USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Тарифи на утримання будинків у Луцьку можуть зрости на 40%

13 Січня 2018 12:59
Луцькі ЖЕКи хочуть підняти тариф на свої послуги 40%. Вони просять виконавчий комітет Луцької міської ради змінити тарифи, прийнявши відповідне рішення, інформує Конкурент.

"Скориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків зростуть в середньому о 40% та будуть введені з 15.02.2018", - йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення виконавчого комітету. Наголосимо, що це поки що проект і рішення ще не прийняте. Найближче засідання виконкому заплановане у 20-тих числах січня.

У записці також зазначено, що інформацію про скориговані тарифи жеки донесли до мешканців, розмістивши на інформаційних стендах у під'їздах будинків/біля них, на офіційному веб-сайті Луцької міської ради в розділі "оголошення" та в газеті Луцький замок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вася Показати IP 13 Січня 2018 13:17
От же скотиняки... ще їм мало... щоб їх вже піднімало...
Степан(Крымчанин) Показати IP 13 Січня 2018 13:57
Якщо написано "можуть"-значить зростуть. Правило без винятків. Підняли пенсії, зарплати педагогам-негайно треба забрати.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2018 14:28
За що піднімати тарифи ЖЕКам ??? Подивіться на двори, під"Їзди наприклад на Потебні . Вікна вибиті, ремонт, двері -це все мешканці мають ремонтувати, а колись цим займались ЖЕКи. Так, що ж змінилось в цих канторках ? За, що ми платимо і де ті гроші ???
Приватний сектор до Лучанин Показати IP 13 Січня 2018 19:22
Ковбаси по 2.20 вже не буде.У дворі проживає мінімум сто працездатних. Все в ваших руках.
Галя Показати IP 13 Січня 2018 15:28
А які послуги надає ЖЕК? Викликала електрика з Жеку в квартиру -плати, бо ж якщо на коридорі, тоді він подивиться безплатно. За перекриття води плати -плати. Та це жах!!!За однокімнатну квартиру з централізованим охопленням 1300грн.
Andrij до Галя Показати IP 13 Січня 2018 21:25
Treba pusatu skargy vid ysix meshkanziv togo 4u inshogo mikrorajoniv v miskrady protu pidnjattja tarufiv. A jaksho pidnimyt platy to xaj i vsi poslygu zekiv bydyt vraxovsni v zju platy.....
Народна довіра Показати IP 13 Січня 2018 21:08
ОСББ самі вирішують які мають бути таріфи
Ольга Показати IP 13 Січня 2018 21:29
Згідна,треба створюватиОСББ,а то з такими керуючими,особливо керівником ЖЕКу №11,який нічого не хоче робити,а з ОСББ ми будемо знати за що платим
Віталік П. Показати IP 13 Січня 2018 22:17
Радник міського голови Поліщук не дозволить статися неподобству!