USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Мігасу, який п'яним збив 17-річного ліцеїста, замість 4,5 років дали «умовне»

17 Травня 2018 11:02
Апеляційний суд Волинської області змінив вирок луцькому бізнесмену Володимиру Мігасу, який п’яним збив ліцеїста Владислава Андрушківа.

Рішення про те, що Мігас буде відбувати покарання умовно, суд виніс 29 березня 2018 року. Про це повідомляє Волинь24.

Нагадаємо, у грудні 2016 року п’яний луцький бізнесмен Володимир Мігас просто на пішохідному переході на вулиці Дубнівській на великій швидкості збив юнака.

Навіть через дві години після аварії в його крові виявили більше трьох проміле алкоголю (допустима норма – 0,2 проміле). Після того, як сталась аварія, Мігас робив спроби втекти з місця події. Коли його затримали, водій виявився в автівці зі спущеними штанами, а поруч нього була супутниця. В салоні авто також знайшли пляшку коньяку.





Владислав Андрушків отримав важкі травми, після тривалого лікування в Луцькій дитячій клінічній лікарні його перевели у Львівській військовий госпіталь, де хлопець продовжував боротися за життя. Згодом повідомлялося, що Влад Андрушків перебуває вдома і потребує реабілітації.

Товариш Влада Андрушківа, який був з ним під час ДТП, Владислав Радчук розповів журналістам ІА Волинські Новини, як відчайдушно його друг бореться за життя.

5 грудня 2017 року Луцький міськрайонний суд виніс вирок винуватцю ДТП – чотири з половиною роки позбавлення волі.


Волинська прокуратура оскаржила в апеляційному порядку вироку Луцького міськрайонного суду, вимагаючи суворішого покарання.

Тим часом, Апеляційний суд Волинської області виніс нове рішення: звільнити обвинуваченого від відбування основного покарання, якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину.

При цьому суд виключив обтяжуючу обставину, що Мігас вчинив злочин у стані алкогольного сп’яніння.

Судді, які прийняли таке рішення – Віктор Гапончук, Тетяна Лівандовська-Кочура, Петро Борсук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Сталін Показати IP 17 Травня 2018 11:07
В мое время сидели б на Колыме эта шайка "решал"!!!!! 25 лет лагерей впаял бы ,хрен бы бабки помогли....
bob Показати IP 17 Травня 2018 11:09
Я ху..ю
Анонім Показати IP 17 Травня 2018 11:17
Люди,та що ж це вже коїться,де та правда,це завтра любого з нас вбють і ніхто не буде покараний???!!!
q до Анонім Показати IP 17 Травня 2018 11:52
так
Анонім до Анонім Показати IP 17 Травня 2018 13:38
Карати таких виродків треба зразу на місці події поки не приїхала поліція.
Теремно Показати IP 17 Травня 2018 11:17
Що можна сказати про такі суди! Хлопця назавжди залишив п'янюга калікою, а йому умовний термін. Ганьба!
Олег Показати IP 17 Травня 2018 11:17
знов продєлкі лівандовської, лишень вже у криміналі
Всезнайко до Олег Показати IP 17 Травня 2018 13:32
Непогано Танька "підлаталась"...
123 Показати IP 17 Травня 2018 11:18
Оце Вам і революція гідності...п'яний покалічив хлопчину і отримав умовний термін...Браво...
Оверко Показати IP 17 Травня 2018 11:19
Судді- це наймерзенніші покидьки нашого хворого суспільства. І викликають ще більшу огиду ніж цей Мігас
скептик до Оверко Показати IP 17 Травня 2018 11:43
мерзеннішими є ті, хто призначає таких суддів на посади
Татка Показати IP 17 Травня 2018 11:19
Скалічив життя всій родині, а саме найболючіше-відібрав повноцінне життя у такої дитини.Невже буде жити спокійно на волі???
совість Показати IP 17 Травня 2018 11:19
підара@и!!!
Він Показати IP 17 Травня 2018 11:21
хоч допомагає коштами на лікування хлопцю чи ні? Якщо там є домовленість, що буде оплачувати і утримувати, то ще можна зрозуміти, бо звичайна сім" я не потягне матеріально сама лікування, реабілітацію, догляд. А якщо винуватець цього не робить і такий вирок, то це повний п...ць, панове.
123 Показати IP 17 Травня 2018 11:22
А якби їх дітей позбивали машини.........яке б тоді рішення вони винесли??????
Я в шоці до 123 Показати IP 17 Травня 2018 11:48
Тодіб інші суді його заільнили
Варшавка Показати IP 17 Травня 2018 11:26
Це п..зда!!!!Це позор цим судям!!!
777 Показати IP 17 Травня 2018 11:35
Слава україні!!!
Коментар Показати IP 17 Травня 2018 11:41
Жесть!
Конь в пальто Показати IP 17 Травня 2018 11:43
Судді підлатались добре.
лучанка Показати IP 17 Травня 2018 11:48
На місці батьків варто подати у Верховний суд.А якщо залишиться без покараня то зробити так,щоб до кінця іспитового терміну не до**в ні він,ні суддя.
Лучанка Показати IP 17 Травня 2018 11:59
Як так могло статись, треба було тоді ще очевидцям звершити самосуд і все...
11 Показати IP 17 Травня 2018 12:05
Я просто о***ваю від цієї держави , скільки доказів свідків .а йому умовно . пі**ец
Сусід Показати IP 17 Травня 2018 12:09
Ось це і є реальна "ціна" людського життя в цій країні! Жменька паперів...
Майбутнє Показати IP 17 Травня 2018 12:17
Життя дитини безцінне, Мігас нічого не вартий , а судилище - гниле місце. ЦІ не думають про чужих дітей , не думають і про своїх, що чекає їх! Гроші це ще не все!
Зе бест Показати IP 17 Травня 2018 12:18
Думаю штук 300 зайшло їхнім честям- баригам.
Yan Показати IP 17 Травня 2018 12:22
за неофіційною інформацією,про все домовлено з мамою хлопця. Буде оплачувати пожиттєво лікування.
Василь до Yan Показати IP 17 Травня 2018 14:55
Так і є. Те що сталось, то назад не вернеш. І якщо він домовився про те, що буде пожиттєво оплачувати витрати і це оформлено документально, то на мою думку думку, умовний вирок трішки краще, чим дали б 5 років, посидів би на хімії, через максимум три роки вийшов би і взагалі той хлопчина нічого не мав. В даному випадку мені здається, що з двох зол треба вибрати менше.
Громадянка гнилої де до Василь Показати IP 17 Травня 2018 22:25
Так він у будь якому разі мав би оплачувати лікування. Посиавмти умову. 15 років вязниці, чи 5 до прикладу, і повністю утримання потрерпілого. Тоді б гроші швидко знайшлись. А так влаштували цирк ніби перед дурнями
Юрист Показати IP 17 Травня 2018 12:34
А хтось ухвалу апеляційного суду відкривав? Ось деякі цитати: 1) Щодо звільнення з іспитовим строком: "В своїй апеляційній скарзі законний представник потерпілого вважає, що призначене покарання суперечить інтересам потерпілого. Просить вирок в частині призначеного покарання змінити, призначити ОСОБА_1 покарання із застосуванням ст.75 КК України не повязане з позбавленям волі." 2) Щодо виключення як обтяжучої обставини стан алкогольного сп'яніння: Враховуючи викладене, порушення ОСОБА_1 п.2.9А Правил дорожнього руху належить до ознак обєктивної сторони злочину і впливає на його кваліфікацію, оскільки перебування обвинуваченого в стані алкогольного спяніння (вміст алкоголю в крові 3,5% (проміле)), як доводилося стороною обвинувачення та було встановлено судом, перебуває в прямому причинно-наслідковому звязку з порушенням останнім п.п. 1.3, 1.7, 2.3 (б), 10.1, 11.4, 12.3, 18.1, 34 ПДР та отриманням тяжких тілесних ушкоджень потерпілим в результаті впливу такої значної концентрації алкоголю в крові ОСОБА_1 на його психоемоційний стан, швидкість реакції, орієнтування в просторі, стан уваги, оцінку дорожньої ситуації, сприйняття інших учасників дорожнього руху та фактичної обстановки на дорозі, навички управління транспортним засобом та здатність ним керувати, а також прийняття ситуативних рішень щодо дотримання встановлених дорожніх правил, напрямку руху автомобіля і уникнення перешкод, що мало наслідком схильність до ризикованого та агресивного стилю керування, переоцінку своїх можливостей, істотне погіршення уваги і можливості концентруватися, розслабленість та самовпевненість, непередбачуваність реакції. Одночасно у вироку суд вказав, що враховує обставину, що обтяжує покарання, - вчинення злочину в стані алкогольного спяніння. Таким чином, в порушення вимог частини 4 статті 67 КК України, судом враховано стан спяніння одночасно як ознаку злочину та обставину, яка обтяжує покарання. Відповідно висновок про наявність у ОСОБА_1 в даному випадку обтяжуючої покарання обставини вчинення злочину особою, що перебуває в стані алкогольного спяніння, що стверджено як в обвинувальному акті, так і у судовому рішенні, не ґрунтується на вимогах закону, а тому підлягає виключенню із вироку суду.
Андрій Показати IP 17 Травня 2018 12:36
Судді, Ви су... и підкупні. Судді, які прийняли таке рішення – Віктор Гапончук, Тетяна Лівандовська-Кочура, Петро Борсук. Дуже хочеться щоб в слідующий раз Ви, були на місці тої дитини. Св**очі. Мігас, ти нормально спиш?
Андрій Показати IP 17 Травня 2018 12:38
Б*я да цеж неможна так залишити
Ніла Показати IP 17 Травня 2018 13:32
Найкраще покарання для того старого пер*уна-відрізати йому його причандали, то вже не буде ля*вів возити і може за дорогою слідкувати буде..
Луцьк Показати IP 17 Травня 2018 13:38
Так батьки самі погодились на такий вирок.....щоб гроші платив мігас
Отто Скорценні Показати IP 17 Травня 2018 14:07
Ну що, адкокатішка Мохнюк, відробив свої 30 срібних? Як був гнилим, так і лишився...
Анонім Показати IP 17 Травня 2018 14:24
Віктор Гапончук, Тетяна Лівандовська-Кочура, Петро Борсук - пам'ятайте ці імена, ви знаєте, хто плодить вбивць.
Не Показати IP 17 Травня 2018 14:50
Завтра цей Мінус знов когось зібє і не виключно що дітей тих самих суддів....тоді вони поймуть що є щось дорожче за гроші і є закон
водій Показати IP 17 Травня 2018 14:55
Перестаньте клясти на всіх ! ! ! Спитайте спочатку думку потерпілих і поважайте її.
Олег Показати IP 17 Травня 2018 15:28
Хто дивився фільм "Ворошиловський стрєлок", той зрозуміє, що потрібно робити з такими мігасами
Дивно Показати IP 17 Травня 2018 17:28
Так самі батьки попросили про таке рішення, бо Мігас сказав,тщо платити має змогу лише, якщо буде на волі. От вони і погодились. Але не вірю, що в нього нема майна і нема з чого платити. І чому таку людину відпускають на волю і піддають ризику інших громадян?
Софія Показати IP 17 Травня 2018 19:00
Крім батьків потерпілих є ще суспільство. Ви домоглися, аби злочинець залишився безкарним в обмін на матеріальну допомогу. А те що він може вкоротити життя іншим, перебуваючи на волі Вас це не обходить?
Громадянин Показати IP 17 Травня 2018 22:20
Олександр Вовченко каже, що рішення батька досить спірне, мовляв, якби Мігаса посадили за грати, його бізнес би не зник. «За таке потрібно карати суворо, інакше всі п’яні водії залишатимуться без покарання. А вирок суду – це просто хамське відношення до суспільства, плювок у народ. Це те ж саме, що дати людині в руки зброю, і відпустити її гуляти», – пояснює головний патрульний Волині. Він додає, що не розуміє, як можна проігнорувати обтяжуючу обставину про те, що людина була в стані алкогольного сп’яніння. «Поки в нас будуть приймати такі судові рішення, руками поліції нічого в цій державі не зробиться. Я не можу зрозуміти, як можна відпустити людину, яка лишила когось здоров’я через халатність та грубе порушення закону», – каже Олександр Вовченко. Він додає, що цим рішенням судді перекреслили роботу правоохоронців. На його думку, після вироку Апеляційного суду, ситуації із п’яними за кермом будуть неодноразово повторюватися. Мовляв, патрульна ловитиме, а суд відпускатиме. «Мені шкода тих патрульних, на яких кидалися люди, коли ті діставали п’яного Мігаса з автомобіля, коли патрульних звинувачували, що саме через них у місті їздять п’яні люди. Тепер людина просто вмила руки», – обурився поліцейський.
хехъ Показати IP 18 Травня 2018 08:27
что можно сказать? Дальше - будет хуже.
Лучанка Показати IP 19 Травня 2018 09:40
Продажна Лівандовська продалася за 30 срібняків
До Бланкетних виродк Показати IP 24 Травня 2018 00:05
Виключення із вироку обставини, що обтяжує покарання обвинуваченого - вчинення злочину особою, що перебуває в стані алкогольного спяніння - це взагалі вершина суддівського скотства цих трьох апеляційних суддівських виродків!!!! Ст.67 ч.4 ККУ. Якщо будь-яка з обставин, що обтяжує покарання, передбачена в статті Особливої частини цього Кодексу як ознака злочину, що впливає на його кваліфікацію, суд не може ще раз враховувати її при призначенні покарання як таку, що його обтяжує. Саме в статті Особливої частини має бути вказана ця обставина як ознака злочину, що впливає на його кваліфікацію!!!!!!! До чого тут БЛАНКЕТНА диспозиція!!!!!! З логіки цих трьох виродків, в діях двох осіб, одна з яких вчинила злочин, передбачений ст.286 ч.2 ККУ, будучи тверезою, та інша особа, яка вчинила цей же злочин, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, буде міститись одна і та ж сама об'єктивна сторона цього злочину!!!!!!!!!!!!!!!