USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гурт KAZKA не поїде на Євробачення-2019

27 Лютого 2019 11:10
Гурт KAZKA відмовилася представляти Україну на Євробаченні-2019.

Про це йдеться на сторінці групи у Фейсбуці.

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія – об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат.

Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення.

У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети – нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом», – повідомили музиканти.

Нагадаємо, у фіналі Національного конкурсу перемогла співачка MARUV, але через її гастрольну діяльність у Росії в українському суспільстві виникали суперечки. Після перемоги на Нацвідборі співачка MARUV отримала на ознайомлення контракт з «Національною громадською телерадіокомпанією України» (НСТУ).

Пізніше MARUV оприлюднила умови контракту 2 мільйони гривень за шпагат і передача прав на пісню. 25 лютого співачка відмовилася від участі у міжнародному пісенному конкурсі. 26 лютого стало відомо, що колектив Freedom-Jazz, який посів друге місце у фіналі Національного відбору, відмовилися від участі у Євробаченні-2019.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Просто Показати IP 27 Лютого 2019 11:14
фу, позорники... вс%ались з тим Євробаченням як ло%і.
Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Лютого 2019 11:14
Крах Українськой офіційной ідеології.
Андрій Показати IP 27 Лютого 2019 11:18
ну нічого є Притула міністр культури та кириленко, а на підспівці буде джамала та.... чим нам не гурт??? а назвем цей гурт просто "культурні наїб..ки"... і пошлемо пошлемо кудись....
Молодці Показати IP 27 Лютого 2019 11:23
Респект і уважуха!!!
Бро Показати IP 27 Лютого 2019 11:32
YOYA - Reborn [Haram Records]
ігор луцький Показати IP 27 Лютого 2019 11:39
Я був впевнений на 98%,що відмовляться.В цьому році Україна не буде приймати участь в конкурсі.Пахне зрадою!
я Показати IP 27 Лютого 2019 11:42
нехай з кінця рейтингу запитують, може хтось погодиться)
БєльскаЯ Показати IP 27 Лютого 2019 12:58
Країна в сраці а їм пісеньки в голові. Зовсім здуріли!
Чесно Показати IP 27 Лютого 2019 13:46
не зрозуміло, чого ви так радієте?Всі караїни і їх громадяни мають свою ідеологію, гідність, гордість, окрім манкуртів. звісно. Треба було, на вашу думку, послати ту блядіну, яка з трусів вискакує і не співає, а шепче,чи тих крис кримських проросійських? Знайшли кому солідарність виказувати. А та Казка. мля, яка поперрек себе ширша, з тонною макіяжу на фейсі і все поза нотами, вже б не комизилась, а вхопилась за несподівано дарований шанс. Хоча скоріш за все злякались обісратись ще й на європейській сцені, тому під шумок, під благовидним типу приводом , швиденько й звалили.
Андрій до Чесно Показати IP 27 Лютого 2019 14:55
Цікаво, а чим ви можете когось зацікавити ? Чи може Ви в чомусь є бездоганними ?