити податки?? чи ні?.А звіт можна подати ввечері з любого компа чи планшета в електроному кабінеті платників і це займе макс.10-15 хв. А податки повині платити всі.
Олексій до до Олексія Показати IP 25 Листопада 2020 17:14
ну то відкрийте google і почитайте як Супрун спрямовувала сімейних лікарів відкривати фопів для того щоб їм з держави повертались кошти за пацієнтів і тоді для вас це не буде дивиною... та не проблема подати звіт проблема відсутність часу а час це гроші і можливість прийняти додаткового пацієнта вам це не потрібно лікарю тим більше він просто збільшують розцінки а ви будьте л--+м...