USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Данильчук закликав працівників «Луцьктепла» вимикати котельні та бастувати

27 Грудня 2017 18:30
Залишити лучан без тепла на Новий рік та Різдво закликав депутат Луцької міської ради Павло Данильчук. Він вважає, що таким чином вдасться зняти арешт з рахунків ДКП «Луцьктепло», який наклали через шучний борг фірми-прокладки «Континіуму».

На трудових зборах на ДКП «Луцьктепло» 27 грудня повідомили, що підприємство на межі існування через штучний борг фірми Степана Івахіва «Тепелен».

Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук зауважив, що підприємство довели до такого стану, адже його хотіли приватизувати.

«Людина із «Континіуму» екс-директор підприємства Олександр Киричук створив борг на підприємстві, й тепер фірма «Континіуму» вимагає його погасити. Вони хотіли, прийшовши до влади, приватизувати підприємство, зробити завищені ціни на енергопостачання та заробляти мільйони на лучанах. Втім, здійснити їм цю блакитну мрію ми не дали. Луцька міська рада підтримає ДКП «Луцьктепло» і я впевнений, що разом ми цей складний період переживемо», - зауважив Ігор Поліщук.
Та додав, що вже завтра перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад і директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна їдуть у столицю, аби шукати підтримки та вирішення проблеми.

Втім, депутат Павло Данильчук закликав йти іншим шляхом задля вирішення питання – радикальним.

«Я пропоную прийняти жорстке звернення: якщо влада не вирішить проблему розблокування рахунків за 5 днів, то відключайте котельні. Вставайте і бастуйте! Тут одні на одних переводять провину. Ніякої проблеми немає в «Тепелен», її створили, щоб смикати всіх і вимагати гроші та шантажувати нинішню владу. Ви (працівники підприємства, - ВН) – основний гравець, якого бояться УКРОП, влада і «Континіум», - закликав Данильчук.
На це Ігор Поліщук дорікнув спікеру, мовляв, при кожній проблемі кричати «пали шини» - не мудро.

«Палити шини – це все, що Ви вмієте. Краще б пішли хоч на якусь роботу та показали, який Ви менеджер», - відповів Ігор Поліщук та додав згодом, що «з тим, хто все життя протирав штани в політичних партіях та громадських організаціях і ніде працював, немає про що говорити».

Палити шини під міською радою закликав і заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, за що був освистаний працівниками та під вигуки «Ганьба!» втік із зали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 27 Грудня 2017 18:40
Пане Данильчук, у Вас є маленька дитина? В будь-якому випадку відріжте і заглушіть свою опалювальну систему (щоб бути з народом) і продовжуйте бити пана Башкаленка!
Мирон Показати IP 27 Грудня 2017 18:58
О, великий діяч данильчук, який палець об палець не вдарив, а вже розпоряджається, щоб лучани без тепла сиділи, а до чого тут жителі, які вчасно платять, це справа влади, і міська рада ніколи такого не допустить.
лучанин Показати IP 27 Грудня 2017 18:58
першим ділом відімкнути Данильчуку, а другим взнати де він взяв бабло на квартиру. ніде не працюючи, думаю, що мій коментар не надрукують
777 до лучанин Показати IP 27 Грудня 2017 23:31
Не тільки квартира але і авто преміум класу. Видно на заробітках був в Польщі чи Англії з "дружбаном" морським бакланом, бруківку демонтували та впарювали по завищених цінах. Р.S. Сидить павлік за гаджетом, читає цю новину та думає, не вже люди порозумнішали, чи може я десь дав маху...
Василь до 777 Показати IP 28 Грудня 2017 08:37
Таки дав маху...
Микола Показати IP 27 Грудня 2017 18:58
А в цього убл*дка Данильчука часом не автономне опалення?!!! Диб*ом був, ним і залишився!!!!!
.. Показати IP 27 Грудня 2017 20:17
як така чапа стала депутатом він даже незнає як ним бути
До Миколи Показати IP 27 Грудня 2017 20:24
Може я і уой..к зато я є учасником ато.
777 до До Миколи Показати IP 27 Грудня 2017 22:31
А перевірити де взяв учасника АТО, дали за кидання бруківки в управління міліції та прокуратури міста. Лучани ви ж самі привели цього барана до влади, а тепер скиглите, таких як він при нинішній владі багато...
123 до 777 Показати IP 27 Грудня 2017 23:51
Він напевно щей пільгу має як АТОшник, та субсидію оформив як безробітний...
Василь до До Миколи Показати IP 28 Грудня 2017 08:41
Це недає тобі права знущатися над іншими. До речі, у такий спосіб щиголяти регаліями, це свідчить про культуру, виховання і повагу.
Сергій Показати IP 27 Грудня 2017 21:39
Певно це чудо як П С вигнали то йому і опаленя відклячили )))
Ігор Показати IP 27 Грудня 2017 22:12
Людина неадекватна, популіст нещасний!
321 до Ігор Показати IP 27 Грудня 2017 23:07
Данильчук + Запотоцький = Континіум...
Добродій Показати IP 28 Грудня 2017 18:50
Цей Данильчук ( Павлик Морозов), взагалі неадекват Нехай для міста щось толкове, адекватне придумає... можливо громада його і простить.
До Добродія Показати IP 28 Грудня 2017 20:53
Парубій -адекват, Савченко -адекват,Червоненко-адекват,Гузь-адекват (ставити Клімчука на коліна багато ума не треба),Пашинський -адекват, Поросюк -адекват,Луценко -адекват = я чим гірший.А для міста і для області я зробив зніс памятник Леніна в Маневичах
Юрій до До Добродія Показати IP 29 Грудня 2017 19:38
Але вже величезне досягнення. Знести пам'ятник Леніну. Собі ще не поставив при житті? і в чому адекватність тих, кого перерахував?
Ігор Показати IP 28 Грудня 2017 22:34
Данильчук скоро ходитиме і оглядатиметься,щоб часом та бруківка якою він кидався і получив за це УЧАСНИКА АТО,не прилетіла йому в голову,або в хату.